montina
09.11.05,11:33
Dobrý deň pán Mihál, dúfam,že to nebudete brať ako drzosť, ale ja naozaj neviem na koho sa mám obrátiť s týmto problémom. Chcela by som vás poprosiť o pomoc. Neviem, koľko /ako sa to ráta a čo všetko tam patrí/ si mám fakturovať na hodinu za zamestnanca,ktorý vykonáva nejakú činnosť pre inú firmu. Totiž tá firma nemá zaškolených zamestnancov na tú činnosť a ja mám.
Jedná sa len o zimnú sezónu.Mohli by ste mi vypočítať, koľko si mám za neho fakturovať, keď mu chcem dať čistú mzdu 60,- Sk, kupujem mu 60,- stravné lístky z ktorých mu preplácam 55%. A samozrejme, aby som mala z toho aj nejaký zisk. Ja som si tak odhadom vyrátala 130,- na hodinu. Nie je to veľa,alebo málo. Veľmi vám budem povďačná. Ďakujem
montina
09.11.05,11:29
Nenájde sa tu nik, kto by poradil?
Jozef Mihál
09.11.05,11:39
montina
09.11.05,11:44
To keby som bola vedela. OSPRAVEDLNUJEM SA!!! Ale ja naozaj potrebujem pomocť.
Zita5
09.11.05,11:51
http://www.porada.sk/showthread.php?t=6991&highlight=Pren%E1jom+pracovnej+sily


Pozri niečo tu .....

A ty prenajímaš zamestnancov - pracovnú silu ? Abo čo ?
montina
09.11.05,12:03
Neviem, či to tak nazvať. Proste ich mám zaškolených na ten konkrétny druh práce a ta dotyčná firma nemá. Tak poprosili, či by sme nemohli robiť pre nich. No a mám si vyrátať hodinovú mzdu, vieš. A to sa práve bojím, aby som sa neprecenila,alebo napodcenila.
Zuzka
09.11.05,12:05
No otázku si adresovala p. Mihálovi a zrejme ostatní sa nechcú do toho pliesť.
Takže ja iba toľko: Ak chceš dať zamestnancovi 60,- Sk čistú hod. mzdu, tak hrubá mzda je asi 74,- Sk, celková cena práce je asi 100,- Sk + 55% str. lístka je 33,- Sk, takže Ťa zamestnanec stojí 133,- Sk.
Skús si to prepočítať.
montina
09.11.05,12:10
Ďakujem zuzka, tak skoro mi to vyšlo. Ešte raz sa ospravedňujem, nevedela som, že otázky nemajú byť na konrétneho člena porady. Takže otázka nie je konkrétne pre pána Mihála, ale pre všetkých mzdových účtovníkov. A dakujem všetkým za pomoc.
Zita5
09.11.05,12:11
Já by som poradila iba toľko , že by bolo dobré spraviť s firmou , kde Váš zamestnanec pracoval , vyhotoviť nejakú zmluvu , ktorá by deklarovala vlastne ten Váš vzťah o tom , že Váš zamestnanec bude pracovať pre ich firmu . Poistila by som to aj súhlasom zamestnanca , s tým , že súhlasí s vykonávaním práce na inom mieste ,než ako má uzatvorenú PZ .Mala som taký prípad , fakturovali sme hodinovú mzdu a príslušné percento odvodov , ktoré sme ako zamestnávateľ museli odviesť za zamestnanca .Proste všetky náklady v spojitosti so zamestnancom .
montina
09.11.05,12:13
To je veľmi dobrý nápad. Musím niečo vymyslieť, alebo zohnať. Ďakujem
Jana Motyčková
09.11.05,12:14
Nezabudni, že zamestnancovi platíš aj dovolenku a sviatky (tú tá druhá firma určite nepreplatí zvlášť), občas nejakú náhradu pri PN, a aj mzdy mu musíš spracovať, výkazy poslať. Kedysi som si pre vlastnú potrebu počítala náklady (mzdové, bez papierovania) na 1 odpracovanú hodinu pracovníka. Vyšlo mi to cca 80% z hrubého príjmu. Odvtedy sa síce niektoré sadzby zmenili, ale to % bude podobné.
Zita5
09.11.05,12:15
To je veľmi dobrý nápad. Musím niečo vymyslieť, alebo zohnať. Ďakujem
Pozor na to , podľa mňa je to veľmi dôležité v prípade nejakého úrazu , alebo niečoho , za čo by Ťa mohla kontrola prevetrávať. A napr. ak kontrola čiernej práce v tej druhej firme . To všetko spolu súvisí .
Jana Motyčková
09.11.05,12:17
No otázku si adresovala p. Mihálovi a zrejme ostatní sa nechcú do toho pliesť.
Takže ja iba toľko: Ak chceš dať zamestnancovi 60,- Sk čistú hod. mzdu, tak hrubá mzda je asi 74,- Sk, celková cena práce je asi 100,- Sk + 55% str. lístka je 33,- Sk, takže Ťa zamestnanec stojí 133,- Sk.
Skús si to prepočítať.
Stravný lístok nie je na hodinu, ale na deň.
Jana Motyčková
09.11.05,12:18
V zákonníku práce je niečo o dočasnom prideľovaní. Skús pohľadať.
montina
09.11.05,12:30
Idem študovať, vďaka!!!!!!!!!!!!