kergulaan
05.09.10,12:21
Dobry den

Ako som pisal uz v nazve, nejde mi spustit thunderbird. Mam WIN XP profesional SK, SP-2. Vcera som normalne este stahoval postu a dnes rano ked som sa pokusil spustit TB tak uz nesiel. Skusal som aj nudzovy rezim TB a tiez nic, ked ho hladam v spravcovi, tak nie je ani v procesoch. Pri spustani, na chvilu sa objavia presypacie hodiny a potom nic.
Vyzera to, ze ho budem musiet preinstalovat.
Ak ma niekto nejaky napad ako predist reinstalacii tak ma velmo potesi.
Ak nie, tak by som privytal rady ako zachovat povodne nastavenia. Je to rodinny PC - 3 clenovia + kazdy aspon 3 konta a hesla si skoro nik nepamata.
Vopred vdaka
220870
05.09.10,10:47
Niečo podobné možno to bude súvisieť.Ja mám win7 tiež thunderbird a od predvčera sa mi vždy pri zapnutí th...zobrazí info o tom ,že nieje nastavený ,ako predvolený program.Zrejme tý šmejdi pustili nejakú aktualizáciu a tá sa do toho začala montovať nevhodným spôsobom.
kergulaan
06.09.10,09:30
NO mam TB 2.0.0.2 - a asi fakt tam blbne aktualizacia ale TB a nie win.
Keby som presiel na TB 3 - ostanu mi zachovane nastavenia a adresy.
salvosko
06.09.10,10:42
Keby som presiel na TB 3 - ostanu mi zachovane nastavenia a adresy.
Ak to bola otazka tak tu je odpoved: Ano.
misoft
06.09.10,11:48
Nemám Win7, ale skúste: (pre Win XP) Start>Ovládací panel>Možnosti siete internet>Programy a tam ako internetové programy, ktoré sa budú automaticky používať nastaviť pod e-mail: Thunderbird. Stane sa takto predvoleným.
simoj
28.09.10,20:21
preinstalovanim thunderbirdu sa nemazu konta ulozene v pc. posta a konta su ulozene mimo TB. rovnako funguje aj Firefox.
misoft
29.09.10,12:28
preinstalovanim thunderbirdu sa nemazu konta ulozene v pc. posta a konta su ulozene mimo TB. rovnako funguje aj Firefox.
... presnejšie povedané - sú uložené na poštovom serveri, v PC sú len prístupové údaje (ak sa zadalo zapamätanie mena a hesla) a aj to je uložené mimo hlavné jadro TB. Preinštalovaním sa zmení len "jadro" TB, ostatné všetko ostáva.