IVEB
05.09.10,18:30
Dobrý ,potrebujem uvolniť miesto na disku , nakoľko ho už mám veľmi málo. Čo môžem vymazať? napr. C/Windovs/temp - všetky súbory?
C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp tiež všetky súbory?
Mám vymazať aj staré body obnovenia ? Dočítala som sa v niektorých radách , že sa môžu vymazať aj staré zálohy Windovsu programom Windows Update Remover. Staré zálohy mi zaberajú až 6 GB miesta na disku. Ďakujem vopred za všetky rady. Používam aj CCleaner , ale ten mi toho veľa neuvolnil.
220870
05.09.10,16:38
Nový disk na ktorý sa toho zmestí viac.S takýmto problémom som sa trápil aj ja niečo som vymazal aby som mohol niečo napratať a tak dookola .Niečo vymažete a za týždeň dva máte ten istý problém.
Stefan2005
05.09.10,17:04
Dobrý ,potrebujem uvolniť miesto na disku , nakoľko ho už mám veľmi málo. Čo môžem vymazať? napr. C/Windovs/temp - všetky súbory?
C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp tiež všetky súbory?
Mám vymazať aj staré body obnovenia ? Dočítala som sa v niektorých radách , že sa môžu vymazať aj staré zálohy Windovsu programom Windows Update Remover. Staré zálohy mi zaberajú až 6 GB miesta na disku. Ďakujem vopred za všetky rady. Používam aj CCleaner , ale ten mi toho veľa neuvolnil.

... okrem bodov obnovenia by ti CCleaner mal vymazať všetko - pozri sa do jeho nastavení - najmä rozšírené nastavenia :).

C/Windovs/temp - možno vymazať
C/ Dokument and Setting/user/Lokal Setting/Temp - možno vymazať
Body obnovenia - ponechať posledné 1-2 (ak máš stabilný systém)
Aktualizácie Windows - možno vymazať (prípadne predtým vypáliť na DVD)
IVEB
05.09.10,17:12
Vďaka