zacinajuci
05.09.10,20:18
Ja by som sa chcel len spýtať,poraďákov aký majú názor na kompletne celú tému o novom zavedení platenia daní podľa príjmu.Ako by to vlastne malo fungovať,aké to má nevýhody naopak plus,aby som si vedel otom urobiť celkový obraz.





Ďakujem:)
durisovad
05.09.10,19:37
???
zacinajuci
05.09.10,20:26
prečo tie otazniky upresni,,,asi som to napisal troška zlozito
veronikasad
05.09.10,20:28
ani ja ti nerozumiem ...
durisovad
05.09.10,20:29
Akosi mi nie je jasne, na co sa pytas, pretoze dane z prijmu sa u nas platili od Kristovho narodenia, vlastne platili a platia obycajni ludia, cirkvi neplatili a neplatia. Nepostrehla som, ze by to mal byt nejaky novozavedeny institut.
zacinajuci
05.09.10,20:57
Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.
zk24
05.09.10,21:00
prečo tie otazniky upresni,,,asi som to napisal troška zlozito

Nie zložito, ale nezrozumiteľne.

Zaradil si sa do sekcie DPH - tak tipujem, že sa pýtaš na DPH-čku...

Ake sú výhody/nevýhody bytia platcom DPH?
zk24
05.09.10,21:02
Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.

Si ma predbehol "vysvetlením", ale aj tak netuším, čo potrebuješ vedieť. Chceš vedieť zmeny? A vieš ako to fungovalo všetko doteraz? Skúš ešte raz konkrétnu otázku...
veronikasad
06.09.10,06:02
Oprav ma ak sa mýlim,ale,ak dobre viem tak sa momentálne schvaluje nový zákon o odvodoch pre živnostníkov,a o daniach z prijmu,a dokonca aj dph by sa malo menit.
S akým návrhom koalícia príde si musíš počkať minimálne na dnešnú koaličnú radu. Snáď sa po nej od p. premierky niečo viac dozvieme ...

Predtým môžeš čítať túto tému

http://www.porada.sk/t145815-navrh-novych-odvodov-od-2011-od-p-mihala.html