qucko
05.09.10,22:00
ahojte vsetci, potrebovcal by som poradit mam problem s rybezlami v lete som kupil nove kricky, krasne rastli vsetko v poriadku a teraz sledujem ze listy sa zacali ako keby vädnut, prestali rast aj som ich striekal a nic nepomaha. Nevie mi niekto poradit cim to postriekat aby boli zasa ako nove?
arizona
05.09.10,20:15
Vieš, blíži sa jeseň a zima...listy pomaly opadávajú ;)
Počkaj do jari, narašia nové :)
osky
05.09.10,22:17
ahojte vsetci, potrebovcal by som poradit mam problem s rybezlami v lete som kupil nove kricky, krasne rastli vsetko v poriadku a teraz sledujem ze listy sa zacali ako keby vädnut, prestali rast aj som ich striekal a nic nepomaha. Nevie mi niekto poradit cim to postriekat aby boli zasa ako nove?

myslim ze Arizona ma pravdu-leto je nenavratne prec-rapidne sa ochladilo,takze uz to bude len horsie.na jar sa zoberu-uvidis.;)

mimotemya s ribezlami mas ozaj trochu problem.v pravopise......:eek:;)
jasomlaco
07.09.10,16:47
Ahoj.
Aj ja si myslím že to bude končiacim sa letom. A to si kupoval v lete? Boli v kontajneroch? Alebo ako si to sadil? Najčastejšie sa ríbezle sadia na jeseň, alebo na jar.
kamoska1
09.09.10,13:55
Na ribezloch,ozaj opadavaju listy skoršie ako na inych kríkoch.Aj egreše už maju škarede listy.Počkaj do jari a uvidíš,ake vyrašia pekne.Ja už mam tiež polo opadnuté listy na ribezloch.Teraz je čas množenia ribezlov a kolegyna mi doniesla čierne a tiež už su na konarikoch len kde tu list.
o.peto
10.09.10,18:56
ak ti listy na ribezliach zacali hnednut od okrajov je to nasledkom nedostatku draslika. Dosledok nespravneho hnojenia.
o.peto
10.09.10,19:00
ak to hnojenim nie je suhlasim s predchadzajucimi Maju koniec vegetacneho obdobia. Ci su zdrave poznas podla toho že sa im objavuju nove puky . Plati pri ciernej ribezli