andreawww
06.09.10,07:20
Ahojte,

akú mám šanci, že úspešne reklamujem obuv, keď je zodratá podrážka? Topánky - športovejšie som kúpila cca pred 3/4 rokom. Cez leto veľmi nenosila, ale zrazu som si všimla, že na pravej topánke je zodraná podrážka. Ľavá topánka nie je tak výrazne zodratá... BTW - nekrívam:)
kaco11
08.09.10,11:51
osobný názor nie. Keby sa odlepovala alebo niečo podobné, pochopím, ale neviem si predstaviť to zdôvodnenie v predajni. Viete čo . Ja som ich v podstate ani nenosila a v skrini sa mi zodrali? /bez urážky/
JAJA11
08.09.10,11:57
osobný názor nie. Keby sa odlepovala alebo niečo podobné, pochopím, ale neviem si predstaviť to zdôvodnenie v predajni. Viete čo . Ja som ich v podstate ani nenosila a v skrini sa mi zodrali? /bez urážky/

Dôležité je, kedy ste ich kúpili. Ak sa tá podrážka zodrala 2 mesiace po kúpe, tak by som to určite reklamovala. Ak ich máte viac ako pol roka, je to asi ťažko uznateľná reklamácia. Len v tom prípade, ak by boli celé ako nové a podrážka neúmerne zodratá.
Ja som kedysi zodrala podpätky na čižmách za 2 mesiace a reklamáciu mi uznali a opravili ich. Keď sa mi však podrážka na nich prederavila ani nie pol roka po kúpe tak som ich znova reklamovala a vrátili mi peniaze :o
Aj rýchle opotrebenie niektorej časti obuvi je dôvodom na reklamáciu. Hlavne ak sa jedná o drahšiu obuv :)
Až teraz som si všimla, že píšete 3/4 roka, takže už asi nie, ale skúsiť môžete
andreawww
10.09.10,05:50
Takže som to išla skúsiť a vybavila som to... bez frflania mi topánky zobrali a vrátili peniaze. Predsa len - topánkam, ktoré sú označené ako vychádzkové by sa asi nemali brutálne zničiť podrážky do polroka... Alebo som možno mala iba šťastie na predavačku - kto vie...