Genesis.SVK
06.09.10,09:39
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
lusielaL
06.09.10,14:54
My sme kupovali dvere so zarubnami niektore v Baumaxe,ale potom dalsie za lepsiu cenu v Merkury markete.Nie je to prave drevo samozrejme ale zatial sme spokojni.
Genesis.SVK
07.09.10,05:16
My sme kupovali dvere so zarubnami niektore v Baumaxe,ale potom dalsie za lepsiu cenu v Merkury markete.Nie je to prave drevo samozrejme ale zatial sme spokojni.

No ja som tam bol pozrieť lenže ja chcem dať za dvere so zárubňou maximálne 110 Eur a tam sa ceny pohybovali ďaleko nad. Ja nepotrebujem nejaké extra luxusné ani prehnane kvalitné ... taký priemer
Laco-monter
07.09.10,05:24
CASTORAMA PL, alebo Merkury market ale v Poľsku

jednoznačne najlepšie je isť do Poľska , aj niekoľko sto km (!)

Ak kupiš niekoĺko dverí tak sa to iste oplatí.
Genesis.SVK
07.09.10,10:18
CASTORAMA PL, alebo Merkury market ale v Poľsku

jednoznačne najlepšie je isť do Poľska , aj niekoľko sto km (!)

Ak kupiš niekoĺko dverí tak sa to iste oplatí.

Problém je že ja nemám auto takže som odkázaný na lokálne zdroje. Aj keby som mal, tak také dvere do normálneho auta nedostanem. Keby som mal väčšie auto tak by som išiel kúpiť dvere do maďarska bo tam majú tiež ďaleko lacnejšie ako na slovensku.

Potrebujem proste predajcu tak aby som to mohol kúpiť v Bratislave.
lusielaL
07.09.10,11:02
No ja som tam bol pozrieť lenže ja chcem dať za dvere so zárubňou maximálne 110 Eur a tam sa ceny pohybovali ďaleko nad. Ja nepotrebujem nejaké extra luxusné ani prehnane kvalitné ... taký priemer
Takze podla mna Ti zostava ten Merkury.Nase dvere stali 49 eur a zarubna tiez tak nejak.Ale rozdiel môze byt v tom ze nase su fakt najlacnejsie lebo su foliovane.Dyhovane su drahsie.
veronikasad
07.09.10,11:20
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€
Genesis.SVK
08.09.10,04:47
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€


ja nepotrebujem pravé drevene dvere ... mne by stacila aj nejaka imitacia dreva ale ani to nemusi byt ... proste tam potrebujem dvere so zarubnami, ale aby boli lacne a aspon trochu pekne
Erika686
08.09.10,05:53
Veronika, prosim ta mozes mi dat nejaky kontakt na tu firmu? Cena sa mi zda neuveritelna. Dakujem ;)
veronikasad
08.09.10,14:40
Nechcem robiť reklamu - ak má niekto záujem, kontakt pošlem cez SS
SamuelG
13.09.10,06:45
Genesis už si niekde kúpil tie dvere so zárubňami? Ak áno tak kde?

Tiež potrebujem dvoje dvere so zárubňami ale hlavne lacné. Nevie niekto poradiť obchod alebo stránku na internete kde by som mohol kúpiť dvere so zárubňou tak do 3000 korún.
veronikasad
13.09.10,06:47
Za slovenské koruny už nikde žiadne dvere nekúpiš ...
Laco-monter
13.09.10,06:57
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.

Na mieru, Ti urobia hocičo,aj obložkovú zárubńu namontovanú na kovovú zárubńu, akurát, že orežú závesy a samozrejme zárubńa bude užšia.
Genesis.SVK
13.09.10,07:33
Genesis už si niekde kúpil tie dvere so zárubňami? Ak áno tak kde?

Tiež potrebujem dvoje dvere so zárubňami ale hlavne lacné. Nevie niekto poradiť obchod alebo stránku na internete kde by som mohol kúpiť dvere so zárubňou tak do 3000 korún.

Ešte som nekúpil žiadne. Doposiaľ som nenašiel nič lacnejšie ako 200 euro za jedny dvere so zárubňou a ešte to aj škaredé.
139 euro za fóliované dvere + zárubňa a 50 euro montáž a dovoz a 16 euro klučka. Keď si zoberieš že máš dať minimálne 200 euro za jedny blbé dvere tak na to sa ja môžem vykašlať. To tam dám zašúpačky za 40 euro a namontujem si ich tam zadarmo.
SamuelG
14.09.10,05:06
tak ja tam zašúpačky dať nemôžem ... do spálne sa to nehodí ... to by som mohol dať max tak na kuchyňu ... ale ja to neverím že nie sú nejaké lacné poľské dvere aj tu na slovensku ... to sa mám vážne trepať kvôli jedným blbým dverám do poľska?
VieraPopluharova
14.09.10,07:40
Ja som napriklad dala zrenovovat stare dvere, na celom dome z toho dovodu, ze sme uz namali nervy sekat ocelove zarubne, keby sme dali obvlozkovat, tak by sa nam zasa zuzil prechod a to sme nechceli, tak sme to vyriesili takto, mam imitaciu dubu a nacela dom : 2 x 2 dvojkridlove, 7 x jednokridlove nas v prepocte vyslo cca na stare koruny aj so zarubnami do 90 000,-SK, aj s kluckami, zamkami,renovaciou pantov.Je to sice potiahnute foliou, ale velmi pevnou a dost odolnou voci buchnutiu a pod. Dokonca mame psika a ani ten im neublizi.
Genesis.SVK
14.09.10,07:50
No ja neviem ja si v najhoršom prípade pôjdem do merkury marktetu alebo baumaxu a kúpim tam tie ich akciove dvere aj so zarubňami. Myslím že lacnejšie v Ba už nezoženiem.
VieraPopluharova
14.09.10,07:52
Co mam ja prehlad z konca minuleho roka, tak urcite nie, ostava baumax a akcia.
Genesis.SVK
14.09.10,11:14
Co mam ja prehlad z konca minuleho roka, tak urcite nie, ostava baumax a akcia.

prepač ale moc som nerozumel tomu čo si napisala. Čo tým myslíš že baumax a akcia?

Inak aby som dodal tak aj v hornbachu maju akciu na dvere s rámom niečo podobne ako v Baumaxe. Ale že by to boli nejakú úžasne dvere to sa neda povedať ale tak nič lacnejšie som nezohnal.
otázka
21.09.10,19:32
My sme kupovali cez net odtiaľto:

http://www.interprodukt.sk/

a sme spokojný, len sme si ich namontovali sami.
ubka
21.09.10,19:39
tak ja tam zašúpačky dať nemôžem ... do spálne sa to nehodí ... to by som mohol dať max tak na kuchyňu ... ale ja to neverím že nie sú nejaké lacné poľské dvere aj tu na slovensku ... to sa mám vážne trepať kvôli jedným blbým dverám do poľska?
Nemusiš, poľský obchod je Merkury market Rožňavska 26 BA, ale ak Ti nevyhovuje, tak klikni na net a najdi najbližšie k Tvojmu bydlisku..tam si isto vyberieš;)
KEJKA
18.10.10,18:04
bola som dnes v interprodukte, dodacia lehota 4-6 týždňov.
dvere robia len foliové, nie dyha ani laminát.
Izbové dvere som si vedela vybrať, ale kúpeľňové nie.
Chcela som vetracie otvory v spodnej časti, resp. mriežku, ale také nemali.
Ešte som sa pre nich nerozhodla, hľadám ďalej.
Trip
18.10.10,19:01
Ešte som nekúpil žiadne. Doposiaľ som nenašiel nič lacnejšie ako 200 euro za jedny dvere so zárubňou a ešte to aj škaredé.
139 euro za fóliované dvere + zárubňa a 50 euro montáž a dovoz a 16 euro klučka. Keď si zoberieš že máš dať minimálne 200 euro za jedny blbé dvere tak na to sa ja môžem vykašlať. To tam dám zašúpačky za 40 euro a namontujem si ich tam zadarmo.


:o na vsetky veci sa da pozriet aj pozitivne - mne teraz vymienaju 15 dveri + oblozky na stare kovove zarubne - povedal som si ze dvere sa vymienaju tak raz za 20 rokov tak si kupim trosku kvalitnejsie - tak som dal cpl laminat od jednej znamej ceskej firmy - kolko to vsetko stalo ti radsej ani nebudem pisat, lebo dostanes infarkt :D - kazdopadne ked teraz vidim, ze 2 zdatni monteri to montuju uz 2. den, som rad ze som sa nedal na cestu merkury, baumaxu a vlastnej montaze - by som to robil 2 roky a medzi tym by som urcite vymyslel aj nejake nove nadavky...
mexico
19.10.10,07:39
no mne montovali 5 dveri tiez od jednej ceskej firmy minuly tyzden, mali to relativne rychlo, tiez som si to dal namontovat od dodavatela
na poschodi som mal lacne z merkury marketu, robil som to sam a teda fakt som sa naucil zopar nadavok :D
a pol roku su tie zarubne odrete jak by tam boli uz aspon 5 rokov :(
jjakr
19.10.10,10:17
Potreboval by som kúpiť lacné interiérové dvere s drevenými zárubňami takže keby niekto vedel kde v Ba také zoženiem tak poradte prosím.

Na jednej izbe a na kúpeľni mám ešte pôvodnú kovovú zárubňu (na ostatných izbách mám zárubňu už odstránenú) a chcel by som sa spýtať či ju musím vybúrať (čo by som nerád pretože by som zničil plávajúcu podlahu) alebo či existujú aj také drevené dvere s drevenou zárubňou ktorá by sa len na tú oceľovú zárubňu nasadila.
Ja poznám takú firmu, je to RAVI Slovakia, predávajú tam dvere z dovozu, z Rakúska, fakt pekné kúsky a kvalitné....ja som tam robila ...sú to špičkové výrobky...
JanaK
KEJKA
20.10.10,16:17
lenže lacné nie sú
wolf7
24.10.10,19:40
Ahoj Veronika, mozes mi prosim tiez poslat kontakt na tu firmu. Dakujem.
KEJKA
24.10.10,19:43
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€
poprosím kontakt aj ja. Jedna českaá firma má teraz zastúpenie v BA Lamači, ale lacní nie sú.
fedo78
25.10.10,11:50
Ja som kúpil dvere aj so zárubňou (obložkovou) za 103,-€/kus. Kašírované. Bolo to v stavebninách na Myjave, značka je Masonite, mala by to byť česká firma. Cena super, dvere super, zárubne super, som spokojný. Montoval som si sám.
KEJKA
25.10.10,17:26
Masonite sa už predáva aj u nás, ale dvere vychádzajú so zárubňami aj na 200 EUR.
Ja som odkázaná na to, aby mi ich doviezli a aj namontovali.
Tá firma , čo som dostala na nich kontakt, sa mi neozvala, asi majú veša roboty.
veronikasad
25.10.10,17:31
Kejka, poslala som ti včera SS. (do profilu sa ti písať nedá). Firma robí dovoz aj montáž, len neviem či aj mimo nášho okresu. Skús zavolať ...
Jack_spk
28.10.10,17:59
Goldea.sk - kupte ich cez Stavebniny3 v Chorvatskom Grobe.
KEJKA
28.10.10,20:05
dakujem, dnes som bola o.i. v DEAS v Bratislave. Pani mi nasadila chrobáka d hlavy. Nakoľko mám drevené parkety, tak si mám kúpiť aj drevené dvere, bud masív, alebo dyhované. Určite nie foliové alebo lamino. Mala všelijaké vzorky, porovnávali sme to, naozaj je v tom rozdiel. Nuž ale aj v cene, miesto cca 200 EUR zacvakať 500-550 EUR, to je sila. Prístup, ochota, rozhľadenosť, ponuka bola však bez konkurencie, venovala sa nám - mne a dcére dlho po záverečnej, čo tiež o niečom svedčí.
Moja otázka - uprednostnili by ste nízku cenu alebo kvalitu?
KEJKA
29.10.10,05:01
posúvam vyššie uvedený príspevok............,
aké kritériá by ste uprednostnili pri výbere interiérových dvier , ak v izbách sú drevené parkety, dlažba v chodbách kúpeľni je svetlá, steny svetlé?
Ďakujem
krokodil28
21.03.11,11:13
neviete tip na lacnejsie interierove dvere do panelaku v ZA a okoli?
krokodil28
22.03.11,05:43
možes prosím poslat názov tej firmy cez SS?:o)
jankazb
23.03.11,05:54
Sapeli má teraz akciu do konca mesiaca. My sme od nich kupovali pred rokom akciové dyhované, absolútna spokojnosť ako s kvalitou, tak s cenou. Len si treba pýtať cenové ponuky i zľavy naviac. Viaceré predajne s rovnakou akciou nám dali rôzne ceny. Zľavy z výstavy nábytku bola menšia ako zľava z malých stavebnín :)
Janka 111
11.05.11,21:07
Prosím, vie mi niekto poradiť kde by som v Poľsku kúpila fóliované dvere PORTA NOVA od firmy PORTA DORS?
charonme
12.05.11,06:34
Mam velmi podobny problem, akurat ine poziadavky. Chcel by som zarubne aj dvere zo suroveho masivneho dreva. Samotne dvere ani tak nie su problem, dvere sa daju lacno zohnat hoci aj v bau* aj horn*, ale tie zarubne, tie nemaju nikde. Problem je sirka steny cca 15 cm. Par stolarov mi ponuklo cenu cca 160e za 1 zarubnu
henrieta3
07.06.11,07:06
neviete tip na lacnejsie interierove dvere do panelaku v ZA a okoli?
tiez by ma to zaujimalo, mame pokazene vsetky klucky, chceli by sme repasovat na bielu farbu, vzdy som chcela biele dvere, niekde bola akcia za 99 eur, ale potahovanie foliou aj zarubne, lebo panelakove dvere sa uz nedaju kupit bez zarubne, 2 pantove a na tie buracie prace nemam naladu
sdomavi
22.01.12,19:45
Dobry den, aj mna zaujala ta cena, mozte mi prosim poslat kontakt ? Vopred dakujem
charonme
12.03.12,16:18
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€

Aj ja si prosim kontakt (nedovoli mi to poslat SS)

EDIT: takze nakoniec to neboli drevene zarubne, ale drevotrieskove :(
gtmiro
03.04.12,06:14
za 4 ks drevených interierových dverí s drevenými zárubňami od českého výrobcu som v júni t.r. zaplatila v jednej prievidzskej firme 1048 €. Cena je vrátane dovozu, montáže a kovania. Odstránenie kovovej zárubne robila stavebná firma, ktorá robila rekonštrukciu bytu.

Dvere samotné 49,79€ + drevená zárubňa 103,40€. Dvoje boli presklene, tam je cena dverí 92,94€

Trosku oneskorene, ale nemohla by si mi prosim poslat kontakt na tu Prievidzku firmu... ? Prerabam nedaleko chalupu a budem menit vsetky interirove dvere... SS. Vdaka.
Design 4 House
23.08.12,09:09
Ahojte.

No určite sa dajú zohnať dvere lacnejšie ako 200 € aj s montážu aj s kovaním. Avšak za túto cenu nečakajte drevo! Najlacnejšie dvere sú fóliované a za ceny okolo 130 € nečakajte nič iné! Drevené masívy súniakoľko násobne drahšie. Preto sa treba rozhodnúť drevo, alebo cena. Tiež sú ďalšie cesty ako lamino, dýha.... Ale ceny sú okolo tých 200 € vyššie približne. kľučka je pri cene dverí bagateľ.
2v1
29.04.14,18:02
My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..
buchač
29.04.14,18:14
My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..

Sekáč s rybičkami s hodinkami na plutve , ktoré potrebujú minerály , aby sa mohli odviezť do nehnuteľnosti s poľskými dverami a podlahami ...;)
Peggynka
29.04.14,18:23
My sme kupovali u 2v1 tiez celkom spoko..
Však áno - výrobca INVADO:
Dvere INVADO
tradičný poľský výrobca dverí a zárubní INVADO sídliaci v meste Ciasna.
A tu je váš dodávateľ - výrobca (Invado)
http://www.dverepodlahy.sk/dverepodlahy/eshop/0/3/5/4-Dvere-Foliovane-Virgo1-zarubna-a-klucka
felix1
01.05.16,09:49
Daj si do vyhladavaca renovacia dveri .
janab121
05.11.16,17:50
My Invado neodporúčame. V lete sme od nich brali šesť dverí zo zárubňou a z toho tri dvere prišli poškodené. Reklamáciu nam neuznali.
Takže ďakujeme veľmi pekne poľským vyrobcom.