brunetka777
06.09.10,11:31
Prosim vas pekne o radu. Ako mam naformulovat do Dohody o vykani prace odmenu? A to v takom pripade, ze zamestnanec bude registrovany formou Dohody, zamestnanec bude mat mesacnu odmenu 270 €. Avsak co ak niektory z mesiacov mu nevznikne narok na odmenu, cize jeho odmena bude nulova, co v tom pripade? Ako osetrit takuto situaciu v dohode?
Tweety
06.09.10,09:37
Prosim vas pekne o radu. Ako mam naformulovat do Dohody o vykani prace odmenu? A to v takom pripade, ze zamestnanec bude registrovany formou Dohody, zamestnanec bude mat mesacnu odmenu 270 €. Avsak co ak niektory z mesiacov mu nevznikne narok na odmenu, cize jeho odmena bude nulova, co v tom pripade? Ako osetrit takuto situaciu v dohode?
Nič, ak neodracuje ani hodinu,(evidenciu musíte viesť) nedostane ani cent. Toto nijako v dohode neriešite.
Ejo
06.09.10,09:59
Ja u dohodárov mám v dohode uvedené - maximálne 10 hod. týždenne, s hodinodou mzdou. Vediem im dochádzku a podľa toho majú odmenu. Ak odpracujú týždenne len 2 hodiny, tak len toľko sa preplatí a ak nič, tak nič. A do SP ide nulový výkaz.
brunetka777
06.09.10,12:49
Dakujem za odpoved. ja potrebujem dat do dohody ukolovu mzdu vo vyske 270 €. Treba aj v tomto pripade viest evidenciu odpracovaneho casu? Ak si spravne pamatam, ale ked som citala zakon, tak to tam nebolo vyslovene predpisane...
Ejo
07.09.10,06:40
Dakujem za odpoved. ja potrebujem dat do dohody ukolovu mzdu vo vyske 270 €. Treba aj v tomto pripade viest evidenciu odpracovaneho casu? Ak si spravne pamatam, ale ked som citala zakon, tak to tam nebolo vyslovene predpisane...
Podľa mňa by si mala viesť evidenciu odpracovaného času. Podľa čoho dáš potom odmenu? Ale ja myslím skor pri dohode o pracovnej činnosti a ak je v dohode dohodnutá odmena za odpracované hodiny. Takže pri dohode o vykonaní práce je vlastne odmena vyplatená až po jej vykonaní /ide o jednorázovú prácu, nie o opakovanú činnosť/.
veronikasad
07.09.10,06:47
Dakujem za odpoved. ja potrebujem dat do dohody ukolovu mzdu vo vyske 270 €. Treba aj v tomto pripade viest evidenciu odpracovaneho casu? Ak si spravne pamatam, ale ked som citala zakon, tak to tam nebolo vyslovene predpisane...
Je potrebné viesť evidenciu odpracovaného času - dohody sú limitované počtom hodín :
- DoVP 350 hod. ročne
- DoPČ 10 hod. týždenne.
Kontroluje to inšpekcia práce.
alenad
07.09.10,06:56
Ja u dohodárov mám v dohode uvedené - maximálne 10 hod. týždenne, s hodinodou mzdou. Vediem im dochádzku a podľa toho majú odmenu. Ak odpracujú týždenne len 2 hodiny, tak len toľko sa preplatí a ak nič, tak nič. A do SP ide nulový výkaz.

Myslím si ale, že vo Vašom prípade ide o dohodu o pracovnej čonnosti, nie o dohodu o vykonaní práce o ktorej hovorí otázka.
Ejo
07.09.10,06:56
Ešte taká otázka k dohodám, ak sa ukončí DOVP alebo DOVPČ dohodou a v tejto dohode je uvedené, že končí dńom napr. 6.9.2010, odhlasujem presne s týmto dňom a v tento deň by ešte v podstate mohol robiť?
Tweety
07.09.10,06:57
Ešte taká otázka k dohodám, ak sa ukončí DOVP alebo DOVPČ dohodou a v tejto dohode je uvedené, že končí dńom napr. 6.9.2010, odhlasujem presne s týmto dňom a v tento deň by ešte v podstate mohol robiť?
Áno, týmto dňom, tento je zároveň posledným dňom dohody.
Ejo
07.09.10,07:01
Áno, týmto dňom, tento je zároveň posledným dňom dohody.
A keď sa uvedenie "ku dňu..." ?
Ďakujem
Tweety
07.09.10,07:02
A keď sa uvedenie "ku dňu..." ?
Ďakujem
Nerozumiem tvojej otázke.
Ejo
07.09.10,07:04
Nerozumiem tvojej otázke.
Ak je uvedené, že dohoda bude ukončená ku dňu 06.09.2010, tak aj tento deň je posledný deň dohody a s týmto dňom sa odhlasuje zo SP?
Tweety
07.09.10,07:05
Ak je uvedené, že dohoda bude ukončená ku dňu 06.09.2010, tak aj tento deň je posledný deň dohody a s týmto dňom sa odhlasuje zo SP?
Áno. Na formulácii nezáleží, či je tam ku dňu, alebo dňom.
Ejo
07.09.10,07:08
Áno. Na formulácii nezáleží, či je tam ku dňu, alebo dňom.
Ďakujem pekne za radu. Pekný deň.
vieraaaa
07.09.10,07:18
Ak je uvedené, že dohoda bude ukončená ku dňu 06.09.2010, tak aj tento deň je posledný deň dohody a s týmto dňom sa odhlasuje zo SP?
V našej firme to rozlišujeme nasledovne:
- keď je ku dňu 6.9 - tak posledný deň zamestnania (alebo trvania
dohody) rátam 5.9 a
- keď je to dňom 6.9. - tak posledný deň trvania zamestnania/dohody je
6.9.
Svojho času nám to odobrila aj právnička, ale neviem, kde by som to teraz našla.
Ale asi ako dosť vecí na Slovensku, aj toto robí každý ako má zaužívané.
Melnick
07.09.10,07:29
Ja postupujem ako Tweety. Ku dňu a dňa je to isté. Ak končí ku dňu 6.9. tak chápem to tak ,že mojim zam-com nie je 7.9. A tak isto to vnímam pri formulácii "dňom" veď potom môžem zasa špekulovať : dňa 6.9. ráno ?????alebo .......... :D

mimotemy : ako potom vnímať, že poistka je napr. splatná ku dňu 6.9. ??? Že ju musím zaplatiť 5.9. ??? To by bol dobrý šalobinec. :D