JANULA999
06.09.10,11:49
Prosím, Vás čo mám napísať do pracovnej zmluvy ako miesto výkonu práce (sídlo firmy je v byte konateľa), - zamestnanci budú robiť montážne práce (sadrokartóny a pod.) a to vždy podľa objednávky. Tak teraz neviem čo tam mám dať. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Timka1
06.09.10,10:06
Prosím, Vás čo mám napísať do pracovnej zmluvy ako miesto výkonu práce (sídlo firmy je v byte konateľa), - zamestnanci budú robiť montážne práce (sadrokartóny a pod.) a to vždy podľa objednávky. Tak teraz neviem čo tam mám dať. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

miesto výkonu práce bude určené v teréne podľa objednávky zákazníka a to napríklad územie celej Slovenskej republiky alebo Košický kraj, ak budú pracovať aj v zahraničí je potrebné uviesť územie Európskej únie alebo podľa potreby
terezamaria
06.09.10,10:14
Prosím, Vás čo mám napísať do pracovnej zmluvy ako miesto výkonu práce (sídlo firmy je v byte konateľa), - zamestnanci budú robiť montážne práce (sadrokartóny a pod.) a to vždy podľa objednávky. Tak teraz neviem čo tam mám dať. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Približne vieš, kde budú pracovníci pracovať, snaž sa čo najviac byť konkrétna. Špecifikuj aspoň ako : okres Trnava, Myjava, Topoľčany.Pokiaľ pôjdu pracovníci robiť niekde mimo napísaného miesta výkonu práce, spravíš Dodatok k pracovnej zmluve, kde doplníš to ďaľšie miesto.