dorotta
08.09.10,10:25
Dobrý deň, prosím o radu, stali sme sa platcami DPH, lúskam tento zákon a mám z toho dosť veľký zmätok, rozmýšľam o kúpe videoškolenia na DPH, kt. je tu v ponuke. Ide mi o to či ako je robené to školenie, či budem chápať súvislosti kedže mám dosť chabé základy, je robené všeobecne o dph alebo zamerané len na novelizácie.
Ďakujem.
Martin Mocko
08.09.10,08:28
Dobrý deň, prosím o radu, stali sme sa platcami DPH, lúskam tento zákon a mám z toho dosť veľký zmätok, rozmýšľam o kúpe videoškolenia na DPH, kt. je tu v ponuke. Ide mi o to či ako je robené to školenie, či budem chápať súvislosti kedže mám dosť chabé základy, je robené všeobecne o dph alebo zamerané len na novelizácie.
Ďakujem.

Neviem ako je robené školenie na porade, nevidel som ho. Ale úplnému začiatočníkovi by som skôr odporučil nejaké komplexné školenie od začiatku. Aby si pochopila komplexnú funkciu DPH. Z novelizácií toho veľa nepochopíš. Tie sú skôr pre užívateľov, ktorí už zákon poznajú.
dorotta
09.09.10,04:56
ďakujem za reakciu, myslela som na to, už som bola na školení, kt. mi veľa nedalo, takže preto sa pýtam.
dúfala som, že poradí niekto kto bol na tomto školení
prajem pekný deň