Joe832
08.09.10,14:31
Prosím pomôžete kde by som lacno kúpil lacno luxusné usb kľúče.okrem fy. key T o nej už viem ale chcem aj iné tipy čo najlacnejšie. :cool:
Chobot
08.09.10,13:45
Prosím pomôžete kde by som lacno kúpil lacno luxusné usb kľúče.okrem fy. key T o nej už viem ale chcem aj iné tipy čo najlacnejšie. :cool:

Počúvaj, nevieš, kde by som mohol kúpiť nový BMWX6 tak do 15 tisíc EUR?

Tak chceš luxus, alebo šmelinu?

Vo všeobecnosti dobré ceny na USB kľúče sú napr. na:

http://www.toshibapc.sk/

alebo

http://www.flashmemory.sk/usb-kluce

a nájdeš tam aj pár pekných kúskov.

Ale keď tak pozerám tú stránku key T, tak tie, čo som ti doporučil až taký luxusný sortiment nemajú. Oni majú skôr účelové a technicky kvalitné USB kľúče.

Skús ešte trochu pohľadať na eBay:

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=Usb+Stick+luxus&_sacat=See-All-Categories
misoft
08.09.10,14:27
Nechcem robiť reklamu, ale Joe832 by sa mal poobzerať po okolí a určite by našiel > okay > 16GB Kingston DataTraveler 29,90€ (ja už mám také dva a ešte si dokúpim :---)
Joe832
08.09.10,15:31
Asi sme sa nepochopili, chcem začať podnikať s luxusnými usb takéto niečo ako ma táto firma key T a hľadám respektíve potrebujem poradiť podobné veľkoobchody .lebo pri hľadaní v google sa my zobrazujú iba e-shopy
arizona
08.09.10,15:36
Asi sme sa nepochopili, chcem začať podnikať s luxusnými usb takéto niečo ako ma táto firma key T a hľadám respektíve potrebujem poradiť podobné veľkoobchody .lebo pri hľadaní v google sa my zobrazujú iba e-shopy
...tak sa treba opýtať priamo. Nik nevie čo hľadáš, ked to nenapíšeš ;)
Laco-monter
08.09.10,17:49
Ja sa tiež čudujem , že tieto USB kľúče držia cenu /15 € a vyššie/, aj keď je to elektronika,ktorá by mala ísť s cenou dole.
Katarina Paulova
10.12.10,21:49
Počúvaj, nevieš, kde by som mohol kúpiť nový BMWX6 tak do 15 tisíc EUR? Tak chceš luxus, alebo šmelinu? Trefná poznámka ;)

Luxusné kľúče sa lacno kúpiť nedajú. :rolleyes: Bohužiaľ.

Pokiaľ ide o šperkové USB, samozrejme, nachádzajú sa v ponuke zdanlivo aj lacnejšie. My by sme do kľúčov tiež vedeli namotnovať menej kvalitné čipy (momentálne dávame najvyššiu kvalitu na trhu čo sa týka čipu ako polotovaru -Samsung), lepili by sme plastové "kamienky", takisto by sme asi moc netriedili kusy, nepozerali ich pomaly pod lupou, nevenovali toľko času marketingovej podpore (napr. fotografie, reklamné tabule pre odberateľov), nedávali by sme zľavy na ďalší nákup ani darčeky. Nemuseli by sme kľúče zdarma baliť do darčekovej krabičky, odosielať do 24 hodín od objednania, účtovali by sme poštovné (to je teraz zadarmo), asi by ma ani nehlo odniesť objednávku veľkoobchodnému odberateľovi osobne..... Ak myslíte niečo takéhoto, určite vieme pre Vás drasticky znížiť veľkoobchodné ceny Joe. ;) Avšak svoju značku Key T na to veru nedám :eek: A najskôr by som potopila aj svoju keby to začali prirovnávať...

O certifikácii "podomových predajcov", ich chýbajúcich manuálov, nedovolateľnej sa záruke, nelegálnom predaji a dovoze ani nehovorím - to je zase iná kategória.

Ja som za to, že keď ide niekto kúpiť šperk, nech to ako šperk vyzerá. Väčšina ľudí kupuje naše USB kľúče ako darčeky, čo majú potešiť, prekvapiť a ohúriť. Tak sa snažíme, aby to tak aj bolo.

Samozrejme, náklady sa dajú znižovať zvyšujúcim sa počtom kusov. To však nie je vyslovene môj cieľ, zaplaviť trh bielymi USB srdiečkami, aby ich bolo vidno na každom rohu (či skorej krku)... Stratí sa čaro originality a prekvapenia ostatných, keď poviete "tu máte moje usbčko". Ja si inak myslím, že aj toto je hlavný dôvod prečo ich cena ako "elektroniky" neklesá tak ako u ostatných produktov z tejto kategórie. Raz to nie je strojová výroba a je v limitovanej ponuke. Kingston si vyberie jeden dizajn, kvalitu, dá ho vyrobiť v troch farbách a po desaťtisícoch kusoch - tam je to o inom. Takisto je rozdiel v materiáli - plast a krištáľ sú nákladmi trochu inde... Ja si myslím, že si naozaj teraz na trhu môže vybrať každý, čo mu najlepšie sedí

Katarína
Key T