Berny
08.09.10,22:18
Zdravím,
potrebujem poradiť aký soft zvoliť pre jednoduché účtovníctvo.
Našiel som veľa programov no nechcem ich všetky inštalovať a skúmať.
Potrebujem soft pokial možno jednoduchý, bez mzdovej agendy.
Viete mi poradiť ?
VieraPopluharova
08.09.10,20:32
Potrebujes poradit aky soft a nechce sa Ti kazdy skumat, ale z vlastnej skusenosti Ti odporucim stiahnut si par DEMOverzii, pretoze tym skumanim zistis, ktory prave Tebe a Tvojmu podnikaniu bude vyhovovat.Kazdy z nas, ktory s niektorym pracujeme uz dlhsie a zvykli sme si na neho Ti povieme, ze prave ten co pouzivame my, je najlepsi a to nie je tak celkom pravda, takze skumaniu sa i tak nevyhnes.To je moja rada i ked sa Ti asi nebude pacit.
Berny
08.09.10,21:59
S tým nemôžem nesúhlasiť, na tom niečo je.
Aspom orientačne mi môžete doporučiť najviac používané ?
Nerád by som skúšať všetko, už len s ohľadom na registre, kt. by som nerad zaprasil. Mam novu čistu inštaláciu OS a stabilné programy. Snažím sa vyhnúť inštalácii akýchkoľvek programov len na skúšku.
Zita5
09.09.10,03:56
S tým nemôžem nesúhlasiť, na tom niečo je.
Aspom orientačne mi môžete doporučiť najviac používané ?
Nerád by som skúšať všetko, už len s ohľadom na registre, kt. by som nerad zaprasil. Mam novu čistu inštaláciu OS a stabilné programy. Snažím sa vyhnúť inštalácii akýchkoľvek programov len na skúšku.

Ja pracujem v ALFE , nemenila by som tento program .A už sme pritom , ako písala moja predchodkyňa.;)
Stránka www.kros.sk
promont maja
09.09.10,04:48
... asi by bolo najvhodnejšie, ak by si nám napísal odkiaľ si ... pretože mať takýto softvér na diaľku je niekedy dosť komplikované ... aj keď výnimky určite existujú.
zk24
09.09.10,05:09
Zdravím,
potrebujem poradiť aký soft zvoliť pre jednoduché účtovníctvo.
Našiel som veľa programov no nechcem ich všetky inštalovať a skúmať.
Potrebujem soft pokial možno jednoduchý, bez mzdovej agendy.
Viete mi poradiť ?



Oberon, www.exalogic.sk
VieraPopluharova
09.09.10,06:44
Ja pracujem v ALFE , nemenila by som tento program .A už sme pritom , ako písala moja predchodkyňa.;)
Stránka www.kros.sk (http://www.kros.sk)

Ja Alfa, tpsoft,MRP,POHODA - nakolko som mala klientov, ktory trvali na svojich programoch, osobne kedze najdlhsie robim na TPsoft, tak s tym sa mi robi najlepsie. No a teraz si uz musis poradit sam.
Mokosvan
28.09.10,08:48
Pytal si sa na ekonomicky softver. Dobre je aj MRP Jednoduche uctovnictvo, nie je drahy, mas neobmedzeny pocet zapisov a mas tam vsetko, co potrebujes. Pozri stranku mrp.

Cau:)