zelovoc
09.09.10,10:24
Dobry den,

potrebujem sa opytat, pretoze som sa dostal do tejto situacie: Bol som poslany na sluzobku do zahranicia, kde niekedy nieje co robit, niekedy ano. Clovek sedi za pocitacom cely den. Vcera som dostal spravu z domova, ze miestny clovek je so mnou velmi nespokojny, nespolupracujem a sedim na internete. Problem je v tom, ze vsetky ulohy, ktore som dostal som splnil vcas a pytal si dalsie. Je pravdou ze som bol na internete a nepracoval, pretoze som uz nemal co robit, vsetko som mal splnene a ziadnu ulohu som uz v ten den nedostal. No a teraz moj zamestnavatel mi hrozi odvolanim zo sluzobky, pisomnou vytkou pripadne vypovedou. Nikto na sluzobke ma nekontaktoval s tym, ze je nespokojny, ze neplnim ulohy a nespolupracujem, cize ziadne ustne napomenutie, ziaden naznak nespokojnosti, ziaden email, proste ako blesk z jasneho neba. Neviem ani kto sa stazoval, na co konkretne, proste nic a akosi sa voci tomu neviem branit. Mam v tejto situacii narok na to, aby som vedel kto sa stazoval, na co konkretne sa stazoval aby som sa vedel uz do takejto situacie nedostat? Vdaka