monulik_t
10.09.10,14:00
Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde :)
lujza.j
10.09.10,18:39
ja chodím oproti hotelu Tatra, alebo k Alžbetke;)
Chobot
10.09.10,20:11
Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde :)

NA SH sa nedá povedať, či je dobrý alebo nie. Záleží od toho, aké šaty im dovezú, také ponúkajú. Ak zháňaš niečo konkrétne, musíš obehať viaceré predajne. Aj tak myslím, že skoro všetky, alebo ak nie, tak väčšina SH obchodov je jedna firma, a to Textile House:

http://www.textilehouse.sk/predajne.php

Obchody SH s nezásobujú nákupom modelov, že by niektorá predajňa mala krajšie odevy, lebo vedúci predajne také vyberá, ale dovezú im balíky na kilá a až po rozbalení sa vidí, čo ten ktorý balík obsahuje (jasné, že je to triedené podľa druhov, napr. tričká, nohavice, pulóvre, kabáty...).
monulik_t
11.09.10,07:22
ja chodím oproti hotelu Tatra, alebo k Alžbetke;)
a ta Alžbetka je kde? :) ja sa tu este moc nevyznam... :)
lujza.j
11.09.10,09:48
a ta Alžbetka je kde? :) ja sa tu este moc nevyznam... :)
je to reťazec sekáčov o ktorých píše Chobot, rešt.Alžbertka je na konci ul. Obchodná a obchod je v tej ulici kade chodia trolejbusy ul.Mickiewicová. tieto predajne fungujú na princípe, že každé 4 -5 týždne-neviem presne, tovar ktorý sa nepredá zbalia a dovezú nový, tovar sa dokladá každý deň a v určitom čase od dňa kedy bol nový tovar sa začnú zľavy:);)
katarina.j
11.09.10,12:22
inak v petržalke máš veľa možností, napr. na Šintavskej ul. v modrom dome (blízko zdravotného strediska Strečnianska ul.), druhý dobrý je na Námestí Hraničiarov (oproti polície).
Chobot
11.09.10,15:15
Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde :)

Najväčší SH obchod, aspoň z tých, ktoré poznám, je na Krížnej ulici, oproti pivovaru Stein, nad drogériou Teta. Kedysi sme tam hodne kupovali synovi šaty, teraz kupujeme dcére cez Mimiaukcie, alebo Mimibazar. Ak kupuješ deťom, tak na tých spomenutých stránkach sú lacnejšie veci, než v SH.
hannahRybicka
18.09.10,14:30
Ja chodievam do vsetkych sekacov, co mam blizko. Mam zasadu - ak ma tam nic neoslovi do 5 minut tak idem prec. Mam overene, ze nema zmysel sa tam dlho zdrziavat. Takze skor ti radim "kontrolovat" tovar priebezne :D