Dana Neužilová
11.09.10,08:27
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne sadzieb pre PÚ - lekársku ambulanciu sro.Ide mi o to, aby som si nezapýtala veľa ani málo, lebo mám taký problém, že keď som si zapýtala 100€, tak sa im to zdalo neprimerane veľa, majú 2 zamestnancov, nie sú platci DPH. Za Vaše odpovede ďakujem.
Tweety
11.09.10,06:28
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne sadzieb pre PÚ - lekársku ambulanciu sro.Ide mi o to, aby som si nezapýtala veľa ani málo, lebo mám taký problém, že keď som si zapýtala 100€, tak sa im to zdalo neprimerane veľa, majú 2 zamestnancov, nie sú platci DPH. Za Vaše odpovede ďakujem.
Pozri napr. sem:
http://www.porada.sk/t83665-cennik-uctovnych-prac-v-eur-od-2009-a.html
Lianka
16.09.10,13:07
Ja mam roznych lekarov a aj agenda kazdeho je rozdielna - od toho sa odvija aj cena, kazda ambulancia ma inu cenu. Preto by som to nepausalizovala, ku kazdemu klientovi je podla mna potrebne pristupovat individualne, kazdy si vyzaduje ine. 100 EUR pri 2 zamestnancoch sa mi nezda byt vobec vysoka cena - aj ked klient to moze vidiet inak. Potom je to uz o argumentacii, obsahu sluzieb, sposobe komunikacie a pod., ktore budes pre nich robit.