1Andrea
11.09.10,13:33
Som v dočasnej štátnej službe, ktorá je zo zákona na dobu max. 5 rokov. Zastupovala som 3 roky materskú a teraz zastupujem znovu inú materskú, v podastate ako nový zamestnanec - nový nástup, nové osobné číslo a všetky náležitosti s tým spojené. Ráta sa tá doba max. 5 rokov novým nástupom nanovo? Možno požiadať o preradenie do trvalého pracovného pomeru? Ďakujem za odpoveď.
Andrea
brinza
04.10.10,19:57
Som v dočasnej štátnej službe, ktorá je zo zákona na dobu max. 5 rokov. Zastupovala som 3 roky materskú a teraz zastupujem znovu inú materskú, v podastate ako nový zamestnanec - nový nástup, nové osobné číslo a všetky náležitosti s tým spojené. Ráta sa tá doba max. 5 rokov novým nástupom nanovo? Možno požiadať o preradenie do trvalého pracovného pomeru? Ďakujem za odpoveď.
Andrea
v ktorej statnejs prave robis? vojisko, policia....koli zakonom. skus sa opytat na personalnom oddeleni ak mate.
suzvedava
07.10.10,07:33
do stálej štátnej služby je možný prechod len vtedy, ak obsadíš voľné štátnozamestnanecké miesto, v prípade, že budeš stále len zastupovať človeka, ktorý je v stálej štátnej službe, si stále len v dočasnej službe.