Sylvinka08
11.09.10,14:00
Včera som bola v kine so svojím synom . Tesne pred koncom filmu, približne 10 min. pred ukončením, syn musel íst na toaletu. Kedže je menší, chod s ním spoločne na ženskú toaletu. Pri východe zo sály na chodbe bolo skôr prítmie, v zadnej časti kde boli toalety, bolo osvetlené, ale nie natoľko že by som zaregistrovala mokrú podlahu. Pri vstupe na toaletu som sa na mokrej podlahe (skôr by som povedala "že to bola voda na podlahe, po nesprávnom umytí podlahy" som sa pošmykla tak nešťastne, že som spadla, môj syn sa ledva zachytil zárubne a našťastie nespadol. Vo vnútri toalety bolo označenie, podlaha je mokrá ale na chodbe nie. Na podlahe boli vyslovene mláčky vody. Neviem si predstaviť situáciu že by na podlahe spadla tehotná žena alebo dieťa.
Situáciu som riešila krikom samozrejme neúspešne. Zavolala som si vedúcu pracovníčku. Pozerala na mňa ako teliatko. K danému problemu sa skoro vôbec nevyjadrila ani sa neospravedlnila a už vôbec sa nesnažila vyriešiť tento problem, vytrením podlahy do sucha ale minimálne označením, že podlaha je mokrá.
Pri našom rozhovore, presnejšie mojom monológu, z toalety vychádzala slečna, ktorá sa opať pošmykla a len tak tak sa zadržala zarúbne a nespadla.

Poradte mi, kde by som sa mohla sťažovať na tento problém? Resp. kto by mohol prevádzku kina skontrolovať?
buchač
11.09.10,12:51
Včera som bola v kine so svojím synom . Tesne pred koncom filmu, približne 10 min. pred ukončením, syn musel íst na toaletu. Kedže je menší, chod s ním spoločne na ženskú toaletu. Pri východe zo sály na chodbe bolo skôr prítmie, v zadnej časti kde boli toalety, bolo osvetlené, ale nie natoľko že by som zaregistrovala mokrú podlahu. Pri vstupe na toaletu som sa na mokrej podlahe (skôr by som povedala "že to bola voda na podlahe, po nesprávnom umytí podlahy" som sa pošmykla tak nešťastne, že som spadla, môj syn sa ledva zachytil zárubne a našťastie nespadol. Vo vnútri toalety bolo označenie, podlaha je mokrá ale na chodbe nie. Na podlahe boli vyslovene mláčky vody. Neviem si predstaviť situáciu že by na podlahe spadla tehotná žena alebo dieťa.
Situáciu som riešila krikom samozrejme
Krikom ....krikom moja nikdy nič nedosiahneš ...to mi ver ...
Keby si jej v kľude len vysvetlila , poprípade požiadala o nápravu s odôvodnením , ktoré si uviedla / tehotná , starší človek a poddobne / , tak mi ver , že možno ona sama by náradie do ruky vzala a napravila nedostatok ...
neúspešne.
Ešte sa máš čo asi učiť ....úspešnejšie by bolo potrebné ...
Zavolala som si vedúcu pracovníčku. Pozerala na mňa ako teliatko.
Ani sa jej nečudujem ...
K danému problemu sa skoro vôbec nevyjadrila ani sa neospravedlnila a už vôbec sa nesnažila vyriešiť tento problem,
Si veľa dovolila ...Ti poviem teda ...
Ty na ňu kričíš ...a ona potvora nič ...
Sv...a jedna ....
vytrením podlahy do sucha ale minimálne označením, že podlaha je mokrá.
Pri našom rozhovore, presnejšie mojom monológu,
Druhykrát aj iných nechaj trochu rozprávať ...možno by si sa viac dozvedela ...dozvieš sa ...
z toalety vychádzala slečna, ktorá sa opať pošmykla a len tak tak sa zadržala zarúbne a nespadla.
Hm ...mala čítať ...predsa podľa Tvojich slov ....VO VNÚTRI TOALETY označenie bolo ...takže ?

Poradte mi, kde by som sa mohla sťažovať na tento problém? Resp. kto by mohol prevádzku kina skontrolovať?

...nerieš ...nemá význam ...

Podľa mňa vytierali podlahu schválne cez premietanie filmu , aby bolo čisto ...
Nik predsa nemohol predpokladať , že niekto skôr vybehne na wecko ...
Hm a nesprávne umytie ???....skôr by s dalo povedať , že nedostatočné vytretie podlahy ...ale ako som už povedal ...
Alebo , ozaj , si odborníčka cez podlahy ???
Lebo niekedy aj konkurzy na tieto pracovné zaradenia sa robili ...ešte aj jeden svetový jazyk , PC , rýchlopis ...musel uchádzač ovládať ...

Ozaj , stalo sa niečo Tebe ???...chlapcovi ???
NIE !!!

Tak buď rada , užívaj si víkend a nestresuj sa ...

Že probléééééééééém ....????;):rolleyes:
Sylvinka08
13.09.10,14:10
Buchač, uznávavam, ked nad tým rozmýšľam s odstupom času, môj krik asi nebol adekvátny a bol nesprávne zvolený spôsob riešenia problému. To uznávam máš pravdu.

Na druhej strane si myslím, že kino poskytuje služby a má sa adekvátne starať o svoju prevádzku. Na túto pozíciu možno nie sú dosadení školení ľudia, to však nezmení nič na fakte, že svoju prácu majú vykonávať svedomito a ako najlepšie vedia. Stačí handru viacej vyžmykať a problém by nevznikol. Myslím si, že je to aj poúčenie pre nich do budúcnosti, aby nevznikli vážnejšie úrazy s následkami.

Nakoniec som rada, že nespadol môj syn, že som si to odniesla len ja. Modrina zmizne, ruka už bolieť prestala.

No som o skúsenosť múdrejšia... "dávaj pozor kde šliapeš".