lstulajter
11.09.10,21:00
Chcel by som sa opytat, ci ma niekto prehlad v nasej legislative, resp. v moznostiach, ako oslovit e-mailom potencialnych klientov.

Zacinam s podnikanim zameranym na firemnych klientov, na nejaku velku reklamnu kampan nemam prostriedky a osobne navstevy chcem (aspon spociatku) tiez obmedzit len na firmy, ktore o moje sluzby prejavia zaujem. Najvhodnejsia sa mi zda byt e-mailova forma, len by som nerad robil nieco protizakonne.
Vsimol som si, ze niektore firmy poslu najprv e-mail so ziadostou o suhlas na zaslanie blizsich informacii o svojich sluzbach, ale nemyslim si, ze by toto bola efektivna forma komunikacie, napr. ja osobne som na takyto e-mail nikdy nereagoval.
day
11.09.10,19:17
Zakon o reklame paragraf 147/2001
arizona
11.09.10,19:18
KEJKA
11.09.10,20:28
ja som alergická nielen na nevyžiadané maily, ale aj na tie úvodné, ktoré žiadajú o súhlas, mažem, prípadne posielam nazad, že si neželám takéto kontakty.
Podobne telefonáty ......... v poslednom čase sa to objavuje stále častejšie.
lstulajter
11.09.10,20:42
Ved prave tie "uvodne" su podla mna uplne bezcenne, nijako nezaujmu, len obtazuju.

Co s tym? Ako sa moze presadit zivnostnik, ktory nepredava rozky, ale chce ponuknut svoje sluzby (cas a znalosti, nie tovar) firmam?
KEJKA
12.09.10,08:22
niet nad osobný kontakt. Ide to pomalšie, ale ide.
day
12.09.10,08:36
vybrat cielovu skupinu, urcit, vybrat spravne firmy ktore su potencionalnymi klientmi, zatelefonovat kompetentnym osobam a dohodnut stretnutie

(vas mail, aj ked mozno dolezity, zapadne medzi ostatne nevyziadane = vymazane)