renata999
13.09.10,11:13
Potrebujem radu...Moja tlaciaren HP deskjet F370 ktoru mam asi 3 roky sa zblaznila. hocico ked dam tlacit alebo skenovat vytalci mi naprv 2 prazdne papiere, potom to vytlaci, potom natiahne dalsi papier ktory skrči a posledny papier sa zasekne v tlaciarni...uz som ju aj preinstalovala a robi to stale..nemate niekto podobnu skusenost a postup riesenia?.dakujem
Vlado40
13.09.10,09:22
Vyskúšaj ju pripojiť k inému PC a nainštalovať.Ak bude robiť to isté ,tak sa asi naozaj zbláznila.
buchač
13.09.10,09:24
Potrebujem radu...Moja tlaciaren HP deskjet F370 ktoru mam asi 3 roky sa zblaznila. hocico ked dam tlacit alebo skenovat vytalci mi naprv 2 prazdne papiere, potom to vytlaci, potom natiahne dalsi papier ktory skrči a posledny papier sa zasekne v tlaciarni...uz som ju aj preinstalovala a robi to stale..nemate niekto podobnu skusenost a postup riesenia?.dakujem

Mám F 380 ...občas aj mne toto robila .
Neviem presne , už si veľmi nespomínam , ale zdá sa mi , že vtedy blbla , ak bolo v zásobníku viac papiera ...
Tiež som preinštaloval , odvtedy je bez problémov ...
sthruska
13.09.10,09:43
//uz som ju aj preinstalovala a
Predtým je treba odinštalovať a skontrolovať či neostali na disku nejaké súbory. Ak áno vymazať. Tak isto vyčistiť registre a až potom znova inštalovať.
To je všeobecný "bezpečný postup" reinštalácie.
misoft
13.09.10,11:02
A na ešte jednu vec sa treba pozrieť - podávač papiera! Pokiaľ si dostatočne technicky zdatná, je potrebné vyčistiť podávací mechanizmus (prítlačné gumové kladky - kolieska a válec) od špiny a usadených nečistôt. Za tri toky sa tam toho dosť nanesie a potom to niekedy robí problémy (skrčenie papiera, zaseknutie), pretože ťah papiera vo vedení nie je rovnomerný a preto sa môže skrížiť. Stačí na to aj obyčajná Alpa (na to vyčistenie gumenných častí).
renata999
14.09.10,12:09
robi to aj ked nainstalovana na inom PC.takze asi uz skoncila...skoda..ale dakujem za radu...
talkymato
18.09.10,20:44
robi to aj ked nainstalovana na inom PC.takze asi uz skoncila...skoda..ale dakujem za radu...

odporucam kupit EPSON SX-115 v nemenovanom retazci je v akcii za 38,99 a este dostanes 38 bodov na Clubcard :) Mimo ineho vyhoda oddelenych cartridge (netreba vyhodit napoly nevyuzitu farebnu kazetu, ale staci dokupit tu ktora dosla) Jedina nevyhoda - ak spotrebujes lubovolnu z farieb(black-cyan-magenta-yellow), tlaciaren nevytlaci nic kym ju nevymenis. Ale za 4 roky na modeli DX-4000 ziadna zavada a pofrci dalsich 5 :) a ked chces usetrit este viac tak naplne od alternativneho vyrobcu su o polovicu lacnejsie ako Epson