ondrejvla
10.11.05,20:39
Dnes som dostala túto správu, neviem, či môže byť pravdivá, ale nedá mi, aby som ju sem nepriložila :

POZOR NA MOBILY ! ! !



Ministerstvo vnútra SR upozorňuje všetkých majiteľov mobilných telefónov :



Veľmi často sa v poslednom čase stáva, že si majiteľ mobilu nájde odkaz aby zavolala na číslo



0607 745 241



V ŽIADNOM PRÍPADE NA TO ČÍSLO NEVOLAJTE !



Vaše faktúry porastú do závratných výšok. Táto informácia pochádza priamo z policajných zdrojov SR.

„Podvratné živly“ majú systém na Váš GSM a predstavia sa ako pracovníci z Orange, T-Mobile ako Váš prevádzkovateľ. Ďalej Vás požiadajú uviesť kód ktorý začína číslom 09..



Vysvetlia Vám, že je to overovanie spoľahlivej funkčnosti Vášho mobilu.

V žiadnom prípade im nedávajte tento kód a okamžite zrušte hovor. Vlastnia zariadenie ktoré pomocou tohto kódu prečíta Vašu SIM kartu a už im nič viac nebráni v tom aby vyrobili novú kartu ktorá bude identická s Vašou SIM kartou. Tento podvod je mimoriadne rozšírený a preto Vás prosia aby ste informáciu rozšírili medzi čo najväčší počet ľudí.



Pplk. JUDr. Horňák
adam
10.11.05,19:42
V dnešnom svete je všetko možné......:mad:
slimak
10.11.05,19:43
Mne zatial nic neprislo.
lenkak
10.11.05,19:46
Ja som o tomto tiež počula, nuž ktovie, či je to pravda.
STRELEC
10.11.05,20:00
Dostal som tu istú správu v dvoch mutáciách. Prvý krát som ju ihneď vymazal. Druhý krát som pozrel do vlastností správy, hľadal cez google a napr. aj na obcan.sk a podobných.
Podľa mňa ide o vtip. NOD ale nenašiel nič. Zavírené to nebolo.
Nika
11.11.05,07:05
ayya
27.04.06,13:29
akoze "nenapadne" posuvam:
dnes ta sprava dorazila aj k nam, tusim uz siesty raz, ja to obycajne rovno mazem, takze k sefovi sa to ani nedostavalo ;) ale dnes sef hned "zodpovedne voci priatelom" reagoval, ze treba to vsetkym poposielat... tak som ho prinutila, aby si najprv precital toto:

http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_damages cim hoax skodi a potom este toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=netiketa o bezpecnejsom spravani sa na internete ...

dopadlo to tak, ze neposlal dalej tu poplasnu spravu, ale prave tieto linky, co som sem hodila poslal naspat odosielatelovi toho hoaxu. :D
karol.za
27.04.06,14:12
huráááááááá
a ešte raz tri krát :hurá,hurá,hurá
prečo ???
som jeden z mála, nevlastním mobilný telefón
s pozdravom karol
:):):):):)

nemáme dosť svojich starostí
:):):):):)
Melnick
27.04.06,14:56
[quote=karol.za]huráááááááá
a ešte raz tri krát :hurá,hurá,hurá
prečo ???
som jeden z mála, nevlastním mobilný telefón
s pozdravom karol
:):):):):)

mimotemy To preto sa Ťa nemôžem dovolať?:D :D :D :D :D :D