žabčo
14.09.10,18:09
Rodičia sú dôchodcovia a privyrábajú si cez dohodu o pracovnej činnosti. Viem, že si môžu privyrobiť 10 hodín týždenne u jedného zamestnávateľa. Neviem však, prečo im zamestnávateľ prerušil dohodu na dva mesiace. Ževraj nesmú prerobiť celý rok v kuse, inak by ich musel zamestnať na trvalý pracovný pomer. Ak my môžete poradiť zákon, usmernenie, vyhlášku v ktorej sa o tomto pojednáva. Nemôžem to nikde nájsť! Ďakujem !!!
veronikasad
14.09.10,16:12
Rodičia sú dôchodcovia a privyrábajú si cez dohodu o pracovnej činnosti. Viem, že si môžu privyrobiť 10 hodín týždenne u jedného zamestnávateľa. Neviem však, prečo im zamestnávateľ prerušil dohodu na dva mesiace. Ževraj nesmú prerobiť celý rok v kuse, inak by ich musel zamestnať na trvalý pracovný pomer. Ak my môžete poradiť zákon, usmernenie, vyhlášku v ktorej sa o tomto pojednáva. Nemôžem to nikde nájsť! Ďakujem !!!
Nenájdeš to v žiadnom zákone.
Výkon práce na dohodu o prac. činnosti môže byť max. 10 hod. týždenne a môže byť uzatvorená na dobu neurčitú. Je úplne jedno, či je uzatvorená s dôchodcom, študentom, alebo inou osobou.
žabčo
14.09.10,16:36
Takže čo im zamestnávateľ povedal je blbosť? A prosím ťa dobre tomu rozumiem, že za týždeň môžem mať aj päť dohôd od piatich zamestnávateľov, a teda v tomto prípade za týždeň môžem prerobiť najviac 50 hod týždenne?
veronikasad
14.09.10,16:38
Takže čo im zamestnávateľ povedal je blbosť? A prosím ťa dobre tomu rozumiem, že za týždeň môžem mať aj päť dohôd od piatich zamestnávateľov, a teda v tomto prípade za týždeň môžem prerobiť najviac 50 hod týždenne?
robiť môžu pre tolkých zamestnávatelov, kolko vládzu. U každého však najviac 10 hod týždenne.

§ 228a Zákonníka práce

Dohoda o pracovnej činnosti
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.

(2) Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15 - dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.
terezamaria
14.09.10,16:41
Rodičia sú dôchodcovia a privyrábajú si cez dohodu o pracovnej činnosti. Viem, že si môžu privyrobiť 10 hodín týždenne u jedného zamestnávateľa. Neviem však, prečo im zamestnávateľ prerušil dohodu na dva mesiace. Ževraj nesmú prerobiť celý rok v kuse, inak by ich musel zamestnať na trvalý pracovný pomer. Ak my môžete poradiť zákon, usmernenie, vyhlášku v ktorej sa o tomto pojednáva. Nemôžem to nikde nájsť! Ďakujem !!!

Musel by si to nájsť v Zákonníku práce. Žiadne také pravidlo neexistuje, môžu robiť po celý rok.

Druhá vec je tá, či zamestnávateľ nechce s nimi "Dohodu" ukončiť navždy. Ale budete vidieť, či po 2 mesiacoch im Dohodu o pracovnej činnosti obnoví, mám za to, že nie. Také pravidlo neplatilo a neplatí, preto sa mi to zdá čudné.
Držím palce, aby rodičov znovu zamestnal.:)
žabčo
14.09.10,16:50
Vďaka za príspevky! Stále mi to vŕtalo hlavou a už som kľudnejšia!!!
ZlaticaB
23.09.10,07:57
Teraz som sa dozvedela, že dohodu o pracovnej činnosti nie je možne uzatvárať na škole na vyučovanie jednotlivých predmetov napr. náboženstvo. Viete o tom niečo?