tonik41
14.09.10,22:13
Dobrý deň, mám problém so zvukom ... sťahoval som veľa ovládačov, ale zvuk nejde, ale v Sounde na paneli vidím že keď pustím hudbu tak mi tam pobehuje tá čiaročka, čiže by to malo hrať...ale mám zapojené repráky Logitech X530 5.1 a nenachádza mi ich tam, tak isto logicky nehrajú ... presne to isté so slúchadlami Pioneer ktoré tiež nehrajú ... ako ich tam naspäť dám (repráky, slúchadlá) ... toto sa mi stalo potom čo som preinštaloval Windows 7 ..vďaka vopred :)
Vlado40
14.09.10,20:45
Ani reproduktory Logitech X530 ,ani slúchadla Pioneer nemajú nič spoločné s tým ak máš zle nainštalovanú zvukovú kartu na základnej doske a preto ani nebudú hrať ,aj keď pri WIN7 sa to nestáva aby nešla zvuková karta.Pozri sa na stránku výrobcu základnej dosky ,ak je na nej zvuková karta a stiahni si ovládače na zvukovú kartu pre WIN7,alebo daj sem typ základnej dosky akú máš v PC.
Senty2059
15.09.10,07:38
Ja mám zas problém že hrá len jedna strana. Či na reprákoch alebo na sluchatkach.
Arnold123
15.09.10,09:12
Ani reproduktory Logitech X530 ,ani slúchadla Pioneer nemajú nič spoločné s tým ak máš zle nainštalovanú zvukovú kartu na základnej doske a preto ani nebudú hrať ,aj keď pri WIN7 sa to nestáva aby nešla zvuková karta.Pozri sa na stránku výrobcu základnej dosky ,ak je na nej zvuková karta a stiahni si ovládače na zvukovú kartu pre WIN7,alebo daj sem typ základnej dosky akú máš v PC.

Pri Win 7 je možné nechať ovládače vyhľadať a nainštalovať (keď nejaké budú dostupné) v automatických aktualizáciach. U mňa si sťiahol na grafiku aj na zvukovku. Nachádzajú sa v kategórii volitelné a musia sa ručne označiť.
Ja používam Logitech X-540 a pokial viem, tak signal ide len z PC do reprákov. Žiadna spätná odozva tam nie je. Iba keď by sa jednalo o zapojenie cez USB, ale v tomto prípade to nie je.
Vlado40
15.09.10,19:43
Ja používam Logitech X-540 a pokial viem, tak signal ide len z PC do reprákov. Žiadna spätná odozva tam nie je. Iba keď by sa jednalo o zapojenie cez USB, ale v tomto prípade to nie je.

Písal som niečo iné ?Zvukovka je to čo riadi zvuk.Ak je zle nainštalovaná ,alebo nastavená ,tak nepomôže ani lepšia značka reprákov.
misoft
15.09.10,22:58
... a ani to, že sú v USB. Pokiaľ PC nevie, čo s údajmi o zvuku, nevie, kde to spracovať, tak nepomôžu super-hyper najlepšie slúchadlá, ani zapojenie do jacku alebo USB. Pokiaľ nie je zvuková karta nadefinovaná (nainštalovaná) PC je hluchý a nemý!