Bagyko
15.09.10,10:48
Dobrý deň. Chcel by som sa poinformovať kde by sa dali kúpiť plotovky - lacno ale hlavne rýchle. Problémom je, že potrebujeme konkrétne tento typ: vyfrézované ozdobné okraje, špicatý vrch, 1 m a 1,6 m dlhé. Rozmýšľame zájsť do Noweho Targu do Poľska. Nemá niekto skúsenosti s dopytom latiek na týchto trhoch?
marleau
15.09.10,09:03
Na ten altánok,čo mám vo fotoalbume,som kúpil frézované latky v Poľsku.Jedna mala cez meter a stála 20 korún pred 5 rokmi.Aj keď poľské veci nerád kupujem,s drevom som spokojný a myslím,že sa aj oplatí.Kupoval som tam aj dubovú špárovku aj dubové parkety.
pivko
15.09.10,09:26
Dobrý deň. Chcel by som sa poinformovať kde by sa dali kúpiť plotovky - lacno ale hlavne rýchle. Problémom je, že potrebujeme konkrétne tento typ: vyfrézované ozdobné okraje, špicatý vrch, 1 m a 1,6 m dlhé. Rozmýšľame zájsť do Noweho Targu do Poľska. Nemá niekto skúsenosti s dopytom latiek na týchto trhoch?
V Targu na trhu kúpiš bez problémov a lacno ;)možeš si zavolať a dohodnúť množstvo a cenu.
0605908367 po 20 hodine.
neviem smerovačku do PL ,ale asi 0048
Bagyko
15.09.10,09:58
Ďakujem pekne, týmto si mi veľmi pomohol
pivko
15.09.10,10:02
Ďakujem pekne, týmto si mi veľmi pomohol
Neni zač, ten telefon bude mobil tak že 0048605908367, zobral som minule kontakt ,lebo aj mne bude treba na plot od suseda cca 300ks a v KE v predajni pri VSS máju také isté z Polska a 2x také drahé:mad:.
Bagyko
15.09.10,19:04
Skúšal som volať toho chlapíka, ale asi bol vypnutý. Predpokladám, že v tom Poľsku si už bol. Ako to tam s tými latkami vyzerá? Je to jediný predavač, alebo je ich tam viacej? Potreboval by som kúpiť nejakých 200 ks. Treba sa s ním dohodnúť vopred alebo nájdem aj na blink také a toľko, koľko potrebujem? Inak chlapík po slovensky asi nevie, že?
dad111
15.09.10,19:33
http://aukro.sk/listing.php/search?buy=0&category=0&distance=1&listing_sel=2&listing_interval=7&location_radio=1&pay=0&search_type=1&selected_country=1&state=0&city=&exclude=&order=t&p=1&postcode=&price_from=&price_to=&st=gtext&string=plot&change_view=1
Zaregistruj sa s Poľskými obchodníkmi mám dobré skúsenosti. Trocha je problém s posielaním, pretože Slovenská Pošta je extrémne nenažratá a ich ceny nemajú vo svete obdoby, ale sú spôsoby ako im nedať zarobiť nič.
ubka
15.09.10,19:56
máš pravdu, Slovenská pošta mi zobrala za poštovné, za knihu 10 eur do CZ
pivko
16.09.10,03:57
Skúšal som volať toho chlapíka, ale asi bol vypnutý. Predpokladám, že v tom Poľsku si už bol. Ako to tam s tými latkami vyzerá? Je to jediný predavač, alebo je ich tam viacej? Potreboval by som kúpiť nejakých 200 ks. Treba sa s ním dohodnúť vopred alebo nájdem aj na blink také a toľko, koľko potrebujem? Inak chlapík po slovensky asi nevie, že?
Je ich tam na trhu plno , urob si výlet do Zakopaného /neoľutuješ -Francúzke alpy / a pri tej príležitosti skoč na trh /štvrtok sobota/kúpiť;)