upchpp
15.09.10,16:55
Pekný deň.
Potreboval by som poradiť ohľadne dohody o vykonaní práce.
Sme firma, ktorá zabezpečuje výkon SBS. Chceli by sme uzatvoriť dohodu o vykonaní práce - zastupovanie strážnikov SBS počas PN, dovolenky s fyzickou osobou.
Je možné zmluvu uzavrieť na dobu jedného kalendárneho roka, s maximálnym počtom odrobených 350 hodín ?
Fyzická osoba bude spĺňať podmienky pre výkon SBS (preukaz, výpis RT, lekársky posudok...)
Ďakujem
upchpp
17.09.10,12:46
nikto mi nevie poradiť?
NA krajskom riaditeľstve PZ mi bolo povedané, že dohodu o vykonaní práce nie je možné uzavrieť na dlhšiu dobu,ale iba na konkrétny dátum.
Ď.
upchpp
01.10.10,10:53
prosím Vás o radu, nikto nevie odpoveď?
ďakujem
buchač
01.10.10,11:00
Pekný deň.
Potreboval by som poradiť ohľadne dohody o vykonaní práce.
Sme firma, ktorá zabezpečuje výkon SBS. Chceli by sme uzatvoriť dohodu o vykonaní práce - zastupovanie strážnikov SBS počas PN, dovolenky s fyzickou osobou.
Je možné zmluvu uzavrieť na dobu jedného kalendárneho roka, s maximálnym počtom odrobených 350 hodín ?
Fyzická osoba bude spĺňať podmienky pre výkon SBS (preukaz, výpis RT, lekársky posudok...)
Ďakujem
...toto ale nemyslíš vážne ...????:confused:
upchpp
01.10.10,15:19
Čo si tým myslel? " ...toto ale nemyslíš vážne ...????"
Možno som sa zle vyjadril, proste chceli by sme mať nejakého brigádnika - resp. náhradníka, ktorý by iba zastupoval v prípade, keď niekto bude napr. na PN alebo si budú viacerí čerpať dovolenku.
Ď.
buchač
01.10.10,15:26
Asi bolo zlé vyjadrenie ...a asi som aj zle pochopil ...neva ...
drobeceva
01.10.10,16:00
Pekný deň.
Potreboval by som poradiť ohľadne dohody o vykonaní práce.
Sme firma, ktorá zabezpečuje výkon SBS. Chceli by sme uzatvoriť dohodu o vykonaní práce - zastupovanie strážnikov SBS počas PN, dovolenky s fyzickou osobou.
Je možné zmluvu uzavrieť na dobu jedného kalendárneho roka, s maximálnym počtom odrobených 350 hodín ?
Fyzická osoba bude spĺňať podmienky pre výkon SBS (preukaz, výpis RT, lekársky posudok...)
Ďakujem
myslím, že je to možné...len treba dávať pozor, aby dohoda neprekročila 350 hodín ročne
- ak by išlo o dlhodobejšiu PN, doporučovala by som urobiť PZ na dobu určitú do návratu "XY" z PN