MartinkoB
15.09.10,17:47
Zdravim planujem zalozit internerovy autobazar treba na to zivnost? Ako to bude vlasnte zo ziskom ? platenie zdravotnej,social. poistovne a ostatne veci? Ak by sa mohol niekto rozpisat bol by som velmi rad. Dakujem
Laco-monter
15.09.10,15:52
Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

:rolleyes:
MartinkoB
15.09.10,15:59
Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

:rolleyes:

Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
Ice dive
15.09.10,16:01
Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

:rolleyes:
a načo budeš chodiť do banky veď už je aj internetbanking...
arizona
15.09.10,16:01
na začiatok napr.
http://podnikanie.ako-investovat.sk/index.php/ako-otvorit-internetovy-obchod
http://podnikanie.ako-investovat.sk/index.php/zalozenie-zivnosti

+ prelúskaj trochu poradu,použi vyhľadávač,sú tu stovky zaujímavých tém
Ice dive
15.09.10,16:02
Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
budeš to robiť zdarma???
potrebuješ živnosť... predmet podnikania: sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti...
marjankaj
15.09.10,16:03
Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...

A potom z čoho budeš mať ten zisk?:eek:
Laco-monter
15.09.10,16:12
A potom z čoho budeš mať ten zisk?:eek:

..šak hovorím, že ako to ma byť,

len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..:D
Ice dive
15.09.10,16:13
Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
no len si to dobre premysli, ak chceš byť úspešný, nakoľko webov, kde sa predávajú autá je pomerne dosť a majú už aj svoje meno... takže ak chceš byť úspešný skús zaujať niečim špecifickým...
marjankaj
15.09.10,16:14
..šak hovorím, že ako to ma byť,

len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..:D

No to asi dopadne ako aj ty. Kto by mu za to zaplatil?:eek:

Aj ja sedím doma pri počítači a nič z toho.:confused:Nemal by som ti poslať faktúru?:--- Možno sa to rozbehne.:rolleyes:
Ice dive
15.09.10,16:14
..šak hovorím, že ako to ma byť,

len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..:D
a čo myslíš, autovia autobazareeu ako fungujú... tiež sedia doma občas prihodia nejaký ten baner a kontrolujú úhrady:D:D:D

mohlo by to fungovať, cez nejakú autorizačnú sms, alebo zverejnenie inzerátu až po úhrade... len probém vidím, v zatiaľ nulovej návštevnosti...
MartinkoB
15.09.10,16:52
a čo myslíš, autovia autobazareeu ako fungujú... tiež sedia doma občas prihodia nejaký ten baner a kontrolujú úhrady:D:D:D

mohlo by to fungovať, cez nejakú autorizačnú sms, alebo zverejnenie inzerátu až po úhrade... len probém vidím, v zatiaľ nulovej návštevnosti...
presne takto funguje profesia,autobazar ma prijmy cez bannery na hlavnej stranke ja som skor za alternativu 2
Velmi pekne dakujem za niektore prispevky dost mi pomohli :)