martina sokolovska
15.09.10,18:06
Dobry den,chceli by sme urobit v byte vyvysene podium,pod ktorym by bola vytahovacia postel.Nevie mi niekto poradit,resp.zaslat nejaky nacrt,projekt tej konstrukcie,a vsetky technicke a ine veci,co sa toho tykaju....Alebo poskytnut kontakt na nejakeho stolara,ktory s tym ma uz skusenosti....Dakujem.:)
arizona
15.09.10,16:15
pozri sem, je tu zopár variánt vysúvacích postelí.Fakt pekné, možno si niečo vyberieš. http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/detske-izby-inspiracie/5030496/

Ak chceš kontakt,asi by si mala napísť odkiaľ si,možno niekto poradí
andreaS
15.09.10,17:00
v jednom fantastickom videu som videla postel, kt. bola v stavanej skrini, ale nie tak klasicky otvoris skrinu a vyberies postel...

ale normalne vstavana skrina s polickami, kt. boli vyuzite a cely panel o sirke postele sa otocil o 180 stupnov a az tam bola tato postel, kt. vysunuli dole, mala normalne nohy, klasicke rosty lamelove a matrac tiez podla potreby... vyzeralo to vyborne! ;)
martina sokolovska
16.09.10,16:50
Dakujem.
Ekonomka-SR
10.01.11,17:46
dobrý deň Martinka,
neviem z ktorého regiónu pochádzate. Osobne poznám jedného šikovného a hlavne kvalitného stolára. Mojej známej robil vysúvaciu postel, susede nábytok a kuchyňu do celého bytu. Veľmi si vychvaľujú jeho prácu. Robí zákazky v Bratislavkom a Trnavskom kraji. Ak máte záujem, môžem Vám dať kontakt a následne Vám môže urobiť návrh a cenovú ponuku.

S pozdravom

Ekonomka