mirec441
15.09.10,18:12
dobry den, chcel by som sa opytat
pri behani pocitujem take tlaky do kolien niekedy je to také bolestive že nemôžem dohrať ani futbal alebo nemôžem behať..len musím dochramať domov..neviete čo to môže byť?
Laco-monter
15.09.10,16:15
..NEBEHAŤ...

pri behu sa kolenné kľby zvýšeným sposobom opotrebovavajú !

Mne pomáha prípravok z CF "Super soya lecithin"

2 x denne 1 tobolku počas troch dní a kolena sú O.K.
mirec441
16.09.10,13:34
Nebehať,,,
ale ked som športovec ktory takéto problemy nemal...nemôže to byť tym že som za poslednu dobu trochu pribral a kolenne klby nevydržia takú zaťaž? ono to neboli pri každom behu ale až ked napr. druhy deň behavam alebo hravam šport..prvy deň ešte v pohode
alla66
17.09.10,10:47
Poradiť sa so svojim lekárom, ktorý zistí pravú príčinu bolesti;)
Laco-monter
20.09.10,09:11
Nebehať,,,
ale ked som športovec ktory takéto problemy nemal...nemôže to byť tym že som za poslednu dobu trochu pribral a kolenne klby nevydržia takú zaťaž? ono to neboli pri každom behu ale až ked napr. druhy deň behavam alebo hravam šport..prvy deň ešte v pohode

Zaleží od životosprávy,

práve na klboch sa najrýchlejšie prejavia , nejaké nedostatky rovnováhy organizmu,
nachladenie, konzumácia alkoholu, prekyslenie organizmu, následkom zvýšenej konzumácie mäsa a sladkosti, a p.

Trošku diety, dobre sa prepotiť a problémy s kĺbmi by mali ustupiť.
pasuliatko
23.09.10,14:26
další čo nevie vyhľadávať alebo čítať... na porade sa xy tém venuje problému aký máš ty. stačí si ich nájsť a nezakladať nové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!