soffia78
15.09.10,19:45
prosim poradte mi, má zamestnankyna nárok na platené volno v zamestnaní, pri doprovádzani dietata do prvej triedy? ani v kolektivnej zmulve to nie je konkretne ošetrené.
katka50
15.09.10,17:47
prosim poradte mi, má zamestnankyna nárok na platené volno v zamestnaní, pri doprovádzani dietata do prvej triedy? ani v kolektivnej zmulve to nie je konkretne ošetrené.
Nie-zoberie si dovolenku.
drobeceva
15.09.10,17:48
prosim poradte mi, má zamestnankyna nárok na platené volno v zamestnaní, pri doprovádzani dietata do prvej triedy? ani v kolektivnej zmulve to nie je konkretne ošetrené.
Z-c si musí zobrať dovolenku.
soffia78
15.09.10,17:49
Ďakujem tiež som bola tohto názoru no nejako si to nechcu pochopit.
Llívia
16.09.10,05:20
Ďakujem tiež som bola tohto názoru no nejako si to nechcu pochopit.
Keď nechcú pochopiť, nech ťa presvedčia a v Zákonníku práce nájdu príslušný §, podľa ktorého nárok na takéto voľno majú :D:D:D
(Len sa ti môže stať, že dostaneš odpoveď: "Ja nemám Zákonník práce, ani čas ho študovať", ako sa stalo mne, keď som jednu zamestnankyňu presviedčala, že nemá pravdu - bola neoblomná, nechcela sa dať presvedčiť, ale aj tak bolo po mojom = správne :D).
Alebo preventívne niekde na prístupné miesto vyves zoznam prekážok v práci na strane zamestnanca (presnú citáciu zo Zákonníka práce) - toto by už snáď pochopili. :)
veronikasad
16.09.10,05:23
Možno majú starý Zákonník práce - v krátkom čase tam táto prekážka ako platená skutočne bola. Skúsim pohladať ...