ondrejkovci
16.09.10,13:31
Dobry den,mam problem so Skypom.Uz som ho aj preinstalovala aj nanovo nainstalovala a ked volam mame tak oni ma pocuju len ja ich nie.Kde moze byt problem?Nam repraky aj mikrofon funguje,ja uz fakt neviem.Zeby im odisiel mikrofon?
Flinstone
16.09.10,12:19
možno ho majú len vypnutý
ondrejkovci
16.09.10,12:57
Lenze oni maju sluchatka.
dalid
16.09.10,13:02
Nepišeš či používaš vstavene repro v PC/NB, alebo externe repro, alebo mikrofon so sluchatkami..??
maurer2
16.09.10,14:08
Skus zavolat na ECHO123 a zistis ci mas vsetko nastavene v poriadku ale asi ano a problem bude na druhej strane tak az u nich budes tak sprav tento test aj na ich PC alebo nech ho spravia oni snad to doma zvladnu :) ak im mikrofon uz fungoval zrejme ho len treba navolit ako predvolene zariadenie popripade pridat na hlasitosti pri win XP sa mi to stavalo
ondrejkovci
18.09.10,19:13
Ja mam sluchatka s mikrofonom a mam vsetko ok predtym som nepocula zeby zvonilo no dnes mi zo tutalo a vobec som ich nepocula.Ja tomu fakt nechapem v com je problem.Brat im pridal na hlasitosti mikrofonu ale aj tak nic.Diky za rady
talkymato
18.09.10,19:51
Dobry den,mam problem so Skypom.Uz som ho aj preinstalovala aj nanovo nainstalovala a ked volam mame tak oni ma pocuju len ja ich nie.Kde moze byt problem?Nam repraky aj mikrofon funguje,ja uz fakt neviem.Zeby im odisiel mikrofon?

S najvacsou pravdepodobnostou je vypnuty na strane znamych. Moze byt vypnuty vypinacom mikrofonu alebo v ovladaci zvukovej karty (jednoducho sa klikne na ikonku reproduktora vpravo dole pri hodinach a otvori sa ovladaci panel zvukovej karty)
durisovad
18.09.10,19:54
Nemozu byt problemy v mikrofone? My mame mikrofon zabudovany v pocitaci, ale nasi priatelia, ktori maju separatny mikrofon, mavaju tiez tazkosti a musia stale nieco preinstalovavat,aby sme sa poculi.
talkymato
18.09.10,19:57
Nemozu byt problemy v mikrofone? My mame mikrofon zabudovany v pocitaci, ale nasi priatelia, ktori maju separatny mikrofon, mavaju tiez tazkosti a musia stale nieco preinstalovavat,aby sme sa poculi.

zvukova karta to nacitava tou istou cestou a je jedno ci je zabudovany alebo pripojeny cez konektor. vo vysledku stale dorazi signal na to iste miesto
durisovad
18.09.10,19:59
No ved ja neopunujem, nie som na taketo veci odbornik, len ma to napadlo v suvislosti s tym, ze nasi znami maju tiez take problemy.
talkymato
18.09.10,20:17
No ved ja neopunujem, nie som na taketo veci odbornik, len ma to napadlo v suvislosti s tym, ze nasi znami maju tiez take problemy.

pohoda. iba som chcel odstranit pochybnosti. Som servisny technik tak par diagnostik uz mam za sebou ;) Najcastejsie problem vznikne medzi klavesnicou a stolickou aj ked Windows je tiez nevyspytatelny :) echo123 je testovacie konto a tam ked clovek zavola tak si sam zodpovie dost vela otazok sam. Ked to odmieta pocuvat tak odporucam zavolat svojmu technikovi, ktory sa stara o PC/NB. Vela zdaru
durisovad
18.09.10,20:20
Problemy, ktore vznikaju medzi klavesnicou a stolickou mavam obcas aj ja, ale systemom pokus-omyl-uspech sa mi ich povacsine dari prekonat.
hubatá
18.09.10,20:27
.. hihihi - ja tiež mávam problém medzi klávesnicou a stolicou ... p. Durisovad a tiež systémom pokus-omyl-úspech :---
talkymato
18.09.10,20:30
Problemy, ktore vznikaju medzi klavesnicou a stolickou mavam obcas aj ja, ale systemom pokus-omyl-uspech sa mi ich povacsine dari prekonat.

chvalim :)
durisovad
18.09.10,20:30
Ja len stolickou.
misoft
19.09.10,12:47
ja tiež mávam problém medzi klávesnicou a stolicou ... fúúúj, že sa nehanbíš, ty s****š na klávesnicu? :---:---:---:---:---:---:---:---:---:---:---
Ako potom s tým môžeš pracovať?
MilanH
19.09.10,15:44
Podobny problem som mal aj ja. Klikni pravim mysitkom na hlasitost(ten reproduktor v pravo dolu v systemovej liste) daj otvorit ovladac hlasitosti - Moznosti - odfajkni upresnit nastavenie -tam kde mas upravu hlasitosti pre mikrofon budes mat teraz moznost Upresnit - a tam mas Alternativny mikrofon - tu nesmie byt fajka. Ak ju tam mas je to zdroj tvojho problemu. Treba ju zrusit.