saxon666
16.09.10,13:41
Dobry den.
Mam taky problem. Nainstaloval som Outlook a asi omylom som klikol na to aby mi v maili na centrume vymazal po preberany vsetky spravy. Ok, to nejako prezijem ked ich mam v outlooku, ale problem vznikol ked mi takto prenieslo iba okolo 100 sprav. Mal som tam 600. Zvysne spravy uz nemam ani na centrume ani v outlooku. Boli to starsie spravy. V outlooku mi zobrazuje iba spravy 2 mesiace pozadu. Kde mi zmyzli ostane? Prisiel som o ne uz definitivne? Prosim HELP. Mal som tam aj dolezite e-maili.
DAKUJEM
Lubo44
16.09.10,11:51
Skús prehľadať všetky priečinky v Otlooku, aj archív a Odstránená pošta. Nemyslím, že by ti vymazalo správy, bez toho aby to bolo niekde nastavené. Tak si riadne prezri nastavenia mailu na centrume a tiež nastavenia Otlooku.
TomasHC
16.09.10,13:15
Skús prehľadať všetky priečinky v Otlooku, aj archív a Odstránená pošta. Nemyslím, že by ti vymazalo správy, bez toho aby to bolo niekde nastavené. Tak si riadne prezri nastavenia mailu na centrume a tiež nastavenia Otlooku.

praveze to vymazalo zo servra ;) Obavam sa, ze su v cudu :(
Pidgey
16.09.10,13:25
no, mna este napadlo, aj ked som to neriesil na centrume,ale na vlastnej domene, ze som poziadal prevadzkovatela o obnovu, myslim ze vsetci tyto to maju zalohovane a mali by to vediet za poplatok vratit spat. ak nenajdes ine riesenie, tak skus sa spytat priamo tam, ze ci to vedia...
Lubo44
17.09.10,04:35
praveze to vymazalo zo servra ;) Obavam sa, ze su v cudu :(
Tak to si už o ne asi definitívne prišiel. No skús sa popýtať ako ti radí Pidgey. A ešte si skontroluj nastavenia, pretože ak ti to urobilo teraz, tak je možné že niekde máš nastavené že ti Otlook automaticky maže maily staré napr. dva mesiace. Tým pádom ti bude mazať aj tie maily, ktoré tam máš teraz ale ako náhle budú staršie ako dva mesiace tak ti ich vymaže. Daj si na to pozor aby si neprišiel aj o ďalšie dôležité veci.
salvosko
17.09.10,06:39
Podla mna ich mas v Archivacnej zlozke, hlavne ked su to 2 mesiace lebo to je default na archivaciu podla mna.
Na centrume ti to neobnovia, pochybujem.
Ak ti to Outlook stiahol musis to mat na masine.
Jedine ze by si mal tak nastavenu archivaciu ze maze vsetko co je viac ako 2 mesiace stare.