Chobot
16.09.10,21:34
Je tu nejaký podnikateľ, či živnostník, kto nakupuje wo WesTech? Potreboval by som tam kúpiť pár vecičiek (do 30-40 EUR), ktoré majú len tam. Ako fyzická osoba tam nemôžem nakupovať a môj nakupovací "agent" skončil.
dolfort
20.09.10,04:53
jj, pošli mi SS
srska
20.09.10,15:52
Ja nakupujem vo Westechu cca 3 roky aj cez pult aj cez web. Bez problémov.
Chobot
21.09.10,06:16
Ja nakupujem vo Westechu cca 3 roky aj cez pult aj cez web. Bez problémov.

Díky za reakciu, ale už som sa dohodol s dolfortom.

Len sa chcem spýtať - ty tam nakupuješ ako fyzická osoba, alebo ako podnikateľ? Lebo pokiaľ viem, WesTech nemá maloobchodný predaj - teda bežný občan tam nemôže nakúpiť...
srska
21.09.10,11:24
Na živnostenský list, samozrejme po registrácii cez web WesTechu
srska
21.09.10,11:28
Vyššie uvedené platí aj pre eD system Slovakia _ bývalé BGS Levy
Chobot
21.09.10,12:09
Na živnostenský list, samozrejme po registrácii cez web WesTechu

OK, zatiaľ dík. AK by som ešte niečo potreboval, tak viem, na koho sa obrátiť.
unidat
22.09.10,14:12
Ja tiež, bez problémov. Po registrácii. Menší problém môže nastať akurát s dodacími lehotami, pretože doteraz mal Westech sklady aj v pobočkách, momentálne ich ruší. Takže napr. v BB budem mať tovar ( vrátana napr. myší) na druhý deň po objednávke.
dolfort
22.09.10,22:09
Ja tiež, bez problémov. Po registrácii. Menší problém môže nastať akurát s dodacími lehotami, pretože doteraz mal Westech sklady aj v pobočkách, momentálne ich ruší. Takže napr. v BB budem mať tovar ( vrátana napr. myší) na druhý deň po objednávke.

To isto? Tak to budú u nich ľudia kupovať ešte menej. Keď nebude sklad na pobočke, tak načo im je pobočka v BB? Aby tam dvaja chalani sedeli a čo budú robiť? To môžu rovno doma sedieť a z domu vybavovať objednávky.
Veľa vecí sú už aj tak rovnaké ceny v sklade aj v maloobchode. Ešte tak väčšie veci sa oplatia. Plus ak človek berie väčšie množstvá čohokoľvek. Celý tento biznis so železom ide do sračiek. Za chvíľu budú balíky chodiť len rovno z Nemecka a Holandska.
salvosko
23.09.10,05:37
Celý tento biznis so železom ide do sračiek. Za chvíľu budú balíky chodiť len rovno z Nemecka a Holandska.
Plne suhlasim, v malom sa na zeleze neda nic zarobit. Pokial nedodavas strane a vlade.
srska
24.09.10,04:37
je to asi aj tým, že Westech je napr. v BA v nájme ale eD system SK je v svojich priestoroch v tej istej lokalite