gabika1111
17.09.10,09:40
Dobry den, chcela by sm sa opytat ci mozem byt tehotna ak som nedosiahla orgazmus pri sexe,ale mala som plodne dni ? Za ako dlho mi to ukaze tehotensky test?
Stanislav 1975
17.09.10,07:43
Dobry den, chcela by sm sa opytat ci mozem byt tehotna ak som nedosiahla orgazmus pri sexe,ale mala som plodne dni ? Za ako dlho mi to ukaze tehotensky test?

čo ma akože orgazmus spoločné s otehotnením? Nič,...
Timka1
17.09.10,07:45
Dobry den, chcela by sm sa opytat ci mozem byt tehotna ak som nedosiahla orgazmus pri sexe,ale mala som plodne dni ? Za ako dlho mi to ukaze tehotensky test?

samozrejme, že môžeš ..... :):):):)
arizona
17.09.10,07:52
Niekto sa nám flákal poza školu cez hodiny biológie ? ;););):D
Martin Mocko
17.09.10,07:53
Takto dobre som sa dlho nezasmial. Škoda, že nejde priamo pod otázku kliknúť na "zábavné" :D

PS: teraz neviem, či je tvoje želanie byť tehotná...alebo ťa priateľ presvedčil o tom orgazme.
ewita888
17.09.10,07:55
Niekto sa nám flákal poza školu cez hodiny biológie ? ;););):D
nie flákal, ale fláka..:) súdim podľa otázky..
aksas2
17.09.10,07:58
nie flákal, ale fláka..:) súdim podľa otázky..
tiež si myslím a predpokladám, že vytúžená odpoveď mala byť nie:)
Lenka1979
17.09.10,07:59
... dievča má možno skutočný strach.. a vy sa na tom bavíte... :( júúúj dospelááci...;)
Áno moja, môžeš otehotnieť, aj keď nedosiahneš orgazmus... dobre zváž čo urobíš, "keby náhodou"... Držím palce.
gabika1111
17.09.10,07:59
Ďakujem za odpovede :)
Stanislav 1975
17.09.10,08:02
Ďakujem za odpovede :)

Nieje za čo...:)
Btw-ten test si urob tak po 10 dňoch a nezabudni- 2 čiarky znamenajú vieš čo...:D:D:D
Stanislav 1975
17.09.10,08:03
... dievča má možno skutočný strach.. a vy sa na tom bavíte... :( júúúj dospelááci...;)
Áno moja, môžeš otehotnieť, aj keď nedosiahneš orgazmus... dobre zváž čo urobíš, "keby náhodou"... Držím palce.

Mám taký pocit,že gabika nehladá radu, ale nás len chcela zabaviť...-náhodou, je zlatá...
Lenka1979
17.09.10,08:05
Mám taký pocit,že gabika nehladá radu, ale nás len chcela zabaviť...-náhodou, je zlatá...


... žeby? :rolleyes:
Stanislav 1975
17.09.10,08:08
... žeby? :rolleyes:

Ako spieva Richard Muller- pri orgazme chce zomrieť,každý chlap-tak prosím ťa, ma cháp...;)
Lenka1979
17.09.10,08:11
Ako spieva Richard Muller- pri orgazme chce zomrieť,každý chlap-tak prosím ťa, ma cháp...;)

.. aj Ty??? :---
Stanislav 1975
17.09.10,08:12
.. aj Ty??? :---

Ja ti veru neviem,čo a ako-ja moc týmto záležitostiam nerozumiem...:D
Lenka1979
17.09.10,08:17
... beriem to tak,ako píšeš.. xixi..
Martin Mocko
17.09.10,08:55
Mám taký pocit,že gabika nehladá radu, ale nás len chcela zabaviť...-náhodou, je zlatá...

Ani nám Gabi nenapísala, či je správna odpoveď ano alebo nie:rolleyes:
Stanislav 1975
17.09.10,09:19
Mimochodom, keby bolo tehotenstvo podmienené orgazmom,tak by nás tu asi bolo oveľa,oveľa menej...:D:D:D
Martin Mocko
17.09.10,09:23
Mimochodom, keby bolo tehotenstvo podmienené orgazmom,tak by nás tu asi bolo oveľa,oveľa menej...:D:D:D

A možno by pán minister sociálnych vecí nemuseli mladých motivovať k zvýšeniu pôrodnosti príspevkami pri narodení dieťaťa...ale skôr podporiť výskum zaručeného orgazmu :rolleyes:
Stanislav 1975
17.09.10,09:25
A možno by pán minister sociálnych vecí nemuseli mladých motivovať k zvýšeniu pôrodnosti príspevkami pri narodení dieťaťa...ale skôr podporiť výskum zaručeného orgazmu :rolleyes:

možno by som vedel poradiť...:D:D:D
ludmilla
18.09.10,21:40
Dobry den, chcela by sm sa opytat ci mozem byt tehotna ak som nedosiahla orgazmus pri sexe,ale mala som plodne dni ? Za ako dlho mi to ukaze tehotensky test?

Áno môžeš otehotnieť aj bez dosiahnutia orgazmu. Ženský orgazmus nie je nutný pre otehotnenie, ale je nápomocný, má biologickú hodnotu. Vznikajú pri ňom rytmické kontrakcie svalov, ktoré napomáhajú spermiám transportovať sa do maternice vo väčšom množstve.

Tehotenský test je možné urobiť 14 dní po oplodnení alebo 1 deň po vynechaní menštruácie - zodpovedá to času, kedy sa oplodnené vajíčko uhniezdi do sliznice maternice, pretože ihneď po uhniezdení produkuje tehotenský hormón HCG - týka sa to bežného tehotenského testu - pri použití moču. pri odbere krvi je možné potvrdiť tehotenstvo 6 -9 dní po oplodnení.

Dobre som sa pobavila na hravých odpovediach :):):), mne tá otázka pripadá ako hociktorá iná, alebo som už počula zaujímavejšie otázky v tomto odbore ??????;);) a nechcela by som po nich čítať vaše odpovede :D:D:D
premiko
19.09.10,01:08
chlopi,

leti papagaj (mava ako besny kridlami) a skreklavym hlasom ziape:

orrrrrgazmuuuus ...orrrrrrrrrrrrgazzzzzzzzzzzzzmuuuusssss

poznate to ?


nie ?

tak s tym nieco robte !
Heni
19.09.10,05:41
Ďakujem za odpovede :)

gabika, otázky tohto typu píš radšej sem:
http://www.antikoncepcia.com/web/poradna
;)
piggos
19.09.10,11:06
dosť nechápem ...chceš bit tehotná alebo nie.?:confused::confused:.z tvojej otázky mi to nie je dosť jasné...či máš strach že budeš tehotná či čo?..a ak sa bojíš že otehotnieš aj ked si neprežila orgazmus:(aj tak to stým nijako nesúvisí)..tak prečo dovolíš chlapovi aby to pustil do teba..?.čo tak použiť prezervatív?..alebo nech sa trafí mimo teba....a možno sa mýlim a chceš otehotnieť.....:confused:
buchač
19.09.10,11:47
dosť nechápem ...chceš bit tehotná alebo nie.?:confused::confused:.z tvojej otázky mi to nie je dosť jasné...či máš strach že budeš tehotná či čo?..a ak sa bojíš že otehotnieš aj ked si neprežila orgazmus:(aj tak to stým nijako nesúvisí)..tak prečo dovolíš chlapovi aby to pustil do teba..?.čo tak použiť prezervatív?..alebo nech sa trafí mimo teba....a možno sa mýlim a chceš otehotnieť.....:confused:
mimotemy
Skôr do srandičiek by sa hodilo ...

Ako sa volá chlap , ktorý

s malými deťmi ?.............................že pedofil
so zvieratami ?...............................že zoofil
a ten , čo sa na bruško milovanej ?.....že netrafil ...;)
Zita5
19.09.10,11:50
dosť nechápem ...chceš bit tehotná alebo nie.?:confused::confused:.z tvojej otázky mi to nie je dosť jasné...či máš strach že budeš tehotná či čo?..a ak sa bojíš že otehotnieš aj ked si neprežila orgazmus:(aj tak to stým nijako nesúvisí)..tak prečo dovolíš chlapovi aby to pustil do teba..?.čo tak použiť prezervatív?..alebo nech sa trafí mimo teba....a možno sa mýlim a chceš otehotnieť.....:confused:

Ale ženy(či muži abo kto ?) .....................tak toto ozaj nepatrí na Poradu :rolleyes: Ach jaj .................. až sa to ťažko číta .Vám nie ?
Stanislav 1975
19.09.10,12:08
Ale ženy(či muži abo kto ?) .....................tak toto ozaj nepatrí na Poradu :rolleyes: Ach jaj .................. až sa to ťažko číta .Vám nie ?

ale nooo,zitka nebud taka precitlivela-ked sa uz ta imunita nezrusila,tak aspon troska zabavy.
Zita5
19.09.10,12:11
ale nooo,zitka nebud taka precitlivela-ked sa uz ta imunita nezrusila,tak aspon troska zabavy.

Stanko ;) ja som za každú srandu , ale toto si myslím patrí niekam inam , ale kľudne sa zabávaj :):D
Stanislav 1975
19.09.10,12:17
Stanko ;) ja som za každú srandu , ale toto si myslím patrí niekam inam , ale kľudne sa zabávaj :):D

totiz uz aj porada sa musela prisposobit dobe-len s radenim by po novom uz nevyzila/to treba uznat a pochopit
buchač
19.09.10,12:22
Ale ženy(či muži abo kto ?) .....................tak toto ozaj nepatrí na Poradu :rolleyes: Ach jaj .................. až sa to ťažko číta .Vám nie ?

Zituš...sorry , ale ono sa to fakt číta zle ...to zadanie témy ...

Add. 1. V dnešnej dobe ...v 21. storočí ???....v dobe netu , telky , rádia , médií ...???

Add. 2. V náväznosti na bod 1. potom by som asi najprv po nete pobehal a až potom zavesil takúto tému do debaty ...
Sleduj link , na tisíce odkazov http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=otehotnenie+a+orgazmus&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Add. 3. Kurňa , veď to aj mníšky vedia , že čo a ako ....

Add. 4. A nie , nie je na srandu ...skôr na plač , povedal by som ...
Holder Miro
19.09.10,12:27
čo ma akože orgazmus spoločné s otehotnením? Nič,...

Práveže veĺmi veľa , milý Stanko,
veĺmi veĺa,

ak žena pri sexe prežije orgazmus a popritom má plodné dni, tak je veĺká šanca,že porodí chlapčeka...

ak orgazmus nemá, alebo len slabší, tak to bude dievčatko...

to sú výsledky výskumov.
Stanislav 1975
19.09.10,12:33
Práveže veĺmi veľa , milý Stanko,
veĺmi veĺa,

ak žena pri sexe prežije orgazmus a popritom má plodné dni, tak je veĺká šanca,že porodí chlapčeka...

ak orgazmus nemá, alebo len slabší, tak to bude dievčatko...

to sú výsledky výskumov.

Aha, opýtam sa mamy,či mala pri mne orgazmus...:D:D:D
Ivana Š
19.09.10,12:41
Aha, opýtam sa mamy,či mala pri mne orgazmus...:D:D:D

mimotemy Stanko, spýtaj sa manželky ;)
buchač
19.09.10,12:42
Práveže veĺmi veľa , milý Stanko,
veĺmi veĺa,

ak žena pri sexe prežije orgazmus a popritom má plodné dni, tak je veĺká šanca,že porodí chlapčeka...

ak orgazmus nemá, alebo len slabší, tak to bude dievčatko...

to sú výsledky výskumov.


Aha, opýtam sa mamy,či mala pri mne orgazmus...:D:D:D

...Hey, you guys ... ... Ask the fathers ...To orgasm ...;):D:D:D:D
piggos
19.09.10,16:51
Ale ženy(či muži abo kto ?) .....................tak toto ozaj nepatrí na Poradu :rolleyes: Ach jaj .................. až sa to ťažko číta .Vám nie ?

že čo?????...nechápem.:eek:
piggos
19.09.10,16:58
Ale ženy(či muži abo kto ?) .....................tak toto ozaj nepatrí na Poradu :rolleyes: Ach jaj .................. až sa to ťažko číta .Vám nie ?

a pri takýchto typoch otázok... si musíš zvyknúť na hocijaké komentáre a príspevky...(z jedlom rastie chuť)..ak sa ti to nepáči tak to nečítaj....;)

a ja za to nemôžem že je tu táto otázka...;)
Ajuška
19.09.10,17:08
na priamu otázku, priama odpoveď... nič až tak od veci si v príspevku nepoužila... sú tu iné siahodlhé skvostné témy, v ktorých sa bez pohoršujúceho komentáru rozoberajú doslova detaily "párenia"... tiež žiadnou okľukou...:)..
marjankaj
19.09.10,17:31
Ako spieva Richard Muller- pri orgazme chce zomrieť,každý chlap-tak prosím ťa, ma cháp...;)

A to ťa máme teraz poľutovať, že sa nepodarilo?:---
buchač
19.09.10,17:39
A to ťa máme teraz poľutovať, že sa nepodarilo?:---

....a o čom je vlastne reč............................? :rolleyes:
danushka
19.09.10,17:46
Dobry den, chcela by sm sa opytat ci mozem byt tehotna ak som nedosiahla orgazmus pri sexe,ale mala som plodne dni ? Za ako dlho mi to ukaze tehotensky test?

Priemerne inteligentný človek zvládne registráciu na Porade a pochybujem, že presne ten istý priemerne inteligentný človek nerozumie ľudskej reprodukcii.

Priznám sa, môj prst bol druhý za vyriešenie témy. Dúfam, že sa nájde rýchlo niekto tretí, Porada je prehustená hlúposťami a primitívnosťami.
marjankaj
19.09.10,17:47
Juraj ani ty si nemôžeš spomenúť?:confused:
buchač
19.09.10,17:49
.....hm ....a na čo si mám spomenúť ....?????