hlohovcanka
17.09.10,09:49
Mám dlhodobý zdravotný problém, opakujúce sa mykózy. Liečim sa už tri roky, už som aj zmenila lekára, absolvovala som všetky možné vyšetrenia, ale stále sa to vracia. Pomoc je vždy iba na chvíľu. Preto som sa rozhodla vyskúšať alternatívnu medicínu. Chcem vás poprosiť, ak niekto z Vás má skúsenosť s centrom alternamedica v Bratislave, napíšte mi prosím, ako to tam u nich prebieha - vyšetrenie a liečba. Niečo som už o nich počula, dostala som tip, ale žiadne bližšie informácie. Ak tam niekto z vás už bol a vie viac, budem mu vďačná ak sa podelí o svoju skúsenosť. Srdečná vďaka.
alla66
17.09.10,10:39
Mám dlhodobý zdravotný problém, opakujúce sa mykózy. Liečim sa už tri roky, už som aj zmenila lekára, absolvovala som všetky možné vyšetrenia, ale stále sa to vracia. Pomoc je vždy iba na chvíľu. Preto som sa rozhodla vyskúšať alternatívnu medicínu. Chcem vás poprosiť, ak niekto z Vás má skúsenosť s centrom alternamedica v Bratislave, napíšte mi prosím, ako to tam u nich prebieha - vyšetrenie a liečba. Niečo som už o nich počula, dostala som tip, ale žiadne bližšie informácie. Ak tam niekto z vás už bol a vie viac, budem mu vďačná ak sa podelí o svoju skúsenosť. Srdečná vďaka.

Babské rady z Porady si skúšala? ;) Nepomohli? http://www.porada.sk/search.php?searchid=11713584mimotemy


Prečítaj si tému, ktorá sa týka tvojho problému: http://www.porada.sk/t80054-plesne-vytok.html
ivantt
17.09.10,16:24
mozem sa spytat ? kde sa ti objavuju mikozy ? na plucach ci zaludku ? alebo kde ?
hlohovcanka
17.09.10,19:19
Ide o gynekologický problém, čiže nič na tele. Dostala som tip na liečebné centrum Alternamedica, aj som tú doktorku odtiaľ videla v telke v jednej relácii, ale rada by som počula názor niekoho, kto tam chodil a pozná to z prvej ruky.
ivantt
17.09.10,19:56
Ide o gynekologický problém, čiže nič na tele. Dostala som tip na liečebné centrum Alternamedica, aj som tú doktorku odtiaľ videla v telke v jednej relácii, ale rada by som počula názor niekoho, kto tam chodil a pozná to z prvej ruky.

Tam som nechodil tak neviem ale skus pocuvat svoju intuiciu a ked ta to tam taha, skus ak nie, kasli nato... Ja osobne by som skusil. Keby to nevyslo tak si poviem dobre, aspon som skusil ale keby som nevyskusal, mozno by som si vyčítal celý život preco som to vtedy neskusil....
dusansl
29.09.10,18:01
Vážená pani,
hoci som na túto tému napísal najmenej dva rpíspevky mámtento raz naozaj jednoriadkovú radu:
Nevenujte sa mykózam, ale svojim črevám! Tam je skrytý celý Váš zdravotný problém.
Skoré uzdravenie praje Dusansl.
dusansl
12.01.11,12:54
Pekný deň, priznám sa , že som Vašu správu nedočítal do konca. Nemám čas.
Jdno by som chchel oznámiť, mykózy nech by sa na tele vyskytovali kdekoľvek, sú príčinou disfinkčnopsti čriev a ich vysokej toxicite.
Toxické črevá môžu byť príčinou iných život ohrozujúcich chorôb.
58vlasta
13.01.11,13:17
Ono to ani nemusia byť mykózy alebo gynekologické choroby. Môže to byť aj suchá pokožka, ktorá spôsobuje svrbenie. Treba sa vyhýbať noseniu spodného prádla zo syntetických látok, len čisto bavlnené, umývať čo najprírodnejšímí prostriedkami, žiadne parfumované a dobrá je harmančeková masť Dermazulen alebo nechtíková masť.