habib
17.09.10,12:00
Toto som zistil pri riešení obyčajného problému ktorý mám s digestorom tejto značky.Konkrétne dost podstatného a to,že nemožem nech sa snažím ako chcem zohnat,objednat,ukradnút filter kovový na tento Ardo digestor.Zaujímavé ale je že človek po obchodoch stále na túto značku naráža aj ked obchodníci musia vediet že nie su schopný nasledne zabezpečit nahradné diely,prípadne opravu.
Konkrétne ja som prebrúzdal net,na českých stránkach Ardo.cz ,kedže na .sk verzíí je to komplet ,,zdechlé,, , kontakt na nejaké ,,pochybné,, zastúpenie tejto značky na SK a tak som dostat akurát info nemáme a nebudeme mat,skuste servis....tam samozrejme rovnaká odpoved.
Takže tak to tu máme a vlastne možem byt rád že mám len blbý Ardo digestor za cca 35€ a nie práčku za pár sto €,aj ked ten digestor bez toho filtra je mi vlastne na 2 veci.
Lianka
17.09.10,10:10
Ja mam nahodou pracku :). Mam ju asi 12 rokov a zatial mala len jednu poruchu (aj ma opravar zvozil, co za "znacku" som si to kupila :D ). Pravdou je, ze periem zrejme menej ako sa perie v beznych domacnostiach.

PS
Ardo.sk som na ORSR nenasla, zrejme mas na mysli ARDO SR domáce spotrebiče s.r.o. v likvidácii s talianskymi majitelmi.
habib
17.09.10,10:24
Ja mam nahodou pracku :). Mam ju asi 12 rokov a zatial mala len jednu poruchu (aj ma opravar zvozil, co za "znacku" som si to kupila :D ). Pravdou je, ze periem zrejme menej ako sa perie v beznych domacnostiach.

PS
Ardo.sk som na ORSR nenasla, zrejme mas na mysli ARDO SR domáce spotrebiče s.r.o. v likvidácii s talianskymi majitelmi.

....no Ardo.sk som samozrejme myslel ARDO SR domáce spotrebiče s.r.o.,je to predsa to isté,stránky stále majú ale všetky kontrakty mrtve,či telefon alebo mail.Ten ,,akože,, pokračovatel zastúpenia niekde za Nitrou a odpoved nemáme,servis rovnako tak a predáva sa veselo dalej.
iv@n
17.09.10,14:39
ani sa nečudujem, mali sme od nich práčku a hned po vybalení bola na reklamácii, potom ešte 2x. šrot.
alaya1
17.09.10,15:06
Mam pracku -8 rokov, bez jedinej poruchy. Myslim, ze tu ide skor o to, na aky kus natrafite. je jedno, aka znacka.
iv@n
18.09.10,17:06
tak to už je problém arda a nie môj, ja som s nimi skončil a asi nie som sám ked skrachoval ich distribútor u nás.
u mňa to bol jediný spotrebič za posledných 20 rokov s ktorým som mal toľko reklamácií. na to ako je pračka neskutočne jednoduchý kus spotrebiča ju dokázali urobiť neuveriteľne kazovým. a to nebol najlacnejší model.
habib
20.09.10,12:52
No ja som mechcel riešit či je Ardo kvalitná alebo shit značka,je jasné že to záleží kus od kusu,predsa aj Sony alebo Nokia sa kazí,mna len zaráža to že skutočne aj ked to krachlo tak sa to stále predáva,dával som tomu ešte šancu a na stránkach som si vyhladal ostatné kontakty na servis po Sk a v Bratislave to vypadalo nádejné,celkom profesionálne stránky,tak som im napísal že by som potreboval ten a ten filter na ten a ten model digestora(je to síce servis ale majú aj e-shop a v ponuke aj filtre ) a myslel som si že problém vyriešený,no bohužial na jasne formulovanú otázku som 2krát dostal odpoved že najprv potrebujú identifikačné číslo produktu.......ked som napísal že fakt neviem ktoré z tých čísel je id,tak že mám odpísat všetky možné čisla čo tam najdem.No ja ale nechápem načo?Ja predsa nepotrebujem objednat nejaký náhradný diel,kde by som to chápal,ja chcem len blbý filter,vedený ako príslušenstvo,ktoré si za normálnych okolností možem kúpit v každom druhom obchode s elektro,príp. domácich potrebách........tak načo nejaké id,ak poznajú model,nechcem niekoho urazit ale prišlo mi to ako keby som sa bavil cez mail s nejakou ženskou,ktorá tam splieta možno tak účtovnictvo....tak som to radšej nechal tak.
Spomenul som si na story ktorú mi rozprával pred pár rokmi kamarát,ako jeden ,,podnikavec,, v dobe ked fičali kolobežky a deti sa to nich mohli utlcť dotiahol z Číny kontajner,ponúkol to do ,,super,, najlepšieho retazca Lidl a oni že neni problém len nech si zoženie nejaký servis kde budú potom posielat reklamácie,to samozrejme ,,nebol,, problém,zaplatil blbca akože servis a pri reklamácii sa to neopravovalo ale rovno menilo kus za kus,aj tak sa to stále oplatilo,za pár mesiacov rovnakou cestou doviezol a ponúkol prilby na te kolobežky a bol happy.Menej už ludia čo nemali nárok na reklamáciu....
tomasenkoslav
21.09.10,10:36
dlhe roky som vidaval ARDO predajnu - office v Vrutkach. Z hlavneho tahu smer MT-ZA odbocit do Vrutok, treba prejst most cez Turiec a na križovatke treba odbocit vpravo. ARDO bolo cca 20m za hranicou križovatky. Ale ako je tomu dnes to ci nepovíííím.

PS:
A ešte som nadabil na hokejove vysledky z roku 2009. Hokejisti Nitry mali v nazve ARDO - možno mali prave tam HQ.
elektrohelp
24.06.11,09:18
Uz su ti ardaci zlikvidovani.Vyrobky mali sice dobre, ale uz je to minulost.....ale my zhaname diely na tie vyrobky v madarsku.
nieco sa este da celkom dobre zohnat, nieco s tazkostami....D.