caryfuk
17.09.10,15:22
Caute.
Chcem sa spytat, ci mate niektora skusenosti s kozmetikou z konope? Je to vobec legalne??? Moja malicka (9 mesiacov) ma na plieckach zozadu atopicky ekzem a kamaratka mi dala krem, ze jej malej to pomohlo. Je to Robatko od Cannadermu, predava sa aj na nete (nechcem tu davat link).

Co si o tom myslite?

Peta
ivantt
17.09.10,13:32
Caute.
Chcem sa spytat, ci mate niektora skusenosti s kozmetikou z konope? Je to vobec legalne??? Moja malicka (9 mesiacov) ma na plieckach zozadu atopicky ekzem a kamaratka mi dala krem, ze jej malej to pomohlo. Je to Robatko od Cannadermu, predava sa aj na nete (nechcem tu davat link).

Co si o tom myslite?

Peta

myslím že zakázane je len pestovanie konope ( AJ TO NIE VSETKY DRUHY ) ale výrobky pokial sa to nevdychuje alebo nepicha injekciou nie sú zakázané ale nemozem to trdiť naistotu, na to sa treba spýtať odborníkov. Ale kaktus Aloe vera nie je zakázany a z toho sa dajú spraviť výrobky aj doma. Je to veľmi účinné len treba chuť to vyskúšať. Ibaže aby malo aloe účinky aké treba, musí mať aspoň 3 roky. Čo sa týka konope, to by som si rad nejaký korienok aj ja dopestoval na tinktúru alebo mastičku len žia, zákon to nedovoľuje a mam strach si doma v kofliku nejaký koreň alebo dva dopestovať.
Leila2006
17.09.10,13:40
Pozri si na stránke tej firmy, kozmetika sa nevyrába z konope indického, z ktorého je marihuana, ale z konope siateho, to neobsahuje žiadne halucinogénne látky.