ria158
17.09.10,21:55
Dobry vecer.Surne potrebujem radu od nejakeho pravnika,alebo od niekoho kto ma nejake skusenosti s dannou temou.Som vydata,matka dvoch dcer.Iba pred par dnami sme zistili,ze manzel zacal hrat automaty a povyberal z uctu velku sumu penazi. V banke si zobral aj pozicku-dost velky obnos o com sme nevedeli. Uz v minulosti mal problem s gemblerstvom.Prosime surne o radu,da sa nejako pravne dosiahnut to,aby sme nepreberali na seba jeho dlhy,ktore moze narobit,,pripadne aby nam nejakym sposobom nepredal byt,ktory je napisany na mne,ale je nadobudnuty pocas spolocneho manzelstva,a ci sa to da aj bez rozvodu nejako to pravne poriesit,ci je nutne sa rozviest.Velmi pekne vopred dakujeme.s pozdravom-Ria 158.
Stanislav 1975
17.09.10,19:59
Dobry vecer.Surne potrebujem radu od nejakeho pravnika,alebo od niekoho kto ma nejake skusenosti s dannou temou.Som vydata,matka dvoch dcer.Iba pred par dnami sme zistili,ze manzel zacal hrat automaty a povyberal z uctu velku sumu penazi. V banke si zobral aj pozicku-dost velky obnos o com sme nevedeli. Uz v minulosti mal problem s gemblerstvom.Prosime surne o radu,da sa nejako pravne dosiahnut to,aby sme nepreberali na seba jeho dlhy,ktore moze narobit,,pripadne aby nam nejakym sposobom nepredal byt,ktory je napisany na mne,ale je nadobudnuty pocas spolocneho manzelstva,a ci sa to da aj bez rozvodu nejako to pravne poriesit,ci je nutne sa rozviest.Velmi pekne vopred dakujeme.s pozdravom-Ria 158.

No automaty sú pekné svinstvo...( mám tam spred 15 rokov nejakú Octaviu už asi)
treba dať na súd žiadosť o zrušenie BSM...
ria158
17.09.10,20:03
Vdaka za odpoved.Vieme dobre ake to je svinstvo.Da sa to urobit aj bez rozvodu?Staci napisat ziadost na sud?
Stanislav 1975
17.09.10,20:05
Vdaka za odpoved.Vieme dobre ake to je svinstvo.Da sa to urobit aj bez rozvodu?Staci napisat ziadost na sud?

áno, dá sa to aj bez rozvodu, ale treba to zdovodniť- myslím,že ked toto uvedieš ako dovod tak by to malo stačiť...
ria158
17.09.10,20:08
Si strasne zlaty,uz sme zufale.Treba nam ist za pravnikom,ci staci nejaka ziadost priamo na sude,ci ako sa to riesi?
Stanislav 1975
17.09.10,20:10
Si strasne zlaty,uz sme zufale.Treba nam ist za pravnikom,ci staci nejaka ziadost priamo na sude,ci ako sa to riesi?

Radšej by som na to zobral nejakého schopného právnika- predsa len, je lepšie ked to robí niekto, kto v tom vie behať...;)
arizona
17.09.10,20:10
Stanislav 1975
17.09.10,20:14
Dobry vecer.Surne potrebujem radu od nejakeho pravnika,alebo od niekoho kto ma nejake skusenosti s dannou temou.Som vydata,matka dvoch dcer.Iba pred par dnami sme zistili,ze manzel zacal hrat automaty a povyberal z uctu velku sumu penazi. V banke si zobral aj pozicku-dost velky obnos o com sme nevedeli. Uz v minulosti mal problem s gemblerstvom.Prosime surne o radu,da sa nejako pravne dosiahnut to,aby sme nepreberali na seba jeho dlhy,ktore moze narobit,,pripadne aby nam nejakym sposobom nepredal byt,ktory je napisany na mne,ale je nadobudnuty pocas spolocneho manzelstva,a ci sa to da aj bez rozvodu nejako to pravne poriesit,ci je nutne sa rozviest.Velmi pekne vopred dakujeme.s pozdravom-Ria 158.

Keď si požičiava na to-to je už fakt zlé, ako vravím, ja som tam tiež asi pred 15 rokmi nahádzal pekných pár sto tisíc, ale zasa som si nikdy nepožičiaval, zas taký hráč som až nebol- ale je pravda,že 20.tisíc sa za večer ( noc) dalo v pohode prehrať...
zalobaba
17.09.10,20:15
Radšej by som na to zobral nejakého schopného právnika- predsa len, je lepšie ked to robí niekto, kto v tom vie behať...;)

Na súd je potrebné podať "Návrh na zrušenie BSM počas trvania manželstva" a rozhodne si nájdi na jeho vypracovanie a na zastupovanie pred súdom overeného advokáta. Pozor - nie každý právnik = advokát. Hľadaj advokáta zapísaného v zozname Slovenskej advokátskej komory: www.sak.sk (http://www.sak.sk)
ria158
17.09.10,20:18
Dakujem velmi pekne.
ria158
17.09.10,20:24
On mal s tym uz problem pred 17 r. Bol na lieceni a teraz sa to asi opakuje.Uz som si tym raz presla a bolo to strasne,napoziciaval penazi vyse hlavy a len ti vedia co vsetko taky clovek natara,len aby pozical,ktori to zazili na vlastnej kozi.Som uz nutena riesit to inak.Dakujem vsetkym za radu.