Lukáš 142
18.09.10,11:25
caute, potrebujem poradit, dnes rano som spustil google chrome a kedze rozsirenia mam synchronizovane s google uctom tak ich mam na vsetkych PC na ktorych pouzivam chrome rovnake a synchronizovane. Problem je vtom, ze dnes po spusteni sa mi nacili len "google analitics Opt-out Add-on (by google), potom IE tab a RealPlayer HTML5Video Downloader Extention a dalsie nie. Najprv som myslel, ze chyba v browseri ale ked som ho spustil pod inym uctom na PC tak najprv sa mi spustili vsetky rozsirenia ktore som tam do dnes mal a o chvilu sa synchronizoval s google uctom a uz tam boli len tie tri. Takze neviem v com bude problem.

Pred chvilou som povoloval na gmaili labs rozsirenie a pri ukladani nastaveni mi vypisalo, ze sa nepodarilo ulozit, chyba servera. Skusil som to znova a potom to islo. Tak neviem ci to ma suvis aj s tymi rozsireniami ci maju poruchu servera alebo co. Hadam ich nebudem musiet znova rucne instalovat. Poradte. Dik
(https://chrome.google.com/extensions/detail/fllaojicojecljbmefodhfapmkghcbnh)
Arnold123
18.09.10,10:16
Ja si preto všetky rozšírenia ukladám na disk, aby som ich mohol kedykoľvek obnoviť.
Pri Firefoxe sa ma vždy spýta, čo chcem synchronizovať a ako, ale pri Chrome je to automatizované. Keď je takto synchronizovaných viac počítačov a na niektorom z nich sa odstráni jeden alebo viac modulov, tak to iste sa stane aj na ostatných.