callop
18.09.10,15:25
Ahojte, včera mi došlo z daňového úradu predvolanie "vo veci podaného daňového priznania za ZO 2005" a o riadok nižšie "majiteľ účtu v podanom daň. priznaní".

Dosť ma to zaskočilo, nakoľko v roku 2005 som mal 15 rokov, nič som nikde nepodával a v tom čase ani nevykonával žiadnu príjmovú činnosť.

Čo môžem očakávať od tohto predvolania? Nemá s tým niekto skúsenosť? Neviem na čo sa mám pripraviť. Idem tam v utorok. Ďakujem za rady :)
marjankaj
18.09.10,13:41
Ahojte, včera mi došlo z daňového úradu predvolanie "vo veci podaného daňového priznania za ZO 2005" a o riadok nižšie "majiteľ účtu v podanom daň. priznaní".

Dosť ma to zaskočilo, nakoľko v roku 2005 som mal 15 rokov, nič som nikde nepodával a v tom čase ani nevykonával žiadnu príjmovú činnosť.

Čo môžem očakávať od tohto predvolania? Nemá s tým niekto skúsenosť? Neviem na čo sa mám pripraviť. Idem tam v utorok. Ďakujem za rady :)

No prídeš tam, oni ti povedia o čo ide. Ty povieš, že o ničom nevieš, veď si nebol ani plnoletý. Ani kto to za teba podal. Prípadne si to daj odfotiť a potom uvidíme.
Ani rodičia nič netušia?
callop
18.09.10,14:13
nie, nikto nič nevie. skôr som myslel, či sa mám niečím vyzbrojiť a či je takéto niečo bežné. oni chcú len OP.
Katy a R
18.09.10,14:16
.. a určite nepodávali rodičia DP :confused: .. napr kôli vráteniu dane z úrokov;)
callop
18.09.10,14:26
hmm, tak buď nie alebo o tom už nevedia. no nič, zrejme to bude niečo špecifické, potom dám vedieť, čo chceli :)
callop
21.09.10,07:30
tak kratke info - po navsteve DU podavam trestne oznamenie za zneuzitie osobnych udajov, viac mozem napisat po vyrieseni :) takze nastastie z mojej strany vsetko v poriadku. dakujem zatial vsetkym :)