heelena
20.09.10,12:39
moje 8-ročné dieťa prekonalo pred necelými 3-mesiacmi veľmi ťažký priebeh ovčích kiahní, po ktorých mu zostalo v tvárovej časti nosa veľké jazvy, užívali sme CONTRACTUBEX a aj PROSIL, avšak bezvýsledne, ostatné jazvy sa pekne zahojili, okrem tých na nose, ktoré sú v nezmenenom stave. Vedel by nám niekto poradiť? ďakujem
Heni
20.09.10,13:44
možno by ešte stálo za úvahu vyskúšať Dermochlorophyl, je aj v spreji, aj ako gél...
220870
20.09.10,16:59
Čas to vylieči.
Heni
21.09.10,05:25
Čas to vylieči.
neviem, či čas, môj syn má na chrbte a ruke tiež jazvy po kiahňach, a to mal tie kiahne už pred 10-timi rokmi... žiaľ, po Contratubexe sa mu tak nejak oduli alebo začali taký keloidný rast, a o dermochlorofyle som vtedy nevedela... to som sa dozvedela len nedávno, že tým dermochlorofylom sa liečia jazvy napr. pri popáleninách a pod., tak by som to pri takej relatívne čerstvej jazve, ako má heelena, vyskúšala...
katarina.j
21.09.10,05:38
aj moji synovia prekonali ovčie kiahne cca pred 2 rokmi(starší mal vtedy 5r. a mladší 2r), tiež sme to nemali ľahké-na Veľkú noc boli obaja v horúčkach a umrnčaní. Ale nezostali až výrazné jazvy, na vyrážky som im dávala tekutý púder, staršiemu zostala jedna jazvička na hrudníku a mladšiemu na čele(v strede-takmer ako princezna so zlatou hviezdou na čele-len on je princ..)ja si myslím, že to čas zahojí, ved budú v puberte, tak možno to bude ešte horšie alebo lepšie....