petruska000
20.09.10,18:29
DOBRY DEN. OTVORILA SOM PNS-KU A CHCELA BY SOM VEDIET KOLKO MA VYDE MESACNE UCTOVNIK. DAKUJEM
Zita5
20.09.10,16:37
http://www.porada.sk/t129182-cup-2010-cennik-uctovnych-prac-na-rok-2010-a.html?highlight=M.Hladk%E1

Treba si pozrieť aké ceny sa berú zhruba na spracovanie účtovníctva .Chcem len poznamenať , že v novinovom stánku sa určite nebude jednať o účtovníctvo v malom rozsahu , už len s prihliadnutím na veľa titulov a ich remitendy .A pri prekročení obratu DPH- v prípade platiteľa DPH je tej práce ešte viac .Treba počítať s tým, že skladovú evidenciu si máloktorý účtovník zoberie na svoje plecia .
petruska000
20.09.10,16:57
DAKUJEM VELMI PEKNE A PROSIM TA NEVIES MI POVEDAT ANI PRIBLIZNU SUMU
Paula
20.09.10,17:18
DAKUJEM VELMI PEKNE A PROSIM TA NEVIES MI POVEDAT ANI PRIBLIZNU SUMU



Dalo by sa za 100 €, pokiaľ si pán majiteľ bude robiť sám mzdy (ak bude mať zamestnanca) vrátane poisťovní a DÚ + bude si sám robiť knihu jázd a prehľad spotreby PH (pokiaľ bude používať auto v rámci firmy) + bude si sám viesť evidenciu skladových zásob + bude si sám robiť cesťáky (pokiaľ bude cestovať a robiť si nárok na výdavky) + si bude sám zapisovať údaje do knihy ERP + bude platiteľom DPH + stráženie, koľko má nárok na stravné lístky (k tomu podklad) ....no, ale to ešte závisí aj od konkurencie v Tvojom okolí, koľko presadíš :).
A to ešte je tu kniha faktúr dodávateľských - ak nebudeš robiť len v PC, odberateľských (ak budú + ich vystavenie).....ťažko sa vyjadriť k záverečnej cca sume ...naisto niekoho napadne ešte niečo.
petruska000
20.09.10,17:21
DAKUJEM VELMI PEKNE
Lianka
21.09.10,11:35
Urcite zalezi aj od regionu, ina ceny by bola v BA a ina v Hornej Dolnej.
petruska000
21.09.10,16:56
dakujem velmi pekne