abel
12.11.05,17:32
Prosím o radu, kde sa dá najbližšie v okolí Trnava, Piešťany, Nitra kúpiť pekná dámska obuv č. 42 alebo či niekto neviete o šití obuvi na mieru. Vďaka.
luebchenko
18.11.05,07:17
Dámske č.42 je dostať u Baťu, v HUMANICU, v RENO-Schuhe, firma Rieker ich tiež vyrába (ale majú dosť "starobabské" modely) a Rieker predáva každá slušná obuv....V katalogu Quelle majú tiež v ponuke 42-ky, Baťa má teraz tiež akýsi Baťa klub(aj na nete sú)-tam sa tiež dajú objednať vybrané modely na dobierku a majú aj 42-ky. Dnes to už nie je s č. 42 taká katastrofa ako v časoch, ked som mala prvý krát 17 :D. A človek rýchlo nakúpi v ostatných obchodoch - vojdem, spýtam sa čo majú v 42 a zväčša vzápätí odídem :D ale v tých horeuvedených obchodoch sa dá aj vyberať (občas).

Veľa zdaru

Luba
Janka6685
18.11.05,11:24
Môj snúbenec má tiež tento problém. Chodíme po obchodoch a už vo dverách sa pýtame, či majú trinástky...väčšinou nemajú. Sem-tam majú 12-tky a sem-tam sú mu dobré.
Teraz zháňame lyžiarky. Som čakala, že v Capricorne budú mať od výmyslu sveta...predavač na nás vybalil, že max. do 10-tky, aj to len pár. Aj korčule mal problém kúpiť...nakoniec sa podarilo.

Ľudia, čo si žijú "na veľkej nohe" to majú ťažké.:( :D
abel
18.11.05,15:56
Veľmi Vám ďakujem za ochotu a snahu pomôcť. V stredu sme boli v Trnave a po prechodených aspoň 10 km a presnorení všetkých predajní /to už sme mali aj nohy o číslo väčšie, čo sme ich mali také opuchnuté/ sme konečne kúpili čižmy pre dcéru. Sú to síce 40-ky, ale predavačky boli také veľmi milé a ochotné /to myslím naozaj/ že ju nakoniec do toho narvali, a keďže čižmy sú kožené, tak sa jej každý deň obúvajú ľahšie a ľahšie. Na konci zimy ich hádam ani nebude musieť rozopínať.:-)
romo69
08.12.07,06:14
Jedna nadrozmerka je v BRATISLAVE v Lamači.
www.fuxo.sk - toto je link.
Sú to síce dosť mastné ceny, ale čo už keď si žijeme
na veľkej nohe. Ženské čísla tam majú 42 - 46.
Ja potrebujem 50 - 51 už sa tam chystám na nákup.
abel
08.12.07,06:49
Ďakujem za tip.