miloslava.m
21.09.10,07:40
Vie mi niekto poradiť, ako vytvoriť stránku pre firmu na facebooku? Nech to skúšam ako chcem, stále ma to registruje iba ako súkromnú osobu. Pritom vidím, že firmy a inštitúcie tam majú celé stránky s popisom svojej činnosti. Viete niekto, ako na to? Dostala som to v práci za úlohu a neviem s tým pohnúť. Ďakujem.
Dáša_
21.09.10,05:58
najdi si ktorúkoľvek firemnú stránku na FB, dole v lavom rohu je Vytvorit Stranka pre moj biznis
miloslava.m
21.09.10,07:25
to som presne urobila a ked dokoncim registraciu, vzdy je to len registracia mna ako sukromnej osoby, co musim zrusit, lebo chcem zaregistrovat firmu. uz som to mala mat hotove, bojim sa, co mi sef povie, preco to nejde. nasa firma ma aj logo, aj to by tam malo byt a nejaka vizitka, proste prezentacia firmy. ale nic sa nedari. zacinam spravne, postupujem podla navodu ale vysledok je registracia osoby, nic ine. neviem, ako dalej.
Deiky
21.09.10,14:03
Ak vytvaras stranky, len ich spravujes pod svojim nickom, môzes pridelit pre spravu aj inych uzivatelov z pomedzi svojich priatelov.. A vytvorena stranka nema priame prepojenie s tvojim profilom... Nieje priamo zobrazovane tvoje meno v spojitosti s danou strankou iba v pripade skupin, pozvanok a podobne...Ak chces maximalne distancovat Stranku od svojho pofilu tak vytvor novy login teda uzivatela pod menom firmy a podnim vytvor stranku...