polis1
21.09.10,10:08
dobrý deň

chcem sa spýtať je už schválené používanie registračných pokladníc od 1.1.2011 aby mal ten modul tj teda tie nové poklanice?lebo niekto hovorí že sa to odložili, iný že má to byť.

prosím poraďte

dakujem
Laco.SK
23.09.10,13:07
Ahoj, zákon 289/2008 je stále v platnosti ...

Včera, 22.09.2010 sa na rokovaní NRSR malo rozhodnúť, ako ďalej. Ale pokiaľ nevyjde novela zákona, pôvodný zákon stále platí ...
gokko
08.10.10,09:21
Dobrý deň,
prosím vás, už sa niečo vyjasnilo? Pôvodný zákon stále platí?
tetrisss
08.10.10,14:27
Pokial viem, tak sa to odlozilo o dva roky, asi to bude tak, lebo predajcovia pokladni uz protestovali, asi maju slabsi lobing, ako za Fica:D.
promont maja
11.10.10,06:34
Pokial viem, tak sa to odlozilo o dva roky, asi to bude tak, lebo predajcovia pokladni uz protestovali, asi maju slabsi lobing, ako za Fica:D.
... nepovedala by si to jasnejšie: Čo sa odložilo? Mätie ma totiž tvoja poznámočka o slabšom lobbingu ... či? .. vopred vďaka

Počula som p. Mikloša o tom hovoriť v médiách, že tieto zmeny, ktoré mali platiť po 1. 1. 2011, teda ich platnosť, že bude odložená, resp. posunutá o dva roky ... ale bolo to hneď po voľbách a dodnes som nezaregistrovala, že by to bolo aj legislatívne dotiahnuté ... alebo mi niečo ušlo?
ekofan
12.10.10,10:05
Návrh zákona bude v NR v 2. čítaní prerokovaný do 24.11.2010.
promont maja
13.10.10,05:53
... tajže si musíme počkať ... a uvidíme. Vďaka za info.
tetrisss
15.10.10,17:46
No ja uz teda neviem, kazdy den je to inak. Dnes som sa dozvedela, ze sa bude o tom este rokovat, lebo ako vysvetlia sestrickam, ze my, obchodnici mozeme do rozpoctu pridat po zavedeni fiskalneho modulu ani neviem kolko miliard a teraz sa to odlozi, ale to je zase nejaka vymyslena hlupost cloveka, ktory nema o veci ani potuchy, ja teda neviem, ale najjednoduchsi sposob na celom Slovensku rozsireny ako mor je to, ze ziadny pokladnicny doklad vam jednoducho nedaju a teda nech mi tito "mudraci" vysvetlia, ze co vyriesi nejaky debilny fiskalny modul? no jasne, ze nic. Akurat predajcovia pokladni si zase namastia vrecka a budu mat istu robotu aj do buducna. Ked uz, tak mali zakon prijat pred eurom a nie zase za dva roky nutit obchodnikov k zmenam. Ja neviem, ale toto nik nevie tym poslancom vysvetlit?
gokko
06.12.10,16:06
Zdravím , prosím neviete, či pôvodný zákon stále platí, a či teda máme povinnosť mať registračnú pokladnicu keď nám zákazníci prídu vyplatiť faktúru v hotovosti? Malo sa to posunúť, ďakujem.
grammatika
07.12.10,07:12