Petra66
21.09.10,10:21
Ahojte :),
chcela by som sa opýtať, cez ktorý portál sa Vám podarilo nájsť si skvelý job? Ja momentálne fičím ako každý na profesii a grafton.sk, samozrejme poznám aj kopec ďalších, chcela by som od Vás poradiť. Aký je Váš preferovaný portál na hľadanie práce? Musím povedať, že včera som reagovala na inzerát na graftone a hneď dnes mi volali. Alebo máte nejaké nápady, ako si nájsť svoj vysnívaný job? Nemyslím tým podnikanie, rada by som zatiaľ nabrala aké-také skúsenosti. Som absolventka ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela mimochodom :D Ďakujem za odpovede.
korela
21.09.10,17:26
Možno aj otázka šťastia. Poznám prípad z r. 2007, kedy po desiatich dňoch prišla z profesia.sk ponuka na miesto po úvodnej praxi za cca 50 tis. Sk, ešte pre ukončením školy, vysnívaná práca síce čiastočne mimo odboru, ale zabral faktor dvoch rečí slovom a písmom.
Ale viem, že sú aj lepšie agentúry na hľadanie zamestnania, ale treba skúšať.
Píšem preto že lepšie, lebo som sa zúčastnila nedávno debaty kde sa spomínali tieto agentúry, ale skutočne som zabudla, pretože som tej téme nevenovala pozornosť. Ale profesia vyšla, to bolo veľké prekvapenie.
katarina.j
21.09.10,17:52
V dnešnej dobe je strašne veľa portálov, kde hľadať prácu, napr. topjobs, joblife, cvonline, kariera....ale mne sa zdá, že najprehľadnejším a najpreferovanejším portálom je profesia. Aj keď je niekedy ťažké nájsť "to pravé orechové", stále treba hľadať a hľadať....