evatomm
22.09.10,11:31
Zdravím.
CHcem sa opýtať, či je možné počas PN zmeniť lekára, či to má vplyv na poisťovňu alebo tak.. aby neboli s tým potom ťažkosti.
Konkrétne: po úraze kolena(mimo práce) som bola na úrazovej chirurgii. Urobili rontgen, zaviazali a išla som s barlami domov. V prípade, že sa to zhorší, mi kázali prísť naspať a kontrola o niekoľko dní.
MEdzitým sa stav zhoršil, ale keďže tam robia len do 10tej doobeda, išla som za ortopédom, ktorý mi vybral z kolena krv a odporúčal ďalší postup..

Moja obvodná mi PN vypísala na základe papiera od úrazovky.
A teraz sa pýtam, či musím niekde nahlásiť, že liečbu "prebral" iný doktor, alebo ej to jedno.. aby potom s tým neboli dajaké problémy..ohľadom poisťovne a tak ..:)
VĎaka moc za odpoveĎ.

mimotemymá niekto skúsenosť s krvou v kolene? vďaka
ivka70
22.09.10,09:39
Nikam nemusis nic hlasit, PN od obvodnej je OK, ta bude zhromazdovat vsetky udaje, po dolieceni ta ortoped posle zasa k nej a dostane aj informaciu, kedy ukoncit PNku.
evatomm
22.09.10,09:42
super vďaka za odpoveĎ. a keď mi ten prvý do papiera napísl, že kontrola o 4 dni, (ale ja už som u toho ortopéda) - mám na tú kontrolu ísť, alebo už nechať tak..?
ivka70
23.09.10,04:41
super vďaka za odpoveĎ. a keď mi ten prvý do papiera napísl, že kontrola o 4 dni, (ale ja už som u toho ortopéda) - mám na tú kontrolu ísť, alebo už nechať tak..?

A co povedal ortoped, kedy kontrola?
Ak treba ist k ortopedovi, tak by som na chirurgiu uz nesla.
Pripadne sa poradila s obvodnym, telefonicky.
evatomm
23.09.10,06:39
no, ortopéd kázal prísť o dva týždne na kontrolu.
ivka70
23.09.10,06:44
no, ortopéd kázal prísť o dva týždne na kontrolu.
Tak to staci , ist az potom.
nikulik
31.05.11,19:32
Ahojte, chcem zmenit gynekologa ale momentalne som na pn. Musim ukoncit pn u sucasneho gynekol. a zacat novu pn u noveho, alebo staci ak prejdem k novemu a pn sa mi automatick prenasa a pokracuje akoby nic? Dakujem