badgers
13.11.05,13:24
Milá poraďáci, prosím poraďte mi, ako naložiť s touto situáciou.V s.r.o. máme uzatvorenú dohodu o brig.práci študenta,súčasťou ktorej by mal byť štatút študenta.Keď som si ho od tejto študentky pýtala, oznámila mi, že už skončila školu 31/8/05. To znamená, že už by s ňou mala mať firma dohodu o vykonaní práce. Ako to riešiť na soc.poisťovni?Bude pokuta?Odhlásiť ju čím skôr a nahlásiť dohodu o VP? Ďakujem za reakcie!
ajobs
13.11.05,12:44
Ešte lepšie je uzatvoriť normálnu pracovnú zmluvu.:)
badgers
13.11.05,13:17
Spoločník HPP nechce kvôli odvodom. Mne vlastne ide o to, čo na to sociálna poisťovňa, keď sme nestihli lehotu na odhlásenie. Ona vlastne stále pre firmu pracuje, len mala byť s ňou uzatvorená DOVP od 1/9/05. Čo s tým? Jedná sa o víkendové sporadické výpomoce v bare. pre zamestnávateľa by HPP bol neefektívny. Ako sa na to díva SP? Má niekto skúsenosť? Ďakujem za radu!!
Paula
13.11.05,13:20
Ako to riešiť na soc.poisťovni?Bude pokuta?Odhlásiť ju čím skôr a nahlásiť dohodu o VP? Ďakujem za reakcie! Alebo tak, alebo ako radí ajobs . Ohľadom pokuty neporadím, neviem.
abel
13.11.05,13:26
Milá poraďáci, prosím poraďte mi, ako naložiť s touto situáciou.V s.r.o. máme uzatvorenú dohodu o brig.práci študenta,súčasťou ktorej by mal byť štatút študenta.Keď som si ho od tejto študentky pýtala, oznámila mi, že už skončila školu 31/8/05. To znamená, že už by s ňou mala mať firma dohodu o vykonaní práce. Ako to riešiť na soc.poisťovni?Bude pokuta?Odhlásiť ju čím skôr a nahlásiť dohodu o VP? Ďakujem za reakcie!
Odporúčam dať si to do poriadku tak, že k 31. 8 odošleš reg. list s ukončením dohody o BPŠ a k 1.9. zašli reg. list so začiatkom DoVP.
badgers
13.11.05,13:39
čo sa týka odvodov, je to pri oboch formách len 0,8% ÚP do soc.poisťovne a daň 19%, takže neukrátili sme ani SP, ani DÚ, ide len o to, že mala byť vykonaná zmena formy z DoBPŠ na DoVP, no už asi len zavolať do SP?
andrej_rv
13.11.05,13:41
Odporúčam dať si to do poriadku tak, že k 31. 8 odošleš reg. list s ukončením dohody o BPŠ a k 1.9. zašli reg. list so začiatkom DoVP.Podľa mňa je z hľadiska registrácie v SP jedno, o akú dohodu ide - či BPŠ alebo DOVP. Na registračnom liste SP sa forma dohody neuvádza, ani žiaden § Zákonníka práce, na základe ktorého poistný pomer nastal. Ja osobne by som na SP neoznamoval nič, len odhlášku, ak by sa práca na dohodu ukončila.
Paula
13.11.05,13:43
[QUOTE=badgers]čo sa týka odvodov, je to pri oboch formách len 0,8% ÚP do soc.poisťovne a daň 19%, takže neukrátili sme ani SP, ani DÚ, ide len o to, že mala byť vykonaná zmena formy z DoBPŠ na DoVP, no už asi len zavolať do SP?[/QUOTE
Zavolaním nič nevyriešiš, urob tak, ako ti radí abel :)
badgers
13.11.05,13:50
ja som to práve uviedla na registračnom liste, no čo už, nejde o život, len aby nebolo horšie..ďakujem za reakcie!!:p :p
liba2
13.11.05,14:24
Podľa mňa je z hľadiska registrácie v SP jedno, o akú dohodu ide - či BPŠ alebo DOVP. Na registračnom liste SP sa forma dohody neuvádza, ani žiaden § Zákonníka práce, na základe ktorého poistný pomer nastal. Ja osobne by som na SP neoznamoval nič, len odhlášku, ak by sa práca na dohodu ukončila.Prikláňam sa k tomuto riešeniu. SP skutočne nevie o akú dohodu ide - značíme to predsa len písmenom D. A finančne nikto nebol poškodený. Len "pro domo" si urobte poriadok v zmluvách.
badgers
13.11.05,16:14
ďakujem libe2 za reakciu, kde sa má vyplniť to D? medzi kolonku 1 - zákl.identifikácia a IČ som vyplnila, že sa jedná o DBPŠ, takže stačí tam označiť len písmeno D? ako dohoda? kde sa o tom píše? V zák.o soc.poistení? môžeš mi dať vedieť? Aby som vedela do budúcna.Ďakujem!:p
ajobs
13.11.05,20:10
ďakujem libe2 za reakciu, kde sa má vyplniť to D? medzi kolonku 1 - zákl.identifikácia a IČ som vyplnila, že sa jedná o DBPŠ, takže stačí tam označiť len písmeno D? ako dohoda? kde sa o tom píše? V zák.o soc.poistení? môžeš mi dať vedieť? Aby som vedela do budúcna.Ďakujem!:p
To D sa píše len rukou na RLFO do Sociálnej poisťovne, zákon o tom nehovorí
(aspoň myslím), je to iba interný pokyn SP na rozlišovanie PZ a DoVP.
Pre informáciu, v niektorých SP tam chcú napísať DoVP, niekde Dohoda a niekde dokonca Dohoda o vykonaní práce.:cool: :eek:
Aňuška
14.11.05,08:23
Čo sa týka pokút:
Prevzala som v októbri jednu firmu, kde účtovníčka,
ktorá im predtým robila mzdy, vôbec nerobila
dohodárom RLFO. Urobila som ich spätne a pýtala
som sa na SP /v Trnave/, s akými pokutami môže
firma počítať. Povedali mi, že zatiaľ žiadne pokuty
za oneskorenie nedávajú.
Odporúčam však tiež si dať tieto záležitosti do
poriadku, aj keď oneskorene.
Tinau
15.11.05,15:28
Spoločník HPP nechce kvôli odvodom. Mne vlastne ide o to, čo na to sociálna poisťovňa, keď sme nestihli lehotu na odhlásenie. Ona vlastne stále pre firmu pracuje, len mala byť s ňou uzatvorená DOVP od 1/9/05. Čo s tým? Jedná sa o víkendové sporadické výpomoce v bare. pre zamestnávateľa by HPP bol neefektívny. Ako sa na to díva SP? Má niekto skúsenosť? Ďakujem za radu!!
Sociálnej poisťovni je v zásade jedno o akú dohodu ide. Z oboch sa odvádza rovnakým spôsobom.
Lubica3
15.11.05,17:52
tiež potvrdím, že som bola dodatočne prihlasovať - registrovať učňov, za ktorých sme odvádzali len úrazové a ubezpečila ma vedúca odboru, že toto nepokutujú. Len netuším, čo spravia s tými výkazmi, kde mali rodné čísla ľudí, ktorí tam vtedy neboli prihlásení...? či sa im to aj spätne vypáruje?
Vladimír Ozimý
22.11.05,08:24
ahojte, no moj klient ma uzavretu DoBPŠ no a samozrejme aby to nemalo vplyv na jeho odvody tak sme k 1.9. dali dodatok a zmenili vysku odmeny na 3250 Sk no co sa tyka toho dodatku dufam ze to nemusi mat nejaku formu staci uviest zmenu vysky odmeny a podpisy doufam...dakujem
Jana Motyčková
25.11.05,08:19
3250 je moc, treba 3249 aspoň v jednom mesiaci.
Inak myslím, že stači, ako píšeš.