rado3105
22.09.10,16:58
bry den. S priatelkou sme rozmyslali si ist teraz stvrtok-piatok oddychnut do nejakych kupelov. Aj s prespanim cez noc(ale to asi nie v areali kedze tam to bude predrazene). Ktore kupele a kde v SR by ste odporucili. Pricom nejde ani tak o prepychovost ako o splnenie ucelu kupelov - oddychnut si za co najlepsiu cenu, za rady dakujem.
Miska 1
23.09.10,02:56
Ak môžem poradiť hotel Satelit v Piešťanoch - pobyt od štvrtka večera do nedele obeda cena na osobu 120 Eur s polpenziou a na osobu 4 procedúry . My s manželom tam odchádzame budúci týždeň.
Stina
23.09.10,03:30
Mám overený Hotel Flóra v Trenčianskych Tepliciach (víkend na osobu 111,-- €
http://www.hotelflora.sk/ubytovanie-menu/pobyty/vikendovy-pobyt/
rado3105
23.09.10,03:37
je moznost neubytovat sa v hoteli a vyuzit len sluzbu kupelov? kolko take samostatne kupele vyjdu na den?
kaupke
23.09.10,04:35
je moznost neubytovat sa v hoteli a vyuzit len sluzbu kupelov? kolko take samostatne kupele vyjdu na den?
samozrejme že sa dá, napr. v Piešťanoch , cenu Ti môžem zistiť , ale keď nechceš ubytovanie , aj tak budeš musieť hladať noclah niekde blízko kúpelov, a myslím , že v každom kúpeľnom meste bude noclah tiež pridrahý . Z akého kúta SR si ?
Martin Mocko
23.09.10,04:55
Kuk sem na akciové pobyty:
http://www.avena.sk/indexSK.html

Teda v prípade, ak nevyžaduješ iba a len kúpele. Sú tam pobyty aj s procedúrami aj bez.
truch
23.09.10,06:40
Môžeš aj k nám do Rajeckých Teplíc:)
Víkendový program relaxačných procedúr na dočerpanie pozitívnej energie

Termín: štvrtok-nedeľa, resp. piatok-nedeľa

Aphrodite víkend Cena balíka: 58,- € /1 747,31 Sk/osoba/pobyt *Aphrodite: 27,- € /813,40 Sk/osoba
2x Saunový svet, 1x Vodný svet, 1x perličkový olejový kúpeľ, 1x klasická masáž /30 min./, 1x Whirlpool + masážna posteľ

Beauty Vital Cena balíka: 64,- € /1 928,06 Sk/osoba/pobyt *Aphrodite: 40,- € /1 205,04 Sk/osoba
1x Saunový svet, 1x Vodný svet, 1x Vacu well, 1x vibrosauna, 1x manuálna lymfodrenáž tváre a dekoltu + kaviárová vyhladzujúca masáž, voľný vstup do fitness

Romantik víkend** Cena balíka: 106,- € /3 193,36 Sk/pár/pobyt *Aphrodite: 81,- € /2 440,21 Sk/pár/pobyt
Služby pre pár: 2x Saunový svet, 2x Whirlpool + 1x perlivé víno, 1x romantická masáž pre dvoch /30 min./, 1x romantická večera pre dvoch v reštaurácii Rybárska Bašta

Anti-age víkend Cena balíka: 96,- € /2 892,10 Sk/osoba/pobyt *Aphrodite: 78,- € /2 349,83 Sk/osoba/pobyt
1x vodný svet, 1x saunový svet, 1x exkluzívna celotelová masáž /45 min./, 1x uhličitý kúpeľ, 1x kyslíková mezoterapia tváre a dekoltu /30 min./, 1x laserová biostimulácia


Rezervovanie víkendových pobytov je možné najskôr 3 týždne pred požadovaným termínom.

Odporúčame vám vopred si priobjednať konzultáciu stravy s naším odborníkom.
Víkendové balíky si môžete zakúpiť k ubytovaniu počas celého týždňa.
Stanislav 1975
23.09.10,06:50
Ako to tak čítam, myslím, že pre Rada bude každá ponuka drahá a keď už idem do kúpelov, tak skočím aspoň niekde na luxusnú večeru alebo tak-to patrí k tomu...-si myslím...:cool:
kaupke
23.09.10,07:01
Ako to tak čítam, myslím, že pre Rada bude každá ponuka drahá a keď už idem do kúpelov, tak skočím aspoň niekde na luxusnú večeru alebo tak-to patrí k tomu...-si myslím...:cool:
Stanko , ako tak čítam , tak Rado asik už kupelnuje , bo sa neozval viacej ;)
Stanislav 1975
23.09.10,07:04
Stanko , ako tak čítam , tak Rado asik už kupelnuje , bo sa neozval viacej ;)

:)
truch
23.09.10,07:35
a my sa tu snažíme:(
mysimis
23.09.10,07:59
Truch nesmúť, to že on sa neozval vôbec nevadí, mne si ale veľmi ulahodila a určite si z Tvojej ponuky vyberiem.
rado3105
23.09.10,08:48
Vdaka za rady. nakoniec to bude len jednodnova zalezitost. zvazujeme aj aquapark v turcianskych namiesto kupelov. Co si myslite radsej kupele alebo aquapark? k tomu minaniu snazim sa zbytocne vela neminat. bol som v aquaparku v poprade a bolo super, dobre ceny a ubytko za 40e na 2 noci pre 2 osoby na private a bol to super privat.
pcgambler
29.09.10,19:01
Odporúčam
Piešťany - Hotel Máj má cenu na noc za osobu 17,5€! Je tam aj bazén a wellnessko.

My sme sa tam cítili fajn. Boli sme milo prekvapený úrovňou služieb.
martuli
04.10.10,16:19
Páriku odporúčam Sklené Teplice, ak chcete len oddych a relaxáciu - sú nato ako stvorené a pritom v SR najlacnejši.
pivko
06.10.10,16:19
bry den. S priatelkou sme rozmyslali si ist teraz stvrtok-piatok oddychnut do nejakych kupelov. Aj s prespanim cez noc(ale to asi nie v areali kedze tam to bude predrazene). Ktore kupele a kde v SR by ste odporucili. Pricom nejde ani tak o prepychovost ako o splnenie ucelu kupelov - oddychnut si za co najlepsiu cenu, za rady dakujem.
A čo tak dať zarobiť južným susedom:mee: , také dačo a za také ceny tu u nás nebude ani o 100 rokov:mad:
som pravidelný návštevník.
http://sk.hungarospa.hu/index.php?action=category&ctid=4078
lulu74
07.10.10,08:10
ja som bola s priateľom minulú zimu na víkend v kupeloch Sklene Teplice 10 km od Banskej Stiavnice, milý zašiváčik v horách, na víkend super a robila som si prehľad o cenách ..nič lepšie som nenašla..bývanie tam je tiež uplne v pohode,my sme bývali v Goetheho dome..velmi pekne pozri si tu link www.kupele-skleneteplice.sk