Ejo
23.09.10,11:01
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, ak zamestnanám zamestnanca na TPP od 1.10.2010 tak zamestnávateľ stačí ak k výplatnému termínu t.j. 8.11.2010 /za mesiac 10/2010/ zabezpečí lístky? Aký je postup ak ho zamestnám od 1.10.2010? Kedy mám objednať pre zamestnanca lístky, a jemu strhnúť z výplaty?
Dakujem za usmernenie?
zk24
23.09.10,09:07
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, ak zamestnanám zamestnanca na TPP od 1.10.2010 tak zamestnávateľ stačí ak k výplatnému termínu t.j. 8.11.2010 /za mesiac 10/2010/ zabezpečí lístky? Aký je postup ak ho zamestnám od 1.10.2010? Kedy mám objednať pre zamestnanca lístky, a jemu strhnúť z výplaty?
Dakujem za usmernenie?

Myslim ze je na zamestnavatelovi, a teda na urceni ci sa budu vyplacat stravne listky popredu alebo pozadu. Jednoduchsie je vyplacanie pozadu, podla odpracovanych dni, za ktore mu stravne prinalezi.
day
23.09.10,09:09
system u nas:

pri nastupe dostane stravne listky, pocet pracovnych dni v mesiaci nastupu = pocet listkov

na dalsi mesiac dostane: pocet pracovnych dni v mesiaci - (minus) pocet neodpracovanych dni v predchadzajucom mesiaci = pocet listkov

a tak dokola, z dovodu aby sme mu zabezpecili stravu ihned po nastupe
zk24
23.09.10,09:11
Je to na zamestnavatelovi, aky system zvoli. My to mame upravene aj v internej smernici.

Raz sa nam stalo, ze pri vyplacani listkov popredu, zamestnanec dostal v prvy nastupny den 22 listkov od zamestnvatela a na druhy den sa v praci uz neukazal, v skusobnej dobe....
day
23.09.10,09:21
Je to na zamestnavatelovi, aky system zvoli. My to mame upravene aj v internej smernici.

Raz sa nam stalo, ze pri vyplacani listkov popredu, zamestnanec dostal v prvy nastupny den 22 listkov od zamestnvatela a na druhy den sa v praci uz neukazal, v skusobnej dobe....

:D "sikovny"

... na moje upresnenie, vzdy to je po neakych odpracovanych dnoch, takze k vyrovnaniu by prislo :rolleyes:
Ejo
23.09.10,12:10
Takže tento postup by bol správny?: zamestnávam zamestnanca od 1.10.2010 - prvý výplatný termín - 8.11.2010. Ja si možem objednať lístky už v 10 mesiaci? A zrážky za tieto lístky mu strhnem už vo výplatnej páske za 10 mesiac?
Ak by som mu nedávala lístky, mohol by tento zamestnanec priniesť za každý odpracovaný deň bloček z reštaurácie, že obedoval? Ako postupovať v tomto prípade?
Ďakujem za príspevky!
mirrom
23.09.10,12:11
Myslim ze je na zamestnavatelovi, a teda na urceni ci sa budu vyplacat stravne listky popredu alebo pozadu. Jednoduchsie je vyplacanie pozadu, podla odpracovanych dni, za ktore mu stravne prinalezi.

jednoduhsie to urcite je, ale nie spravne. Ked das zam-covi ktory nastupil do prace 1.10. prve stravne listky az 8.11. defakto nema zabezpecene stravovanie cely mesiac a tyzden (porusenie ZP). takisto, uctovne je to naklad mesiaca oktober a nie november (keby nakup tych listkov bol realizovany az pred vydajom, povedzme 5.11.)
takisto aj zamestnanec to musi mat vyuctovene s mzdou za mesiac oktober,
spravne je dat ich preddavkovo, moze byt prvy mesiac aj v davkach postupne, dalsi mesiac sa to utrasie a potom to ide sposobom ako pise "day".
zk24
23.09.10,12:19
Daj paragraf kde sa pise ze listky nesmu byt vyplacane pozadu.
Ejo
23.09.10,12:19
Takže tento postup by bol správny?: zamestnávam zamestnanca od 1.10.2010 - prvý výplatný termín - 8.11.2010. Ja si možem objednať lístky už v 10 mesiaci? A zrážky za tieto lístky mu strhnem už vo výplatnej páske za 10 mesiac?
Ak by som mu nedávala lístky, mohol by tento zamestnanec priniesť za každý odpracovaný deň bloček z reštaurácie, že obedoval? Ako postupovať v tomto prípade?
Ďakujem za príspevky!
Poradíte vo zvýraznenom texte?
zk24
23.09.10,12:22
Neviem ci rovno preplacat blocky z restauracie, ale ak nemate nakupene listky, moze sa zamestnancovi poskytnut financny prispevok na stravovanie, ak sa nemylim.
Ejo
24.09.10,07:26
Ak poskytnem finančný príspevok na stravovanie, tak mu prispejem 55% z 3,6 EUR t.j. 1,98 EUR. Táto suma bude u zamestnávateľa ako daňový výdavok a u zamestnanca ako zdaniteľný príjem, ale nakoľko pracuje za miminálnu mzdu, tento príspevok mu neovplyvní výšku dane pri uplatnení nezdaniteľnej čiastky. Ale do VZ do SP a ZP sa tento príspevok nezarátáva však?
Uvažujem správne, alebo som mimo?
Llívia
24.09.10,07:42
Ak poskytnem finančný príspevok na stravovanie, tak mu prispejem 55% z 3,6 EUR t.j. 1,98 EUR. Táto suma bude u zamestnávateľa ako daňový výdavok a u zamestnanca ako zdaniteľný príjem, ale nakoľko pracuje za miminálnu mzdu, tento príspevok mu neovplyvní výšku dane pri uplatnení nezdaniteľnej čiastky. Ale do VZ do SP a ZP sa tento príspevok nezarátáva však?
Uvažujem správne, alebo som mimo?
Nie, do VZ pre SP a ZP sa príspevok na stravu nezarátava.

Pozor však na to, či sú splnené podmienky na poskytnutie finančného príspevku:

Zákonník práce § 152 Stravovanie zamestnancov

(5) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi finančný príspevok v sume uvedenej v odseku 3, len ak povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť zamestnancom stravovanie vylučujú podmienky výkonu práce na pracovisku alebo ak zamestnávateľ nemôže zabezpečiť stravovanie podľa odseku 2, alebo ak zamestnanec na základe lekárskeho potvrdenia od špecializovaného lekára zo zdravotných dôvodov nemôže využiť žiadny zo spôsobov stravovania zamestnancov zabezpečených zamestnávateľom.

(6) Zamestnávateľ poskytne finančný príspevok na stravovanie podľa odseku 5 aj zamestnancovi pri výkone domáckej práce alebo telepráce, ak mu nezabezpečí stravovanie podľa odseku 2 alebo ak by stravovanie podľa odseku 2 bolo v rozpore s povahou vykonávanej domáckej práce alebo telepráce.
Llívia
24.09.10,07:47
Daj paragraf kde sa pise ze listky nesmu byt vyplacane pozadu.

Zákonník práce § 152 Stravovanie zamestnancov

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.

Predstav si situáciu, kedy by mal zamestnávateľ dve prevádzky - jedna by mala kuchyňu, teda zamestnanci by sa stravovali počas zmeny. Druhá by kuchyňu nemala, zamestnanci by dostávali stravné lístky mesačne pozadu - to by bolo aj divné, aj diskriminácia by to bola.
zk24
24.09.10,08:51
Môže prvej zmene variť mesiac pozadu :D :D :D
mirrom
24.09.10,11:23
na vsetko neexistuju take paragrafy, aby tam bolo vsetko explicitne popisane. take zakony nie je mozne vytvorit.
vzdy ale treba vychadzat z dikcie zakona a jeho ucelu. ucelom § o stravovani je zabezpecit, aby sa zamestnanec mohol pocas vykonu prace riadne najest.
keby sme prijali filozofiu spatneho poskytovania, tak podla mna nie je splnene ustanovenie § 152 ZP (vid predchodziu citaciu) v novembri sa za oktober neda dostravovat (aspon nie u ludi... hadovi by to mozno slo :-) )
to by sme do extremu mohli zajst az k tomu, ze stravne listky ba sa poskytovali len raz rocne a to 31.12, co by bolo extra jednoduche, lebo by sa len spocitali dni naroku a kazdy by dostal cca 250 listkov......
ja som robil v priemyselnom parku, kde bolo X firiem a jedna prevadzkovana jedalen. Zam-telia v nej pre svojich zam-cov kupovali listky a distribuovali ich. keby som dal niekomu prve listky az po mesiaci a viac, tym by som porusil ZP, lebo som mu ako zastupca zam-tela nezabezpecil pocas prveho mesiaca stravu. taktiez si neviem predstavit posledne vyuctovanie, ked by zam-nec odisiel inam. s poslednou vyplatou by som mu dal este cca 20 listkov za posledny odpracovany mesiac, vyuctoval mu ich a dal dobru radou, ze je to jeho problem, ze ich vyuzit nemoze.....
Ja si myslim, ze veci sa nemaju robit len preto, aby boli akoze splnene, ale preto, aby z toho bol uzitok a malo to zmysel.a nemuselo platit ze " na slovensku je to tak"
Llívia
24.09.10,11:26
Myslíš taký extrém, ako napr. vo firme zamestnanci 3 mesiace nedostali stravenky, ale strhnuté ich mali každý mesiac? :rolleyes:
Llívia
24.09.10,11:32
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, ak zamestnanám zamestnanca na TPP od 1.10.2010 tak zamestnávateľ stačí ak k výplatnému termínu t.j. 8.11.2010 /za mesiac 10/2010/ zabezpečí lístky? Aký je postup ak ho zamestnám od 1.10.2010? Kedy mám objednať pre zamestnanca lístky, a jemu strhnúť z výplaty?
Dakujem za usmernenie?
Ak chceš úhradu za stravenky zrážať zamestnancovi z výplaty, musí mať zamestnanec so zamestnávateľom podpísanú dohodu o zrážkach zo mzdy. Až na základe tejto dohody môžeš zrážku vykonať. Pozor! Úhradu možno zraziť len za stravenky, ktoré skutočne dostal. Napr. ak by zamestnanec (má podpísanú dohodu o zrážkach za stravenky) 24.9.2010 dostal výplatu za 8/2010, ale stravenky za 8/2010 by dostal až napr. 30.9.2010, tak mu ich z výplaty za 8/2010 nie je možné zraziť (prípad, že by zamestnanec dostával stravenky pozadu.)
U nás sú dohody podpísané, stravenky dosávajú zamestnanci na začiatku mesiaca a ich úhradu zrážam z tej výplaty, ktorého mesiaca sa týkajú, napr. v septembri bola výplata za 8/2010 a z miezd som zrazila úhradu za stravenky taktiež za 8/2010.
Ejo
29.09.10,07:02
Dobrý deň. Poprosila by som o potvrdenie alebo vyvrátenie nasledovného:
1.Od 1.10.2010 zamestnanám zamestnanca na TPP s minimálnou mzdou 307,70 EUR. Začiatkom tohto mesiaca objednám stravné lístky v hodnote 2,70 EUR - 20 ks. Ak mi príde faktúru, celú čiastku si dám do daňových výdavkov v JU alebo len 55% z celkovej ceny?
2. Ak mu budem robiť výplatu za 10 mes. - vytvorím sociálny fond: 0,6% z 307,70 = 1,85 EUR a týmto by som mala prispieť zamestnancovi na stravu. Ako to bude v jeho výplatnej páske?
bude mať príspevok od zamestnávateľana stravovanie -1,85 a ešte mu strhnem rozdiel hodnoty strav.lístku 2,7 - 1,85= 0,85 EUR?
ďakujem
mzdarka renca
29.09.10,09:36
Dobrý deň. Poprosila by som o potvrdenie alebo vyvrátenie nasledovného:
1.Od 1.10.2010 zamestnanám zamestnanca na TPP s minimálnou mzdou 307,70 EUR. Začiatkom tohto mesiaca objednám stravné lístky v hodnote 2,70 EUR - 20 ks. Ak mi príde faktúru, celú čiastku si dám do daňových výdavkov v JU alebo len 55% z celkovej ceny?
2. Ak mu budem robiť výplatu za 10 mes. - vytvorím sociálny fond: 0,6% z 307,70 = 1,85 EUR a týmto by som mala prispieť zamestnancovi na stravu. Ako to bude v jeho výplatnej páske?
bude mať príspevok od zamestnávateľana stravovanie -1,85 a ešte mu strhnem rozdiel hodnoty strav.lístku 2,7 - 1,85= 0,85 EUR?
ďakujem
zle, to máš vypočítané, nakoľko mesačná tvorba je vo výške 1,85 eur. tých 1,85 eur by si musela napr. deliť počtom lístkov (každý mesiac je počet iný) ale berme ten, keď je počet odpracovaných dní 20.
1,85 : 20 = 0,09 eur

2,70 - 55% (príspevok zamestnávateľa) = 2,70 - 1,49 = 1,21 toľko by mal uhradiť zamestnanec za stravný lístok bez príspevku zo SF

1,21 - 0,09 = 1,12 to je cena lístka s príspevkom zo SF v mesiaci, kedy odpracuje 20 dní.


Ak ti môžem poradiť, toto nie je práve najšťastnejšie riešenie, ja by som na stravu zo SF neprispievala, nakoľko je to zanedbateľná suma, ale radšej by som napr. raz za rok (na vianoce) zamestnancovi niečo kúpila, napr. kolekciu.
Ejo
29.09.10,09:48
zle, to máš vypočítané, nakoľko mesačná tvorba je vo výške 1,85 eur. tých 1,85 eur by si musela napr. deliť počtom lístkov (každý mesiac je počet iný) ale berme ten, keď je počet odpracovaných dní 20.
1,85 : 20 = 0,09 eur

2,70 - 55% (príspevok zamestnávateľa) = 2,70 - 1,49 = 1,21 toľko by mal uhradiť zamestnanec za stravný lístok bez príspevku zo SF

1,21 - 0,09 = 1,12 to je cena lístka s príspevkom zo SF v mesiaci, kedy odpracuje 20 dní.


Ak ti môžem poradiť, toto nie je práve najšťastnejšie riešenie, ja by som na stravu zo SF neprispievala, nakoľko je to zanedbateľná suma, ale radšej by som napr. raz za rok (na vianoce) zamestnancovi niečo kúpila, napr. kolekciu.
Tvorbu sociálneho fondu nechám tak, budem ho tvoriť každý mesiac z jeho mzdy z 307,70. A ku koncu roku ako si poradila. Čo sa týka výplaty za mesiac, zamestnancovi prispejem 1,49 /toto nejde do VZ na odvody? a zdaňuje sa?/ a čo mi vyjde čistá mzda, z toho mu strhnem 1,21.
Ako z faktúrou za objednané stravné lístky?
ďakujem pekne za radu!!!!
Llívia
29.09.10,14:46
Tvorbu sociálneho fondu nechám tak, budem ho tvoriť každý mesiac z jeho mzdy z 307,70. A ku koncu roku ako si poradila. Čo sa týka výplaty za mesiac, zamestnancovi prispejem 1,49 /toto nejde do VZ na odvody? a zdaňuje sa?/ a čo mi vyjde čistá mzda, z toho mu strhnem 1,21.
Ako z faktúrou za objednané stravné lístky?
ďakujem pekne za radu!!!!
Hodnotu straveniek nikde vo výplatnej páske (mzde) zamestnanca neuvádzaš. Ak máš s ním podpísanú dohodu o zrážkach zo mzdy, tak mu zo mzdy strhneš 1,21 EUR za každú stravenku a zrazenú sumu uvádzaš aj vo výplatnej páske.
Stravenky sa nezdaňujú, ani nejdú do VZ pre odvody.
Llívia
29.09.10,19:16
Ďakujem moderátorovi, ktorý opravil názov témy. :)