mil@n
23.09.10,16:31
Ahojte vsetci.

potrebujem poradit, resp. nazory ludi, co sa s takymto uz stretli.

Kupil som si nove auto japonskej znacky. Siel som do toho,lebo vraj japonske auta su spolahlive. Avsak ani som nedosiel domov z predajne, zacala svietit kontrolka motora, ze je nejaka chyba. Auto sice slo, ale bolo citit, ze cosi nie je v poriadku. Aj otacky volnobehu boli vysoke.
Tak som na dalsi den auto zaniesol do servisu, nech sa nato pozru. Uz presiel dalsi den a stale mi nevedia povedat, ani co tomu autu je...
Ziadne ospravedlnenie, ze hned nove auto sa posahalo,alebo nejaka snaha to spravit co najrychlejsie..
Tak sa pytam, ci ja mam nejake pravo ziadat od nich nahradu/kompenzaciu v danej situacii. Lebo nie je mozne, aby mi dali zle auto uz na zaciatku.. :(

Budem vdacny za kazdy nazor ci radu.
buchač
23.09.10,14:50
Ahojte vsetci.
potrebujem poradit, resp. nazory ludi, co sa s takymto uz stretli.
Kupil som si nove auto japonskej znacky.
Kedy ...????
Siel som do toho,lebo vraj japonske auta su spolahlive.
Pravda vraj to je ...
Avsak ani som nedosiel domov z predajne, zacala svietit kontrolka motora, ze je nejaka chyba. Auto sice slo, ale bolo citit, ze cosi nie je v poriadku. Aj otacky volnobehu boli vysoke.
Tak som na dalsi den auto zaniesol do servisu, nech sa nato pozru. Uz presiel dalsi den a stale mi nevedia povedat, ani co tomu autu je...
Ono to niekedy aj trvá ...
Nie si sám na trhu ...záruka Ti beží ...wo co gou ..???
Ziadne ospravedlnenie,
Nik ...??????
NEVERÍM ...sú to teda ale ha...i , Ti poviem ....ani sám šéf pobočky sa neunúval ???...:confused:
ze hned nove auto sa posahalo,alebo nejaka snaha to spravit co najrychlejsie...
Tak sa pytam, ci ja mam nejake pravo ziadat od nich nahradu/kompenzaciu v danej situacii.
Žeby nové auto ...a grátis ????
Lebo nie je mozne,
JE , všetko je možné ...a nielen na Slovensku sa to stane ...
aby mi dali zle auto uz na zaciatku.. :(
Kto povedal , že je zlé ????
TY ....?
Budem vdacny za kazdy nazor
Nemáš za čo ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ci radu.
...a radu ???

Neblbni ...triezvo sa pozeraj na svet , otvor aj oči ...
Keď budeš vedieť , čo je to za závadu , problém , vtedy hľadaj východiská ...teraz , včul , zaraz ...???
Daj panebože , okamžite , ale hneď ....!!! :confused:

Ale v princípe by som si aj ja bol sexuálne vytočený , ak by sa to mne stalo ...predsa len , kúpil si , aby si užíval a nie , aby nový voz po servisoch postával ...:rolleyes:
pavol54
23.09.10,15:09
Ahojte vsetci.

potrebujem poradit, resp. nazory ludi, co sa s takymto uz stretli.

Kupil som si nove auto japonskej znacky. Siel som do toho,lebo vraj japonske auta su spolahlive. Avsak ani som nedosiel domov z predajne, zacala svietit kontrolka motora, ze je nejaka chyba. Auto sice slo, ale bolo citit, ze cosi nie je v poriadku. Aj otacky volnobehu boli vysoke.
Tak som na dalsi den auto zaniesol do servisu, nech sa nato pozru. Uz presiel dalsi den a stale mi nevedia povedat, ani co tomu autu je...
Ziadne ospravedlnenie, ze hned nove auto sa posahalo,alebo nejaka snaha to spravit co najrychlejsie..
Tak sa pytam, ci ja mam nejake pravo ziadat od nich nahradu/kompenzaciu v danej situacii. Lebo nie je mozne, aby mi dali zle auto uz na zaciatku.. :(

Budem vdacny za kazdy nazor ci radu.
Protokol o prevzatí vozidla máš?
Dobrého právnika máš?
Neodkladaj nič na dohodu a na ťahanie medových motúzov pod nosom, lebo keď príde na lámanie chleba tak ťa oberú o všetko, majú prostriedky na PSP a tí ťa vyhrať nenechajú. Ja som prišiel aj o auto aj o peniaze.
viktorviktor
24.09.10,19:31
Ahojte vsetci.

potrebujem ..............
Budem vdacny za kazdy nazor ci radu.

zadaj guglovi -reklamácia auto-