micina2510
23.09.10,18:24
Ahojte,chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna? uz skoro 2 tyzdne mi je stale zle,mam celodenne nevolosti,je mi na odpadnutie,som stale hladna,chodim stale cikat,boli ma veelmi hlava,a mam bud zapchu alebo hnacku....a mam niekedy taky cudny pocit v bruchu...menstruaciu mam dostat tento mesiac niekedy na konci a predtym som mala normalnu menstruaciu 2 septembra....robila som si test bol negativny a bola som aj za gynekologom ale on tam nic nevidel ale povedal ze moze byt ze som v tom ale ze on by to videl az keby som bola aspon v 4. tyzdni a povedal ze moze byt ze som otehotnela az po tejto menstruacii...neviem si to vysvetlit lebo s priatelom ako mame nechraneny pohl.styk ale stale sa urobi vedla mna tak neviem z coho by som mohla byt tehotna?? Mam 18 rokov a chcela by som vediet na com som...uz nevydrzim cakat....uz ma lekari strasili ze to moze byt aj cista alebo cukrovka..uz som naozaj zmatena :( ...budem cakat na vase rady....dakujem ....
buchač
23.09.10,16:41
Ahojte,chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna? uz skoro 2 tyzdne mi je stale zle,mam celodenne nevolosti,je mi na odpadnutie,som stale hladna,chodim stale cikat,boli ma veelmi hlava,a mam bud zapchu alebo hnacku....a mam niekedy taky cudny pocit v bruchu...menstruaciu mam dostat tento mesiac niekedy na konci a predtym som mala normalnu menstruaciu 2 septembra....robila som si test bol negativny a bola som aj za gynekologom ale on tam nic nevidel ale povedal ze moze byt ze som v tom ale ze on by to videl az keby som bola aspon v 4. tyzdni a povedal ze moze byt ze som otehotnela az po tejto menstruacii...neviem si to vysvetlit lebo s priatelom ako mame nechraneny pohl.styk ale stale sa urobi vedla mna tak neviem z coho by som mohla byt tehotna?? Mam 18 rokov a chcela by som vediet na com som...uz nevydrzim cakat....uz ma lekari strasili ze to moze byt aj cista alebo cukrovka..uz som naozaj zmatena :( ...budem cakat na vase rady....dakujem ....

Teraz si zasa niektorá pomyslí ...." čo ten tu chce ...";):rolleyes::confused::D

Takže teraz vážne ...

Predvčerom som dcére / 20+/ telefonoval , na chalupe sme boli ...len tak , bežné to veci ...
Bola v robote , blbo jej bolo , hlava bolela , teplota pomaly 39 stupňov ...v noci skončila na pohotovosti - príkazom to dostala ...a ja som auto ráno štartoval ...
Ráno na kontrolné vyšerenia mala ísť...USG , rentgeny , krv ....atď ...
Aj tak skončila na lôžku , hospitalizovali ju ...
Dva dni na infúziách ...podozrenie na zápal apendixu alebo na mizerere ...
Dnes sme boli za ňou , zajtra ide domov ...

Takže dievča ...ja nič , ja muzikant ...byť Tvoj foter , dotlačil by som Ťa tam , kde patríš ...
Či tehotná ...???...to je už ale iná otázka , na tú si predsa od gundoša dostala ...

P.S.:
K tomu nechránenému styku sa radšej nevyjadrujem , byť Tvoj foter ...prešlo by Ťa sexovanie bez ochrany ...a to mi ver , to myslím teda fakt vážne !!!
willma
23.09.10,17:00
tak a teraz som nepochopila čo je na buchačovom príspevku neužitočné, príznaky ktoré zadávateľka uviedla môžu poukazovať na viacero diagnóz a to že sa k tomu postavil aj ako otec len kvitujem.
Oliwa
23.09.10,17:02
Môžeš... ;)
zk24
23.09.10,17:04
To su take priznaky, na zaklade ktorych mozes mat vsetko, od salmonely po tehotenstvo :rolleyes:
micina2510
23.09.10,17:04
takze vec je v tom ze nie ste moj foter takze to nie je vasa VEC a ako pisete ze gynekolog mi dal odpoved ano ale aku???ze nepotvrdzuje ale ani nevylucuje tehotenstvo....si myslite ze to je ta idealna odpoved???
to ze mam nechraneny pohlavny styk je vec mna a mojho priatela a ja som ziadala o radu a nie o kritikumimotemy.........a to co je vasej dcere prepacte ale to ma teraz naozaj najmenej traaapyzlezaradil, ja mam svojich starosti dost.....tak dakujem za kritiku....
Petra Nová
23.09.10,17:16
takze vec je v tom ze nie ste moj foter takze to nie je vasa VEC a ako pisete ze gynekolog mi dal odpoved ano ale aku???ze nepotvrdzuje ale ani nevylucuje tehotenstvo....si myslite ze to je ta idealna odpoved???
to ze mam nechraneny pohlavny styk je vec mna a mojho priatela a ja som ziadala o radu a nie o kritikumimotemy.........a to co je vasej dcere prepacte ale to ma teraz naozaj najmenej traaapyzlezaradil, ja mam svojich starosti dost.....tak dakujem za kritiku....

To je najlepšia odpoveď akú ti buchač mohol dať. A čo si myslíš, kto ti môže dať 100% odpoveď? Pre ňu si zájdi k jasnovidcovi. Ale tuším, že ťa veľmi baví vykladať o nechránenom ... ešte aj cez počítač.
zk24
23.09.10,17:17
Peťka a ty si nebola zvedava ze "vedla nej" ? :D
Petra Nová
23.09.10,17:23
Jéjda... a teraz nie som v obraze. Mňa také mici vedia vytočiť a potom ani poriadne neprečítam.;) Škoda, že sa ako nevhodná nedá označiť téma.:rolleyes:

Doplnenie:

No konečne som prečítala pozornejšie.:D Tak je to jasné. Pokračovanie inej super témy .:rolleyes:
Halli
23.09.10,17:27
Ja som si myslela v 18tich /18,5/:D, že som urieknutá....a bola som tehotná :D, ale to som bola mesiac po svadbe ;)
Heni
23.09.10,17:27
buchač
23.09.10,17:34
takze vec je v tom ze nie ste moj foter takze to nie je vasa VEC a ako pisete ze gynekolog mi dal odpoved ano ale aku???ze nepotvrdzuje ale ani nevylucuje tehotenstvo....si myslite ze to je ta idealna odpoved???
to ze mam nechraneny pohlavny styk je vec mna a mojho priatela a ja som ziadala o radu a nie o kritikumimotemy.........a to co je vasej dcere prepacte ale to ma teraz naozaj najmenej traaapyzlezaradil, ja mam svojich starosti dost.....tak dakujem za kritiku....

Dievčatko moje zlaté ...;)

Za ohodnotenie ako "nevhodné" sa mi dovoľ zasmiať ...to ma najmenej tráááááápy ...

Že som dal názor ako fotra ???...tak prosím , nerieš ...mám za to , že ani Tvojho fotra by potom asi veľmi nesralo , ak by si skončila na potrate ...alebo dieťa v "Hniezde záchrany"...alebo nebodaj kontajnery ...

Že gynekológ Ti nedal vyčerpávajúcu odpoveď ????...moja on do "eržiky" Tvojej pozeral a nie do sklenenej gule ...
On je gynekológ a nie jasnovidec ....

Moju dcéru , moja , som Ti dal ako len príklad , že to môže byť aj z iných hľadísk a nie len to sexuálne ...
A keď už sme pri tom sexe ...hm , tak poviem , na plnú reč ...priateľovi povedz , že nie mimo má ...ale nemá vôbec ...
Keď nevie , nech nechá tak ...

Kriste pane ....ešte aj cukrovka by to mohla byť .....že neverím ......;)

Starosti ????..........
Malé deti malé starosti ...
veľké deti , veľké starosti ...

Ibaže Ty si , moja , ešte len veľké decko ...:cool:


Nezvyknem robiť ....ale

....budem cakat na vase rady...
v mojom prípade sa načakáš ...alebo nedočkáš ....

__________________
Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....
Oliwa
23.09.10,17:35
Milá micinka, asi Ťa všetci sklameme, ale uvedom si, že ani jeden z nás nemá pred sebou namiesto monitora s myšou ultrazvuk a namiesto stolíka pod PC gynekologický vyšetrovací stôl /či ak chceš - kozu/...
Historicky prvýkrát vo svojom poraďáckom živote budem súhlasiť s Buchačom v tom, že Ti nezostáva nič iné, ako opätovne osobne navštíviť lekára-odborníka... Nemusí to byť ten, u ktorého si už bola - nájdi si trebárs iného, ale najskôr si ešte kúp ďalší test v lekárni /hoc aj od iného výrobcu/, veď ak ten prvý bol negatívny, neznamená to, že bude aj druhý, či tretí...

A ak sa Ti nepáči, že to "Buchač" poňal tak otcovsky, skús sa poradiť s vlastným "fotrom", ak sa Ti zdá, že pre Tvoje problémy je tu málo pochopenia... On by Ťa mal poznať z nás najviac a malo by mu na Tebe záležať minimálne tak, ako Buchačovi na svojej už dospelej dcére...

Rozhodne nič nezanedbaj, lebo nielen tehotenstvo môže byť v Tvojom prípade problém... A nič v zlom, dievča, ale život máš pred sebou, prečo si ho svojím správaním takto komplikuješ? Keby sa zodpovednosť dala predpísať na recept, doporučila by som Ti jej zvýšenú dávku...
A môžeš frfľať, koľko chceš... :rolleyes:
buchač
23.09.10,17:39
Historicky prvýkrát vo svojom poraďáckom živote budem súhlasiť s Buchačom v tom:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:

Čím som si to zaslúúúúžil ....čím ....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10730.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10721.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10611.gif
Chobot
23.09.10,20:02
Ahojte,chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna? uz skoro 2 tyzdne mi je stale zle,mam celodenne nevolosti,je mi na odpadnutie,som stale hladna,chodim stale cikat,boli ma veelmi hlava,a mam bud zapchu alebo hnacku....a mam niekedy taky cudny pocit v bruchu...menstruaciu mam dostat tento mesiac niekedy na konci a predtym som mala normalnu menstruaciu 2 septembra....robila som si test bol negativny a bola som aj za gynekologom ale on tam nic nevidel ale povedal ze moze byt ze som v tom ale ze on by to videl az keby som bola aspon v 4. tyzdni a povedal ze moze byt ze som otehotnela az po tejto menstruacii...neviem si to vysvetlit lebo s priatelom ako mame nechraneny pohl.styk ale stale sa urobi vedla mna tak neviem z coho by som mohla byt tehotna?? Mam 18 rokov a chcela by som vediet na com som...uz nevydrzim cakat....uz ma lekari strasili ze to moze byt aj cista alebo cukrovka..uz som naozaj zmatena :( ...budem cakat na vase rady....dakujem ....

Ak ti ide len o to určenie tehotenstva, tak pošli priateľa do lekárne, nech ti kúpi taký test, ktorý ukazuje už od počiatku tehotenstva. Je možno trošku drahší, ale účinný a viacmenej spoľahlivý. A budeš vedieť, na čom si.
alaya1
24.09.10,07:25
Jedina spolahliva metoda je ziskanie informacii o tehotenstve odberom a vysetrenim krvi.
Ostatne nie je 100%. Mne 2 mesiace test ukazoval, ze je to negativne, no a mam doma 14 rocnu slecnu-)
Dantess
24.09.10,08:52
Sorry micina, ale........ tak ti treba :D

Keď chceš robiť "dospelácke" veci, tak ich rob ako dospelák. Ak si chcete za.... bez gumy, tak môžeš čakať následky. Toto je možno len varovanie a možno máš len nejaký bacil v sebe. Tak ak nebudeš tehotná, pouč sa z tejto chyby a zapamätaj si túto skúsenosť navždy, pretože mnoho ľudí nedostane 2. šancu.

A tvoj priateľ asi nepozná dobre svoje telo, pretože chlap vylučuje pri sexe malé množstvo semena aj pred orgazmom. Tuším sa to volá kvapka lásky, či nejak tak. Bolo to z lásky micina ?
katarina.j
24.09.10,09:52
tuším nám zadávateľka témy zdupkala...
neviem načo sa snažíme dávať sem rady a zadávateľka nereaguje....toto zbožňujem....
hanelie
24.09.10,09:59
prepáčte,ale sa ani dievčinke nečudujem,
hľa koľko moralistov - len si spomeňte na vaše sexuálne začiatky

btw - celkom stačila odpoveď : či si tehotná alebo nie zistíš aj podľa tehotenského testu, lekár môže spoľahlivo určiť až po 4 týždňoch
Dantess
24.09.10,11:14
prepáčte,ale sa ani dievčinke nečudujem,
hľa koľko moralistov - len si spomeňte na vaše sexuálne začiatky

btw - celkom stačila odpoveď : či si tehotná alebo nie zistíš aj podľa tehotenského testu, lekár môže spoľahlivo určiť až po 4 týždňoch
No ale pozor. v 80tich rokoch bola iná sexuálna znalosť mladých, než je teraz. To sa nemôže porovnávať
hanelie
24.09.10,11:27
No ale pozor. v 80tich rokoch bola iná sexuálna znalosť mladých, než je teraz. To sa nemôže porovnávať

čistý alibizmus, ale to už sme mimotemy
Dantess
24.09.10,11:31
čistý alibizmus, ale to už sme mimotemy
no ja mám 21 a pri takýchto veciach si dávam pozor, takže to nebude mladíckou nerozvážnosťou. toto nieje ani alibizmus, ani nič iné. proste ak mladý človek má sex bez gumy, tak musí myslieť na následky.
alaya1
24.09.10,11:35
Ja si myslim, ze je to zalubene dievcatko, ktore splnilo poziadavku svojho chlapca.Nasledky vsak musi znasat dievca. Ako nespravodlive.

Co sa tyka toho veku a nasledkov. Ja som mala nad 30 a ubehlo, kam nemalo.:)
Stanislav 1975
24.09.10,11:38
čistý alibizmus, ale to už sme mimotemy

No Hani, neviem,ale ja súhlasím teraz skor s Dantonom- je extrémny rozdiel v informovanosti za komunistov a teraz- obrovský- teraz si všetko kukneš na nete, prečítaš v novinách a volakedy net nebol a keď si chcel(a) niečo vedieť mohla si maximaálne napísať do mladých rozletov, príp. Sally...
hanelie
24.09.10,11:40
OKI, ale zadaná otázka je o inom, :)
Stanislav 1975
24.09.10,11:42
Inak tu na porade, hore beží reklama na escalupe, či ako sa to volá...
hanelie
24.09.10,11:45
stanko ešte na základnej škole sa učí ako príde k počatiu bábätka :)/aj my odchovanci totalu sme sa to učili:D
a dnešný sex je taký istý ako ten hoci aj pred stovkami rokov - čiže každý vie, že ak má nechránený sex tak môže prísť k počatiu
Stanislav 1975
24.09.10,11:48
stanko ešte na základnej škole sa učí ako príde k počatiu bábätka :)/aj my odchovanci totalu sme sa to učili:D
a dnešný sex je taký istý ako ten hoci aj pred stovkami rokov - čiže každý vie, že ak má nechránený sex tak môže prísť k počatiu

No tuším v 7 triede,hmhm, ale to bolo také učenie-neučenie, ja neviem myslím si fakt že teraz je to všetko také otvorenejšie...
Oliwa
24.09.10,17:03
No Hani, neviem,ale ja súhlasím teraz skor s Dantonom- je extrémny rozdiel v informovanosti za komunistov a teraz- obrovský- teraz si všetko kukneš na nete, prečítaš v novinách a volakedy net nebol a keď si chcel(a) niečo vedieť mohla si maximaálne napísať do mladých rozletov, príp. Sally...

mimotemy Stando, ešte si vynechal "List pre Alenu..." v Smene na nedeľu... ;)
Ale čo si pamätám, boli to väčšinou "babské" otázky... :)
Kam vlastne písali chalani?... :rolleyes:
lujza.j
24.09.10,17:31
ja som matka 18r dcéry od zajtra 19r:D, neviem si predstaviť, že ak by vôbec mala takýto problém, že v prvom rade by nešla po radu za mnou, ale chvala bohu:D k mojej dcére už dávno prišla info o antikoncepcii, je to proste bežná súčasť dnešného života a realita, občas jej pre istotu pripomenie, že či si dala "vtačí zob" minule si zabudla dať:eek: hneď so jej dala do hrbu:D:D táto situácia o ktorej píše zadavateľka témy je čistá nezodpovednosť!!!!!!
Stanislav 1975
24.09.10,17:42
ja som matka 18r dcéry od zajtra 19r:D, neviem si predstaviť, že ak by vôbec mala takýto problém, že v prvom rade by nešla po radu za mnou, ale chvala bohu:D k mojej dcére už dávno prišla info o antikoncepcii, je to proste bežná súčasť dnešného života a realita, občas jej pre istotu pripomenie, že či si dala "vtačí zob" minule si zabudla dať:eek: hneď so jej dala do hrbu:D:D táto situácia o ktorej píše zadavateľka témy je čistá nezodpovednosť!!!!!!

:eek::eek: A prečo som ťa tipoval tak na 30 r.?:):):cool:
lujza.j
24.09.10,18:16
:eek::eek: A prečo som ťa tipoval tak na 30 r.?:):):cool:
mimotemytak dík, to poteší:D:D:D ale inak v pohode mám iba o 11r viac:D:D:D:---
Oliwa
25.09.10,12:50
Ak ti ide len o to určenie tehotenstva, tak pošli priateľa do lekárne, nech ti kúpi taký test, ktorý ukazuje už od počiatku tehotenstva. Je možno trošku drahší, ale účinný a viacmenej spoľahlivý. A budeš vedieť, na čom si.
mimotemy Nechápem Chobot, prečo posielaš do lekárne micinkinho priateľa... Veď ona nie je chorá :D, možno len tehotná /a možno ani to nie - teda aspoň dúfam, lebo ak by bola - to si neviem predstaviť... teda viem, ale radšej nechcem/... ;)
Iba ak by si ho chcel trochu "vytrestať" za to nezodpovedné správanie :eek: - že nech sa mladý trochu zahanbí a nech aj jemu začne "lepiť" ako jeho micine...
No neviem. Už ho vidím v tej lekárni, ako si ten test pýta :cool: a platí ho zo svojho vreckového od rodičov... :mee:
willma
25.09.10,13:06
oliwa, nedávno som mala debat s plnoletcom (mojim synátorom) a tiež si nejako mylne vysvetlil zodpovednosť v takýchto situáciach. Veľmo rýchlo som mu povedala, že na to treba vždy dvoch. Dá Boh, tak pochopil:D
Danila
25.09.10,13:25
To micka - cicka:):):)
Ak sa nudíš, alebo máš chrípku, a nevieš čo na posteli robiť, tak skús s priateľom hrať kanastu.;) Teda, ak nejakého máš a nie si rovno po prechode. A nepíš tu voloviny, ktorým by neuveril ani môj vnuk.
marjankaj
25.09.10,13:37
No tuším v 7 triede,hmhm, ale to bolo také učenie-neučenie, ja neviem myslím si fakt že teraz je to všetko také otvorenejšie...

Sexuálna výchova dnes.

Otec: Pamatuješ, jak sme před měsícem vyváděli na chate? Já s kolegyní a ty sjejí dcerou?
Syn: Jo.
Otec: No vidíš. A tak nějak to dělaj i motýli.
:D